Kolmapäev , august 22 2018
Avaleht / EESTI / Aasia restoran juurutas unikaalse isetellimise süsteemi

Aasia restoran juurutas unikaalse isetellimise süsteemi

paytailorTipptunnil ootejärjekordade vähendamiseks ning kliendirahuluolu tõstmiseks juurutas Tallinnas paiknev Aasia restoran nutika isetellimise süsteemi. Lisaks tellimuse edastamisele otse teenindajale võimaldab lahendus kohest tasumist otse lauas, hoides seeläbi kokku nii teenindusele kui arve tasumisele kuluvat aega. 

Uudne lahendus töötati välja Eesti ühe tuntuima Aasia restorani, Taste of Asia, ja Eestist alguse saanud idufirma Paytailori koostöös. Uuendusmeelse lahenduse kasutamiseks peaks kliendil olema nutitelefon. Lauast tellimiseks tuleb kliendil ühekordselt registreeruda Paytailori mobiilse rahakoti kasutajaks ning alustada lauamärgisel oleva info põhjal tellimist. Lahendus kätkeb endas nii QR koodi ja NFC abil tasumist kui ka reaalajas tellimuste haldamise süsteemi. Kasutajakogemuse väljatöötamiseks tehti põhjalikku koostööd pea pool aastat.

Taste of Asia juhataja Kaisa Tsarjov selgitas, et nutilahenduse eesmärk oli algselt kiirel lõuna ajal klientide parem teenindamine. “Kuna meie püsiklientide arv on arvestatav, tuleb lühikese ajavahemiku vältel teenindada väga palju inimesi. Tellimuse võtmine ning maksmine kümnetes laudades võtab omajagu aega. Ent veel olulisem, ka klientide endi aeg on piiratud, mistõttu on uus nutilahendus kindlasti suureks abiks,” selgitas Tsarjov. Juhataja sõnul on äpist tellimine kliendile tõsimeeli mugav ning lihtne. “Istud lauas ja tellid toidu nagu ostleks veebipoes. Enne kui arugi saad, on teenindaja jookide-söökidega kohal,” kirjeldas TOA juhataja kasutajakogemust.

Paytailori tegevjuhi Rode Luhaääre sõnul on TOA lauast tellimise lahenduse näol kahtlemata tegu kahe entusiastliku ja oma valdkonda armastava ettevõtte koostööga. Siiski on Luhaääre sõnul see vaid algus sellele, milliste mugavusteenuste osaks Paytailori mobiilse rahakoti omanikud peagi saavad. “Näiteks Telliskivi Tänavatoidu Festivalil tänavamuusikutele jootraha jätmine mobiilimakse abil, äpist teenuste ja kaupade tellimine ning ka uudsed, niinimetatud asjade interneti maksed on meie platvormiga hõlpsasti lahendatavad. Seetõttu oleme pälvinud juba ka palju rahvusvahelist huvi,” avas Luhaäär Paytailori tegemiste lähitulevikku.

Paytailor on tarkade mobiilimaksete ettevõte, mille mobiilne rahakott on tasuta kättesaadav nii App Store’ist kui ka Google Play’st. Paytailor on Eestist alguse saanud ning rahvusvaheliste investeeringute kaastoel arenev idufirma. Ettevõttel on tütarettevõte Suurbritannias, kus pärast testperioodi läbimist asutakse kliendibaasi laiendama. Paytailor on valitud varasemalt Baltikumi 7 parima finantstehnoloogia startup’i hulka ning on erilise süsteemi tõttu pälvinud oma valdkonna absoluutsete tippude tähelepanu.

Vaata lisaks

perevägivald

Kaheksa müüti perevägivallast

Perevägivalla kogemuse tunnistamine on endiselt tabu ja seda ei soovita avalikustada. Statistika on ehmatav: iga …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.