ILU JA MOOD

5 PARIMAT ILUSALADUST, mida kosmeetikutelt kunagi kuulnud oleme

Panime kirja 5 omanäolist, olulist ning erilist kosmeetikute soovitust, mida võiksid järgida kõik naised.

1. NOORUSLIK NAHK

Noorusliku ja kauni naha saladus peitub S, U ja KK vitamiinides. Nendeks on Seks, Uni ning Kvaliteetsed ja Kaasaegsed hooldusvahendid. Veendu, et sinu elust ei puuduks ükski.

2. LÕUG EI OLE NÄOHOOLDUSE LÕPP-PUNKT

Rääkides näohooldusest, kipuvad paljud naised seda sõna-sõnalt tõlgendama ning jätavad kaela, dekoltee ning kõrvad olulise tähelepanuta. Jah, vanusega tekivad kortsud ka kõrvade taha! Järgmine kord nägu kreemitades ära unusta levitada pisut niisutavat või toitvat toodet ka nendele piirkondadele.

3. KUST TULEVAD EBAMEELDIVAD PUNNID?

Oled selle probleemiga tuttav? Vaheta padjapüüri iga paari päeva tagant ning ära kunagi puutu nägu ega oma tukka pesemata kätega. Paljud naised (ja ka mehed) kinnitavad, et järgides just seda nõuannet, muutus nende nahk puhtamaks ning klaarimaks juba paari nädala pärast. Reegel on lihtne – mida vähem baktereid nahale satub, seda vähem ärritusi näole tekib.

4. KUI NAHK ON STRESSIS …

Nahk peegeldab seda, mida südames tunned. Kui oled pikemat aega magamata või stressis, tunneb sama ka su nahk. Ära kiusa seda veelgi enam, tehes tugevatoimelisi näoprotseduure või kandes nahka koormavat tugevat meiki. See ajab naha veelgi suuremasse depressiooni.

Vaata üle igapäevaselt kasutuses olevad tooted, arvesta sellega, et stressis naha vajadused võivad muutuda. Ärritunud nahk vajab õrnatoimelist, kuid regulaarset koorimist, õrnemaid puhastusvahte, lõhnaainetevabu kreeme, mille koostisesse ei kuulu väga palju komponente (suurepäraselt sobivad selleks näiteks kodumaiste brändide looduslikud tooted).

5. NAERATA!

Mõtle, praegu oled sa 10 aastat noorem kui järgmise 10ne aasta pärast. Miks mitte selle üle rõõmustada? Vanadusega allapoole vajuvad suunurgad ei ole gravitatsioonijõu seaduse sümboliks, see on selge märk sellest, et oled liiga vähe naeratanud. Kurbus ei ole kedagi kaunistanud ning oleme kindlad, et naerukortsud on kurbuse omadest tunduvalt kaunimad!

Back to top button
Close