MÜSTIKA

4 kõige kangema iseloomuga tähemärki

Selles artiklis räägime me kõige kangema iseloomuga tähemärkidest, sest astroloogia järgi on osadel sodiaagimärkidel palju tugevam ja kangem iseloom, kui teistel. 

SKORPION

Alustame Skorpionitega. Skorpionitel on väga tugev isiksus. Nad on impulsiivsed ja otsekohesed.
Nad ei lõpeta enne, kui on oma eesmärgi saavutanud. Skorpionid on kriitilised, uhked ja tihti on nendega igapäevases elus raske suhelda.

LÕVI

Lõvi on üks kangema iseloomuga tähemärkidest. Tal on tugev ja domineeriv iseloomu. Lõvi armastab alati korraldusi anda. Lõvi on sündinud juht. Tema isiksuse tugevus muudabki ta uhkeks ja põikpäiseks.

VÄHK

Vähk on tegelikult, hoolimata oma malbele olekule, väga kange iseloomuga, kes on lisaks enesekindel ja teadlik oma võimetest. Tal on tugev isiksus. Ta on nõudlik oma sõprade ja lähedaste vastu ja tihti juhtub, et ta teisi ise seda teadmata oma käitumisega haavab.

JÄÄR

Kindlalt võib väita, et Jäär on sodiaagi üks kangematest tähemärkidest. Jääral on palju energiat ja väga tugev isiksus. Jäär ei karda midagi, ta on alati uuteks väljakutseteks valmis. Jäär tahab alati juht olla.

Kahjuks on ta aga ka varustatud mässulise meelega, millele lisandub ta impulsiivsus. Selletõttu on tal paras hulk vaenlasi. Jäär ei karda oma arvamust avaldada igas asjas, ta on väga kangekaelne, keda on raske ümber veenda.

Back to top button
Close