KUHU MINNA

Aktiivsed noored inspireerivad teisiti mõtlema nagu tegi seda Apple

Sellel laupäeval toimub Viljandis ainulaadne inspiratsiooniseminar “Think different”, kus kutsutake üles teisiti mõtlema. Üritusel astuvad üles nimekad esinejad, kes on oma valdkonda ühel või teisel moel oluliselt muutnud.

Aktiivsete noorte ühenduse JCI Viljandimaa korraldatav seminar on selleaastase inpiratsiooniõhtute sarja väärikas punkt. Inspiratsiooni jagavad “Tõe ja õiguse” režissöör Tanel Toom, rahvusvahelise spordivabatahtlike ühenduse Scult asutaja dr. Ott Pärna, maailma muutva tõlketarkvara Aligner looja Sandra Roosna ja Viljandi pärmusmuusika festivali tugisammas Ando Kiviberg.

Seminari programmijuhi Jaana Hinno sõnul on tal väga hea meel, et pika eeltöö tulemusena on sedavõrd ägedad esinejad kokku saadud. “Kava koostamisel lähtusime suuresti sellest, et kõnelejad oleksid oma valdonnale tavapärasest teistsuguse nurga alt lähenenud. Kuna üritus toimub talkshow formaadis ning vestlus on suuresti vaba, siis on ennustamatu, milliste imeliste tulemusteni see viia võib.” lisas ta.

JCI Viljandimaa noorteühendus on inspiratsiooniõhtuid korraldamas juba teist aastat ja senini on käinud inspiratsiooni jagamas Cleveroni kaasasutaja Arno Kütt, Iglucrafti tegevjuht Priit Kallas, maailmakoristus kampaania eestvedaja Anneli Ohvril ning mitmed teisedki maailma muutnud inimesed.

JCI Viljandimaa presidendi Rode Luhaääre sõnul on Eestis sedavõrd tublisid inimesi, kelle lugu võib anda hoogu paljudele uutele ideedele ja miks mitte ka järgmistele maailma muutvatele ettevõtmistele. Eriti mõnus on tema sõnul neid üritusi pidada just Viljandis, sest ütleb ju Viljandi tunnuslausegi: “Loomiseks loodud”. “Usun, et see aktiveerib ja mitmekesistab ka Viljandi kohalikku kogukonda.” on Luhaäär lootusrikas.

JCI Viljandimaa president Rode Luhaäär

Seminarile on veel võimalik registreeruda veebilehel: http://freshup30.jci.ee .

Ürituse korraldaja on mittetulundusühing JCI Viljandimaa, mis on rahvusvahelise noorte organisatsiooni Junior Chamber International kohalik koda. JCI Viljandimaa tähistab sel aastal ka pidulikku 30. juubelit.

JCI’l on maailmas üle 200 000 liikme, enam kui sajas riigis. Selle aasta novembris korraldab Eesti koda ka JCI maailma kongressi, mis on üks suurimaid sündmusi siin regioonis.

Konverents toob Eestisse 5000 väliskülalist. (https://jciwc2019.com )

Back to top button
Close