SEKS JA SUHTED

15 asja, mis muudavad su meeste jaoks vastupandamatuks

Ehkki enamik inimesi arvab, et mehed armuvad peamiselt väga ilusatesse naistesse, andis meeste küsitlus meile otse vastupidise tulemuse. Mõned vastused olid meile päris üllatavad.

Lahkus

Mehed märkavad alati headust, eriti kui nad näevad sinus pikaajalise suhte kandidaati. Selle kohta on teaduslikke tõendeid. Samuti öeldakse sageli, et saad seda, mida teistele teed. 
Käesoleval juhul tundub, et saad suurema ligitõmbavuse vastassugupoolele.

Võime leida lahendus ebameeldivas olukorras

Mehed ütlevad ikka, et neid võlub spontaansus, ja see puudutab nii välimust, kui ka käitumist. Samuti tundub, et tähtis on reageerimine ootamatutes olukordades.
Kui naine tunnistab oma viga ja ei ürita oma eksimust õigustada ega saa isegi vihaseks, siis on tal hea võimalus oma väljavalitu igavest imetlust võita.

Küüned

Paljud naised arvavad, et nende küüned ei huvita kedagi peale nende endi (ja nende maniküürija). Tegelikult tuleb välja, et meestele meeldivad hoolitsetud käed (kuigi nad ei pruugi märgata konkreetset küünelaki tooni või küünte kuju), sest see annab neile hea ettekujutuse sellest, kuidas naine enda eest hoolitseb.

Emotsionaalne seisund

Mehed ütlevad, et negatiivse ellusuhtumisega naised on partneriks kõige vähem soovitud.
Mehed märkavad kõike, mis sind elus häirib ja su tuju rikub: raske periood tööl, lahkhelid vanematega või mured unenägude pärast, mis ei läinud täide. Nad hakkavad su isikut kannatustega seostama, kui nemad vajavad tegelikult positiivse energia allikat. Seepärast avaldavad neile tavaliselt sügavat muljet naised, kes oskavad elu nautida.
Pealegi pole sellest raasugi kasu, kui sa teeskled, sest su mees näeb su etenduse kohe läbi, ükskõik kui väga sa püüaksid maailma õnnelikem inimene välja näha. Seepärast peaksid tõesti õppima nautima väikesi asju, mida elu meile iga päev pakub.   
Mitte niivõrd teiste pärast, vaid pigem iseenda heaks.

Rahaline seis

Naised on aegamööda suutnud endale võrdsuse välja võidelda. Seepärast mitte üksnes naised, vaid ka mehed pööravad tänapäeval tähelepanu oma kaasa rahalisele seisule. Jah, see on hell teema, aga ka väga tähtis teema. Seepärast võidki olla kindel, et mees ei esita sulle küsimusi su rahalise seisu pärast mitte uudishimust, vaid kuna ta püüab teatavaid järeldusi teha.
Kui sa teenid temast rohkem, peab ta võib-olla järele mõtlema, kas ta suudab seda taluda. Aga kui sa teenid vähem, siis vajab ta veidi aega, et teha kindlaks, ega su huvi tema vastu ainult raha pärast ei ole.

Eneseväärikus

Meestele meeldib teha komplimente naistele, kes teavad, et väärivad neid, ja neile ei meeldi eriti veenda nende ilus naisi, kes seda ainult eitavad. Meestele ei ole midagi vähem ligitõmbavat kui naine, kes pidevalt oma ilus kahtleb.
Seetõttu võib su enesekindlus julgelt kompenseerida mingeid tõelisi või väljamõeldud väikseid iluvigu. Kui sa sellest aru saad, saab sinust kaunitar, kellest mehed unistavad.

Suhtumine teistesse naistesse

Kui vaatasid eriti kurjalt naist, kellest äsja möödusid, või lubasid endale isegi tema kohta õelaid kommentaare öelda, võid kindel olla, et su mees seda märkab ja tõenäoliselt tõlgendab seda peidetud kompleksideks, mis on su kadeda ja õela iseloomu põhjuseks.

Stiil

Mehi ei huvita tavaliselt moesuundade järgimine, aga see ei tähenda, et nad ei märkaks oma armastatu stiili.
Sinu välimus võib olla otsustav tegur teie kahe kohtumishetkel, sest igal mehel on ettekujutus, milline ta elu suurim armastus peaks välja nägema. Mõned ei julge blondile naisele läheneda, aga teised vihkavad väga klišeesid.
Seepärast ei tohiks kunagi end teiste pärast muuta, sest niikuinii ei saa sa midagi teha, et kõigile meeldida.

Jalatsid

Jah, mehed pööravad palju tähelepanu naistele, kes neid huvitavad – pealaest jalatallani. Ei, muidugi ei püüa nad kindlaks teha su jalatsimarki ega seda, kas su käekoti toon vastab su kingadele, aga enamasti nad vaatavad, kas sa tunned end oma kingades mugavalt või mitte.
Kui naine kannab kõrgete kontsadega kingi ja ei tunne end nendes kindlalt, teeb see neid ainult närviliseks ja nad soovivad, et saaksid kohtumise võimalikult kiiresti lõpetada.

Sõprade arv

Meestele on väga tähtis, et naisel oleks omaenda elu ja oma sõbrad, kes teda raskel ajal toetaksid. Nad tunnevad end ebamugavalt, kui tal ei ole lähedasi sõpru või kui ta leiab aina juhuslikke tuttavaid.

Selga paljastavad riided

See ei ole küll iseloomujoon, aga väärib siiski mainimist. Selga paljastavad särgid ja kleidid on imetore ja lihtne viis, kuidas naised saavad veidi ihu paljastada, kuid samal ajal mitte odavad välja näha. Sellised riided on väga naiselikud ning võimaldavad naisel väga seksikalt oma keha näidata ja samal ajal mitte liiga palju paljastada.

Naer

Lühidalt ja lihtsalt – naised, kes ei karda oma tundeid näidata, võidavad alati meeste südame.

Huumorimeel

Kui inimesed kirjeldavad täiuslikke naisi, ei jäeta kunagi mainimata huumorimeelt, kui ühte hädavajalikku omadust. Uurimused on näidanud, et mehed eelistavad alati naisi, kes oskavad nalja heita ja saavad ka naljast aru. Kes seda ei suuda, ei ole lihtsalt nii ligitõmbavad.

Väsimus

Kõik teavad, et unetuse ja magamatuse tagajärjel näeme vähem ligitõmbavad välja ning isegi jumestus ei suuda peita kõigi ärkvel veedetud tundide jälgi, mida mehed muidugi kergesti märkavad.
Ühes uuringus näidati meestele kaunite naiste pilte, kusjuures mõned neist olid eelmisel ööl maganud 8–9 tundi, aga teised ei olnud üldse maganud. Mehel leidsid, et need, kes ei olnud maganud, olid palju vähem ligitõmbavad, kurvad või isegi agressiivsed.

Püüdlused

Elame maailmas, kus pidevalt toimub palju asju ja tempo muutub kogu aeg. Küllap me seepärast tahamegi elada täisväärtuslikku elu, viia oma suured ja pöörased ideed ja unistused ellu, püüdleme uute väljakutsete poole ja otsime uusi inspiratsiooni allikaid. Kõik need on väga olulised tegurid meeste silmis naiste ligitõmbavuse juures. Passiivsus ja laiskus on asjad, mis on meestele tõeliselt eemaletõukavad.
Ega naistele ei meeldi ka sellised mehed. On ju nii?

Back to top button
Close