GURMEE / MAITSED

Best Coffee – kohvi pakk tassi ja keev vesi peale, nii lihtne ongi!

best coffee

Tõenäoliselt on kohv jook, mida tarbitakse maailmas lisaks veele kõige enam. Kohv on paljude jaoks justkui eluallikas! Kui ka Sina kuulud nende hulka, kes ühtegi hommikut ilma kohvita ette ei kujuta, siis tõenäoliselt saab Sinu uueks parimaks sõbraks Best Coffee imeline kohv.

Et mõista, mis asi see Best Coffee ikkagi on ja kellele see ideaalselt sobib, selleks võttis WOWEesti.ee ühendust Best Coffee esindaja Ulvar Järveperaga ja uuris temalt, mis muudab Best Coffee nii ainulaadseks ja kasutajasõbralikuks.

Olgu öeldud, et intervjuu ajal pakuti ka meile Best Coffee’d ja pettuma selles ei pidanud, vastupidi!

*Kust Best Coffee pärineb?

Kohv pärineb Aafrikast, Keeniast. Tootmine toimub Eestis.

*Kellele see mõeldud on?

Inimestele, kes soovivad juua naturaalset kohvi kiirelt ja mugavalt olenemata kohast, kuna BEST COFFEE OÜ 100% naturaalset kohvi on võimalik tarbida ilma presskannuta või kohvimasinata ja on mugav kaasa võtta ning valmistada nii kodus, reisil, tööl, matkal jne.

*Eelised 2in1 ja muude sarnaste kohvide ees?

Kui Sa pole lahustuva kohvi sõber ja Sulle on oluline tarbida tervisesõbralikumat kohvi, siis võib just see toode olla Sulle, kuna tegemist on naturaalse kohviga. Teiseks on eelis on selles, et pakis on eraldi pakitud kohv, suhkur ja koorepulber (gluteeni vaba) – selliselt tekib tarbijal võimalus juua kohvi täpselt nii nagu hetkel soovib. 1. Ainult kohvi 2. Kohvi suhkruga 3. Kohvi valgendajaga 4. Kohvi, suhkru ja valgendajaga.

Esile võib tuua veel, et võimalik juua toodet 0 kcal kuni 61 kcal tootes, mis on tunduvalt vähem kui teistes 3in1, 2in1 ja 1in1 toodetes. Lisaks ei pea ostma korraga suurt kogust, vaid saad osta täpselt nii mitme tassi jagu kohvi kui soovid.

*Kaua on Best Coffee’d Eestis müüdud ja milline on klientide tagasiside?

Umbes 4 aastat. Tagasiside on olnud seinast seina, tulenevalt, millega harjutud on – kui ikka soovid lattet juua, siis piimavahtu pakki pakkida ei saa. Samas, miks mitte kasutada Best Coffee musta kohvi latte põhjaks ja ise piimavaht lisada ☺ Kriitika on hea, see on edasiviiv jõud, panebki toodet järjest paremaks arendama. Samas tänagi veel inimesed üllatuvad, et selline toode on olemas ja kiidavad, et hea kaasa võtta reisile jne.

*Mitu sortimenti on? On plaanis laiendada maitseid?

Plaanis on teha juurde erinevate maitsega tooteid. Ütleme nii, et sahtlisse oleme seda juba tootnud, jaekettidega pole veel sellest täpsemalt rääkinud. Oleme andnud tuttvate ringis maitsta ja tagasiside on olnud väga positiivne. Tulevad ja küsivad juurde, et kuule mu naisele väga meeldis, et tahab veel seda kohvi.

*Kirjelda üht tüüpilist Best Coffee kasutamist!

Hommikul vesi keema, kohvi pakk tassi, valad kuuma vee peale ja samal ajal ise vannituppa hommikusi toimetusi tegema või teed paar võileiba samal ajal valmis. Toimetused tehtud, kohv valmis, pakk välja, soovid lisad suhkru, koore ja hakka nautima.
Näiteks: Kui peres inimesed ärkavad erinevatel aegadel, saad alati teha värske kohvi. Keegi ei tahaks juua kohvi, mis on ca 1h presskannus seisnud ja jahtunud.

*Mõni naljakas või õpetlik juhtum Best Coffeega seoses? 

Hotellitubades või hotelli hommikusöögi juurde pakutakse tihti lahustuvat kohvi, siis sõbrad on alati väga õnnelikud, et endal mõned naturaalse Best Coffee kohvipakikesed kaasas olnud, kuuma vett ikka leiab… Üks sõber avastas hotellitoas, et kapslikohvimasinas sai ideaalselt ka best coffee kohvi pakikest kasutada.

Üks naine, kellele andsime proovida meie maitsekohvi, armus sellesse nii ära, et nüüd pidevalt kirjutab, et kas saaks veel seda kohvi testida. Alati on ta saanud ka ☺

Hoia Best Coffee tegemistel silm peal FB-s: www.facebook.com/BestCoffee.ee/

Back to top button
Close