HOBI / SPORT

Baltimaade suurim rahvusvaheline fotolaager juba augusti alguses!

Baltic Photo Camp 2017

11.-13. augustil kogunevad fotograafid ja fotohuvilised Baltimaadest looduskaunis Noarootsis, kus toimub fotograafia elustiili üritus Baltic Photo Camp 2017. Augustikuu teine nädalavahetus on täis põnevaid fotograafia töötubasid ja loenguid, meelelahtust ja networkingut. 

Baltic Photo Camp 2017 programm on üles ehitatud selliselt, et õppimisrõõmu jätkuks nii alles alustavale fotohuvilisele kui ka kogenud tegijaile. Viime läbi erineva sisu- ja teemadega workshop’e ja põnevaid esitlusi lihtsamatest portreepildistamistest kuni meeleolukate fotolavastusteni. Kuna tegemist on rahvusvahelise üritusega, on programm inglise keelne.

Lisaks töötubadele pakub Baltic Photo Camp võimalust tutvuda teiste fotograafidega nii kodumaalt kui kaugemalt. Samuti toimuvad uute fototoodete esitlused, vana fotovarustuse laat, õhtused meelelahutusüritused. Esimest korda maailmas saab osa võtta foto-jooga tunnist. Seoses EV100 üritustega toimub Baltic Photo Camp ajal ka fotokonkurss, mille eesmärgiks on jäädvustada rannarahva kultuuri.

Külalisi ootame ligi 200 ning esinejaid on kuni 20. Teiste seas astuvad üles Martin Dremljuga (EST), Tomas Kauneckas (LIT), Valdur Rosenvald (EST), Viktor Koshkin (EST), Nicola Piovesan (ITA), Marek Metslaid (EST), Viktor Kaliman (LIT), Oliver Moosus (EST), Olev Mihkelmaa (EST), Kristjan Raude (EST), Patrice Daniel (FRA), Ave Reimann (EST), Andres Nael (EST) ja esinejate nimekiri täieneb pidevalt. Korraldamisel teeme koostööd suuremate fotopoodide ja -brändidega nagu “35mm”, “I Am Photographer”, “Profoto” jpt.

“Baltic Photo Camp’i korraldamise idee on õhus püsinud juba aastaid. Kui vaadata fotolaagrite maastikku, siis sellist lahedat ja suurt üritust Baltimaades ei olegi. SeeSee fotoklubis võtsime lõpuks asja käsile ning hakkasime sündmust korraldama. Teamis on ca 10 inimest. Teeme seda kõike vabatahtlikult oma muude tööde kõrvalt. Kuigi korraldame Baltic Photo Campi esimest aastat, on huvi üllatuslikult suur nii esinejate poole pealt kui osalejate poole pealt.” kommenteerib SeeSee tegevjuht Andres Nael.

Sündmuse korraldajaks on SeeSee Fotoklubi MTÜ, mis tegutseb SeeSee fotostuudio kõrval juba 6a, kuid juriidiliselt on mittetulundusühinguna vormistatud sellel aastal.

Uuri lähemalt: www.balticphotocamp.com

Baltic Photo Camp 2017 toimub 11-13 august Noarootsis
Back to top button
Close