SEKS JA SUHTED

10 naljakat seksiapsu!

Häälitsused, kehavedelikud, vigastused – seks ei ole alati selline, nagu näeme filmides, ning ei suju libedalt. Mõned apsud tunduvad palju suuremad, kui need tegelikkuses on. Avaldame meie lugejate piinlikud olukorrad, millest meil kõigil oleks midagi õppida.

1. Kui ta ei tee vahet vagiinal ja diivanil

“See pole küll minu, aga ühe mu sõbranna kogemus. Kui ta veel ülikoolis käis, deitis ta ühe kutiga, kellega ühel õhtul tema diivanil purjus peaga vallatlema asuti. Rõõmus tuju viis ühise otsuseni seksida. Neiu lebas rahulikult samal ajal kui kutil tundus väga mõnus olevate probleem oli aga selles, et neiuga vahekorras olemise asemel oli noormees oma peenise kahe diivanipadja vahele “toppinud”… pole oluline, kui palju ma seda lugu kuulnud olen, ajab see mind siiani naerma!”

Aire, 32

2. Kui ta ei tee vahet madratsil ja sinul

“Sahistasime mu keskaaegse kutiga linade vahel. Kiskusin üksteisel riided seljast. Me polnud veel temaga kunagi seksinud. Järsku hakkas ta häälitsema ja mulle kõrva sosistama, kui hea ma olen. Issand jumal!!!! Ma olin totaalses segaduses, kuna ta ei puudutanudki mind! Ja kui ma linade alla piilusin, nägin ma, kuidas ta oma peenist madratsi vahel edasi-tagasi liigutab! Ma tõesti ei kujuta ette, kuidas see talle minu vagiinat meenutas. Ja tegemist polnud ju ka süütu noormehega, kuidas ta järsku kaks nii erinevat asja segamini suutis ajada?!”

Gerly, 28

3.Kui sind suudeldakse nii, nagu tahetakse su pea endasse imeda

“Magasin kunagi kutiga, kes suudles nagu tolmuimeja. Tema ebainimlik imemine muutus igal korral, kui ma eemale üritasin ennast tõmmata, veelgi intensiivsemaks. Seejärel hammustas ta mu nibu, mis veel mitu nädalat hiljem valutas…

Anni, 25

4.Kui suuseksi ajal sulle oma päevast räägitakse 

“Ükskord tegi üks neiu mulle suuseksi, paugutades umbes iga kahe minuti järel, et mulle rääkida, mis ta päeval teinud oli…”

Karel, 34

5.Kui sa suuseksi ajal magama jääd 

“Olen korra elus nii halba suuseksi saanud, et ma põhimõtteliselt ei tundnud midagi. Kõige lõpuks jäin ka ka veel magama, kui ta samal ajal “seal all oli”. 

Richard, 29

6.Kui sinu käest küsitakse: “Miks sa mind sealt altpoolt suudled?”

“Hakkasin vaikselt suudlustega mööda ta keha allapoole liikuma, kui ta minult küsis, mida ma teen. Vastasin, et nautigu ja olgu rahulikult. Hiljem õhtul küsis ta minult, kas võiksin sama asja teha, mis enne…”

Karl, 36

7. Kui sulle nii kõvasti “näpukat” tehakse, et naine pärast seda nutab

“Mina olengi see idioot, kes sellise asjaga hakkama on saanud. Minu esimese vahekorra ajal tegin ma neiule näpukat. Ma arvasin, et mida sügavamale ma oma sõrmed ta sisse pistan, seda parem tal on. Ma ajasin ta nutma. Pool tundi hiljem viisin ma ta koju. Polnud väga meeldiv kogemus.”

Peep, 32

8. Kui su rindu nii kõvasti pigistatakse, justkui need oleksid stressipallid

“Amelesime kutiga, kui ta ühel hetkel oma käed mu pluusi alla pani ja mind rindadest haaras. Ta pigistas neid väga kõvasti. Nagu stressipalle. Ta oli väga üllatunud, kui ka valust häälitsema hakkasin ja mis kõige toredam, sellest korrast jäid mu rindadele ka päris huvitavad sinikad…”

Ragne, 28

9. Kui su mune pigistatakse nii kõvasti, et tahaksid nutta

“Läksin keskkoolis deidile tüdrukuga, kes juttude järgi pidi väga kogenud olema. Ma hakkasime amelema ja ta pigistas mu mine nii kõvasti, et olin peaaegu nutma puhkemas. Ma arvasin, et ta teab, mida ta teeb, aga tal polnud õrna aimugi, seega lasin tal lihtsalt oma asja edasi ajada.”

Markkus, 38

10. Kui sulle öeldakse: “Hammusta mu riista!”

“Hammusta mu riista! Hammusta mu riista!”

“Oled sa selles kindel?”

“Jah, hammusta mu riista!”

“Ära seda enam mitte kunagi tee, kurat võtaks, mitte kunagi enam!!!”

Jääb alatiseks meelde…

Aire, 31
Kui ka sinul on juhtunud voodis midagi eriti piinlikku ning samas naljakat, siis kirjuta meile: [email protected]

Back to top button
Close