KINGIIDEEDSEKS JA SUHTED

Muuda õhtud ulakaks: 4 seksikat kinki kallimale

1. Õhtu kodus seksika üllatusega!

Lihtsuses peitub võlu ja sinu aeg kõige väärtuslikum kingitus. 
Kingi kallimale terve päev mil pühendud vaid talle! Vürtsita õhtut massaažiõliküünaga mis on valmistatud kvaliteetsetest kehaõlidest ning mille sooja vaha saab kasutada massaaži tegemiseks.

Preili Fifi blogist saad lugeda, kuidas massaažiõliküünalt kasutada ja sensuaalset massaaži teha.

Kui tahad kallimale ka jõulu-üllatuse teha, siis kindel valik on leida midagi käesoleva aasta kõige populaarsemate sekslelude seast.

2. Riivatu saladus ainult teile kahele

Tahad talle kinkida midagi sellist, millega võiks ka ämma sünnipäevale minna, kuid millel on teie kahe jaoks eriline ja vallatu tähendus? See stiilne Vesper kaelakee on tegelikult… vibraator! Seda James Bond kingiks…

3. Fifi butiigi kliendid ei saa ju eksida ehk need 2 on naiste vaieldamatud lemmikud!

Lelo Sona Cruise

Fifi butiigi selle aasta absoluutsed naiste lemmikud on need kaks omamoodi toodet. Lelo Sona Cruise stimulaatori teeb eriliseks see, et ta töötab helilainetega ning uskumatu naudingu saamiseks ei ole vaja seda isegi keha vastu panna… see sobib ka naistele kellele vibraatorid ei meeldi. Oleme Lelo Sona Cruise kohta saanud tõeliselt peadpööritavalt positiivset tagasisidet.

Liblikas nutivibraator

Liblikakujulise nutivibraator on teine bestseller mille “avastas” üks Eesti tuntuim blogi ning millest sai hetkega naiste lemmik!

4. Sa ei tea oma kallima südamesoovi? Sel juhul kingi talle Fifi kinkekaart – see annab võimaluse ise kingitus välja valida ja võib-olla valmistab kallim hoopis sulle tänutäheks seksika üllatuse! Fifi e-kinkekaart jõuab kiiresti kasvõi teise maailma otsa ning Fifi butiigis saadame kõik tellimused tasuta Eestisiseselt kohale!

Vallatuid jõulupühasid soovides,
Preili Fifi

Back to top button
Close