MÜSTIKA

4 fakti kristallide kohta, mida sa ei pruugi teada

Sajandeid on inimesed olnud lummatud nende raviomadustest. Tegelikult tundub, et igal kristallil on oma isikupära ja teadlikkus. Kuid kas kristallil on mõistus?

Kristallide teadlikkus
Mõned inimesed usuvad, et kristallidel võib olla teadvus – nende oma meel. Kuid see teadvuse tase ei ole lähedane keskmise inimese teadvuse tasemele.
Me ei pea mõistma “meelt”, mis kontrollib kõike universumis, kuid on tõenäoline, et kõik selle universumi asjad, sealhulgas kristallid, sisaldavad mingisugust teadvuse vormi.
Nicholas Tesla ütles: “Kristallis on meile selge arusaam formatiivse elu põhimõttest, kuigi lisaks kõigele, mida me ei oska kristallide elus mõista, on nad siiski elus olevad“.
Kui teil on oma isiklikud kristallid ei pea te siiski kohtlema neid kui oma lemmikloomi, kuid kui te neist hoolite – vastavad nad teile samaga 😉

Kristallidega suhtlemine
Kristallid on tuntud oma tervendavate omaduste poolest. Kuidagi nad saavad meiega suhelda ja edastada meile sõnumeid. Kristallid töötavad samamoodi nagu salvestusseadmed ja sisaldavad teavet, mida inimene saab vajadusel alla laadida. Kristallidega töötamine aitab teil õppida ja saada juurde vajalikke teadmisi.
Üks viis, kuidas inimesed kristalle suhtlemiseks kasutavad, on pendli kasutamine. Kristall on paela või keti otsas ja seda saab üle keha skanneerida ning leida pinges ning valusaid kohti. Samuti kasutatakse  energiapunktide leidmiseks. Kui mõnes kohas hakkab pendel vägagi hoogsalt liikuma, siis sellest saab lugeda välja infot – just see koht vajab enim tervendamist. 
Pendli abil võite kaardi peal leida üles inimesi/kohti või hoopis endale sobivaid reisikohti.

Kristallid töötavad portaalidena
Kui te olete soetanud endale  kristallid, peate te neid puhastama ja tegema need enda omaks. Vastasel juhul võivad teil olla ebatavalised unenäod või tunnete end veidi teistmoodi sest kristallid kannavad ka oma varasemate omanike energiaid.
Mõned inimesed kasutavad kristalle efektiivselt portaalidena, mis võimaldavad juurdepääsu kõrgematele sagedustele ja nad võivad aidata ühendada teid valgusolenditega. Ka meditatsioonidel kasutatakse kristalle.

Kristallid võivad reisida
Oleme kuulnud lugusid inimestest, kes oma kristallid kaotasid ja pärast kuid või isegi aastaid taas leiavad nad.
 Võimalik, et sa oled tundnud tungi osta kindlat kristalli või siis hoopis anda ära kellelegi kindlale oma kristall? Tihtipeale valivad Kristallid ise endale omaniku. Ja kui nad tunnevad, et peavad praeguse asukoha jätma, võivad nad reisida endale sobivasse sihtpunkti koos kindla inimesega.
  Aga tundub, et kui tuleb aeg kristallil lahkuda, siis teab mida teha ja teeb seda.

​Artikli koostas Janika Ole
Allikas: Valgusinglid

Back to top button
Close