Ainult tõeliselt tugev naine mõistab oma tugevuse koormat.
Ainult tõeliselt tugev naine mõistab oma tugevuse koormat.

8 põhjust, miks tugevad naised leiavad ennast pigem üksiku kui armununa

Ainult tõeliselt tugev naine mõistab oma tugevuse koormat. Igaüks tugevale naisele läheneda ei julge, kuid samas vahest tehakse seda siiski, usaldades oma sisetunnet. Tugevuse näitamine on üks imetlusväärne omadus, kuid mõnikord võib see ka koormaks olla.

Tugev naine räägib tõde ilma midagi filtreerimata, näitab iseloomu ja oma eripära, olles pigem ainulaadne kui üritab kõigile meeldida. Sinu elus võib olla inimesi, kes ei suuda toime tulla su keerulise iseloomuga ja tänu sellele hoiavad sinust teatavat distantsi.

Sa mõistad, et sinu ellu pole vaja kedagi, et õnnestuda, kuid ka seda teades oled vahepeal kinni oma üksinduses, mis sulle tegelikult haiget teeb.

1. Sa tundud enamikele inimestele hirmuäratav

 Inimesi hirmutab tihti sinu iseloom. Sa oled inimesetga suheldes tihti intensiivne, kuid mitte kõik sinu ümber ei näe seda positiivse omadusena. Oled temperamentne ja sellega sammu pidada on vahest päris raske. Sa ei karda oma emotsioone ja oled kirgliku ellusuhtumisega, kuid paljudele see ei sobi.

2. Mängid oma reeglitega

Sa ei lase teistel oma otsuseid mõjutada ja te seisad selle eest, millesse usud. Ühiskond ei suuda oma standardeid sulle peale suruda, sest oled juba ise otsustanud, mida elult tahad ja kuidas seda saavutada. Sa oled kartmatu inimene, kes seisab silmitsi nendega, kes naeruvääristavad sinu väärtusi. Sind ei huvita oma valikuid tehes teiste arvamus.

3. Oled kõike muud kui keskpärane

Sa ei ole inimene, kes näeb maailma musta ja valgena, kuid otsused, mida teed, on kindlasti selgesti nähtavad. Sa annad endast alati talle 100 protsenti ja täidad oma eesmärgid kiirelt või ei alusta üldse. Sa ei armasta keskpärasust ja vaatad alati suuremat pilti. Sul on suured ootused ja kõrged standardid. Nii oma tööle kui ka inimsuhetele.

4. Sa ei armasta võltse inimesi

Sa oled inimene, kes usub, et kõik inimesed võiksid ja peaksidki olema ausad ja tõelised. Kui sa kohtad kedagi, kes on võlts, sunnivad su tugevad instunktid sind viivitamatult taganema. Silmakirjalikud inimesed ja valetajad ei kuulu kuidagi su elu juurde, sest nad ei sobi sinu karakteriga.

5. Sa ei vaja teisi inimesi, et ennast turvaliselt tunda

Sa ei pühenda teistele tarbetult liiga palju tähelepanu, sest saad ka üksinda hakkama. Sa tunned, et oled sõltumatu, et saavutada kõik, mida sa soovid, ilma, et sa kellegi abi vajaksid. Sa ei ole ülbe, kuid paljudele võid sellisena tunduda ja sellepärast hoiavad nad sinust ka eemale.

6. Oled kaastundlik inimene, isegi kui keegiseda ei näe

Sa oled tegelikult abivalmis ja suure südamega inimene. Sa oled esimene, kes teistele appi tõttab, kui sa näed, et keegi hädas on. Sa ei oota oma abistamise eest midagi vastu, vaid teed seda vabatahtlikult ja see juba näitab sinu tugevust. Sa ei lase ennast ära kasutada ja ei oota vastuteeneid. Oled sõltumatu ja paljudele jätab see mulje, justkui oled kalk ja südametu. Sinu armastavat külge näevad vaid vähesed.

7. Sa järgid oma südant

Sa oled ambitsioonikas inimene ja sa ei peatu millegi ees, et saavutada seda, mida sa soovid. Sa oled kirglik ja suure südamega, kuid sa ei karda vastu võtta suuri otsuseid, mis ei lähe sinu tõekspidamistega kokku. Sind ei huvita miski, mis ei ole kooskõlas sinu väärtushinnangutega.

8. Sa ei tee oma tunnetes kompromisse

Sa oled tugev ja sõltumatu naine, kes teeb oma otsused ise. Sinu standartitega on keeruline sammu pidada, mistõttu on väga raske endakõrvale leida inimest, kes neile vastaks.
Kui sulle tundub, et sind ei kohelda suhtes nii, nagu sa seda väärid, ei anna sa kergesti oma kaaslasele teist võimalust ja lahkud suhtest, mis sulle naudingut ei paku.
Sa saad aru, et kõik inimesed ei saagi sind õnnelikuks teha ja tegelikult vajad sa enda kõrvalesamuti tugevat ja ambitsioonikat inimest.

Vaata lisaks

Silver Seeblum – Piradose kunstniku “S-Boy” tee kunstini

Silver Seeblum (33) on andekas tätoveerija ja seinamaalija, kes tahtis teha Piradose poolse projektijuhina Eesti …