ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURRAHA

Tuhanded eurod otsivad uut omanikku: Algas Pärnu rannaala visioonivõistlus!

Pärnu
Pärnu rand. Foto: Tanel Pihelgas/Scanpix

Pärnu rannaala visioonivõistlus on avatud riigihanke ideekonkurss, mis korraldatakse parima arhitektuurse ja funktsionaalse lahenduse saamiseks Pärnu rannaala ja selle lähiümbruse linnaruumile. 

Võistluse korraldamise eesmärk on laiendada keskranna ala Pärnu jõeni, pikendada rannapiirkonna kasutushooaega ja suurendada rannapiirkonna kasutusvõimalusi.

Võistlusala hõlmab üldkasutuses (avalikku) keskranna ala alates Pärnu jõe vasakkaldast kuni Kanali tänava pikenduseni, osaliselt Rannaparki ja Rannaniidu looduskaitseala.

Ideekonkursist võivad osa võtta kõik huvilised ning ühe osavõtja poolt esitatavate kavandite arvu ei piirata. Osalemiseks tuleb end registreerida riigihangete registris hankemenetluse juurde. Küsimusi ja lisateavet visioonivõistluse dokumentide kohta saab esitada läbi riigihangete registri hiljemalt 18.08.2017.

Kavandid tuleb  saata posti teel või kulleriga Linnavalitsusele aadressil: Suur-Sepa 16, 80098 Pärnu või tuua linnavalitsuse infolauda. Rannaala visioonivõistluse kavandeid saab esitada kuni 1. septembrini 2017.

Võistluse preemiafond on kokku 20 000 eurot, millest esimene preemia on 8000 eurot, teine preemia 6000 eurot ja kolmas 4000 eurot. Lisaks antakse välja kaks 1000 eurost ergutuspreemiat.

Back to top button
Close