MÜSTIKA

9 märki mis tõestavad, et sa oled inglite poolt valvatud

Inglitest arusaam võib inimestel kohati erineda aga üldjuhul on Ingel spirituaalne valgusolend, kelle ülesanne on olla kaitseks ja valgustavaks teejuhiks inimesele, tema maisel teekonnal. Erinevad religioonid räägivad Inglitest, kui olenditest, kellel on supervõimed  ja kes võivad esineda erinevates vormides. Tegelikult on ingel positiivne energia, mida on võimalik manifitseerida. Inglitel on alati parimad omakasupüüdmatud kavatsused ja siiras soov olla abiks, kui neile selleks vaid luba antakse. 

Isegi, kui me tunneme nende kohalolu pidevalt, on ikkagi raske aru saada kas nad on ka päriselt lähedal. Paljud peavad ingleid lahkunud omakseteks või lihtsalt eksinud hingedeks. Tegelikult on lahkunud hing vaimolen. Ning kui ta on asunud peale surma oma lähedast juhendama ja toetama, siis võib ta olla saavutanud teejuhi rolli. Kuid ingel ei ole iial varem kehastunud maapeal ning on puhas valguseolend. 

Inglitel on erinevaid viise, kuidas nad meiega suhtlevad. Tihtipeale jälgivad nad meid ja leiavad parima viisi kuidas meie tähelepanu võita. Nad saadavad inimesele erinevaid märke, mida inimene peab tähelepanema. Lisan siia põhilisemad indikaatorid, kuidas ära tunda, kui Inglid soovivad sind hoiatada või juhatada sind läbi raskuste paremuse poole.

– Sa hakkad märkama sulgi enda läheduses
Ühed põhilised detailid, mis seonduvad meie jaoks Inglitega, on suled. Nii, et kui sa märkad pidevalt enda ümber sulgi siis tea, et su kaitseingel on su lähedal ja kaitseb sind. Väga tugev märk, mis viitab su kaitseinglile on just valget värvi sulgede märkamine.

– Su beebi naerab tihti millegi/kellegi üle, mida sa ei tunne või näe
Kindlasti oled sa kuulnud beebide ja loomade puhtusest/süütusest, sellest tulenevalt suudavad nad ka näha ja tunda rohkem kui me ise seda suudame. Nii et järgmine kord, kui märkad oma beebit naermas kellelegi – tea, et see võib Ingel olla.  Öeldakse, et need beebid on eriti õnnistatud, kes seda „naeratust“ kogevad.

– Kui sa märkad vikerkaart  – on Ingel lähedal
Inglid on osa loodusest nagu ka vikerkaar. Hinda seda hetke kui märkad imelist vikerkaart ja tea, et sind on märgatud! Pane tähele milline tunne sinus tärkab kui sa vaatad vikerkaart, sest järgmine kord kui seda tunnet taas tunned on see juba Ingli lähedusest.

– Kas märkad tihti kummalisi pilvi?
Kas mäletad neid vanu aegu, kus istusid pea taeva poole ja lihtsalt vaatlesid pilvi ja otsisid nendest tuttavaid kujutisi? Kui sa aga märkasid Ingli kujulisi pilvi – olid lausa õnnega koos! See oli sinu kaitseingel, kes andis sulle märku tema eksisteerimisest.  Järgmisel korral tervita teda tänulikult! Samuti võid sa märgata südame kujulisi märke või pilvi. Kõik need märgid on spetsiaalselt sulle armas!

– Sa tunned külmavärinaid
Vahel võid sa tunda külma jutti mööda sinu selgroogu jooksmas? Aga äkki tunned sa hoopis temperatuuri muutusi – siis võid kindel olla, et Ingel seisab su kõrval. Samuti võid sa tunda äkilist soojust – siis tea, et Ingel kallistab sind see sama hetk! Inglid võivad sind ka paitada. Aga seda ainult juhul kui teavad, et sind see ei hirmuta!

– Elektroonika käitub imelikult?
Kui Inglil on vaja edastada sulle väga tähtis sõnum, siis võib ta sulle märku anda läbi elektroonika.
Muidugi juhul kui ta teab, et sa sellest häiritud ei ole. Kui nii aga juhtub ole tähelepanelik ja „kuula“ mida ta sulle öelda üritab.

– „Kes mind hüüdis?“ – Sinu nime kuulmine
Kas oled tundnud olukorda, kus keegi hüüab su nime ja kui keerad pea, et vaadata kes see oli – ei näe sa kedagi? Ära karda, see on Ingel – kes tahab väga sulle midagi öelda. Ava end vaimselt ja proovi „kuulda“ mida ta sulle öelda üritab!

– Kas tunned äkilist sügelust oma kroontšakra juures?
Need inimesed, kes usuvad Inglitesse on märganud seda kõditunnet erinevatel hetkedel. Väga tavaline võib olla tunda seda ka magama jäädes – siis tea, et Inglid on su kõrval!

– Sa koged meeldivaid aroome ja kuuled ilusaid meloodiaid?
Kas sa tunned seda? Kaneel, roosid ja šokolaad… 
Kui oled seda varem tundnud on su meeled vägagi avatud..
See hõljumise tunne – kasvõi mõni sekund – see on nagu päevane uni, ometigi sa ei maga. Tunne mugavalt neid sensatsioone – need on ülimalt head märgid sulle armas – sa oled õigel teel!

Artikli koostas Janika Ole

Back to top button
Close