SEKS JA SUHTED

10 põhjust, miks naised on meestest paremad!

wonderslist.com tõi välja kümme põhjust, miks naised on meestest paremad. Kindlasti on nimekirjas põhjuseid, millega mehed ei nõustu. Sama kindlalt leidub ka naisi, kelle arvates on 10 põhjust ilmselgelt liiga vähe näitamaks, kui palju nad meestest ikkagi paremad on. Mida Sina arvad?

10 põhjust, miks naised on meestest paremad:

1. Naised “kasvatavad” enda sees teisi inimesi

Või tead sa mõnda meest, kes on rasedaks jäänud ja lapse sünnitanud?

2. Naiste valulävi on kõrgem

Sünnitusvalu pidi väidetavalt võrduma selle valgu, mida tunnevad mehed siis, kui nad obaduse munadesse saavad. Maailmas pole tõenäoliselt olemas meest, kes seda valu mitmeid tunde suudaks taluda ja veel mitu korda elu jooksul vabatahtlikult.

3. Naised suudavad mitut asja korraga teha

E-kirjadele vastamine, kokkamine, ämmaga telefonis rääkimine, laste kantseldamine – seda kõike suudavad naised ühel ja samal ajal. Mehed on juba siis kiituse ära teeninud, kui nad TV vaatamise ajal snäkke süües maha ei pudista.

4. Naiste aju suudab kiiremini paraneda

Oletame, et naine ja mees satuvad koos õnnetusse ja saavad ühesugused vigastused. Sel ajal, kui mees alles toibub ja silmi avab, teeb naine juba koduseid toimetusi. Väidetavalt pidavat see sellest tulema, et naise neuronid ehk närvirakud on omavahel paremini ühenduses kui meeste omad.

5. Naised on suhtluseksperdid

Naised saavad jutule kõigiga, kõiges ja kõikjal! Pole vahet, kas tegemist on bussijuhi, poemüüja, günekoloogiga. Hea suhtlusoskus on aga eduka töö/eraelu algus.

6. Naised suudavad kõike teha

Kui meestele, mingi tegevus huvi ei paku ja kui neid ei oota ka kiiduavaldus, siis üldjuhul nad väldivad seda tegevust. Naistele pole aga mingiks probleemiks nõude pesemine ega puude lõhkumine.

7. Naistel on haruldane supervõime

See supervõime päästab neid tihti kiirustrahvidest ja muudest probleemidest, millest mehed ainult unistada võivad. Selleks supervõimeks on pisarad. Naised teavad, et oskus õigel ajal nutta teeb imesid.

8. Naistel on detailne ja lõputu mälu

Naiste aju on nagu keeruline märkmik, kus on kirjas sünnikuupäevad, telefoninumbrid, ostunimekirjad, ärikohtumised, kallima hobid ja söögieelistused ning kõik muu, mis argieluks vajalik. Lisaks sellele, et naised suudavad kõik meelde jätta, oskavad nad neid teadmisi ka õigel ajal kasutada.

9. Naised elavad kauem

Üks põhjus, miks naised meestest kauem elavad, on nende tugevam närvikava. Mehed stressavad rohkem ja mõtlevad üle. Liigne närveerimine aga eluaastaid ei lisa. Naiste pikema eluea saladuseks on kindlasti ka tervislikumad eluviisid. Regulaarne liikumine, tasakaalustatud toitumine ja vähem alkoholi aitavad samuti sünnipäevasid tähistada.

10. Vaimsed võimed

Naised kohe tunnevad, kui nende laps on saanud haiget või nutab. Samuti tajuvad nad juba enne, kui sõbranna või sõber on neile oma muresid kurtnud, et nende elus pole kõik hästi. Sisetunne hakkab naistel koheselt häiret andma ka siis, kui nende mees neid petab. Seega pole meestel mõtet valetama hakata. Naine juba teab!

Back to top button
Close