ILU JA MOOD

Bikiinifitnessi sportlane Julia: rindade suurendamise kogemus

Alates 2016. aastast olen aktiivselt osalenud bikiinifitnessi võistlustel ja iga hooajaga parandanud oma tulemusi. Viimased võistlused tõid mulle kulla Eesti meistrivõistlustel, kulla ja PRO-kaardi Soome Nordic Fitness Expo meistrivõistlustel ning kolmanda koha maailmameistrivõistlustel Poolas.

2019. aastal lõpetan juunioride kategoorias ja hakkan võistlema täiskasvanute omas. Sel spordialal on kehaproportsioonid väga olulised. Selleks, et viimistleda oma proportsioonid peaaegu ideaalseks ning saavutada paremaid tulemusi nii praegu kui tulevikus PRO liigas, soovisin suuremaid rindu. Kuid võistlused ei ole ainus põhjus, miks ma operatsiooni kasuks otsustasin.

Ma arvan, et iga naine tahab tunda end ilusana, atraktiivsena ja enesekindlana. Ja kaunid rinnad on naiste ilu lahutamatu osa.

Kliinikut valides uurisin mitmeid võimalusi, kuid kõik mu sõbrad soovitasid just Christinas Clinicut. Sinna ma konsultatsioonile läksingi, ja pärast seda ei pidanud ma teisi kliinikuid isegi kaaluma. Konsultatsiooni käigus sain vastused kõikidele oma küsimustele. Oli selge, et kliiniku juhataja Brit-Carmen Norlan oli konsulteerinud juba sadu naisi ja ta tõesti teab, kuidas täiuslikku tulemust saavutada.

Kõige rohkem kartsin, et pärast operatsiooni ei vasta valitud implantaatide suurus mu ootustele ja ma pean tulemuses pettuma. Selliste hirmude puhul tuleb appi 3D-simulatsioon. Tänu 3D-modelleerimisele olin veendunud, et konsultatsiooni käigus valitud implantaatide suurus ja kuju vastavad minu ootustele 100%!

Muide, rääkides implantaatidest – see oli tõesti vaimustav, kui hoolikalt Brit-Carmen aitas neid valida, et need sobituksid mitte ainult minu proportsioonide, rindade suuruse ja rindkerega, vaid koguni mu elustiiliga! Minu jaoks oli parim lahendus Motiva kiibiga varustatud ergonoomilised implantaadid. Nende eripära on, et nad kohandavad oma kuju naise keha asendiga. Seega implantaadid käituvad loomulikult ja näevad välja sama loomulikud kui enda rinnad. Kuna ma olen äärmiselt aktiivse elustiiliga, st pidevas liikumises, on minu jaoks väga oluline, et mu rind oleks loomulik osa minust ja liiguks koos minuga, mitte ei takistaks liikumist. Tänu Motiva implantaatidele on see võimalik.

Operatsioonipäeval olin täiesti rahulik, sest Christinas Clinicu sõbralik personal hoolitses kõige eest, et kõik õnnestuks. Jõudsin kokkulepitud ajal kliinikusse, kus armas medõde võttis mu vastu ja viis palatisse. Eriti meeldis mulle, et Christinas Clinic tagab täielikult oma klientide anonüümsuse. Kliinikus viibimise ajal ei pidanud ma teiste patsientidega kokku puutuma – mul oli eraldi palat kõige vajalikuga. Enne operatsiooni kohtusin kirurgiga, kes vaatas mu uuesti läbi ja selgitas üksikasjalikult, mis ja kuidas toimuma hakkab. Niisiis oli mul veel üks võimalus küsida kõike, mis mind huvitab. Veidi hiljem viidi mind operatsiooniruumi. Kõik toimus nii kiiresti – peagi oligi käes hetk, mil ma pärast operatsiooni ärkasin, juba uute rindadega. Kogu minu kliinikus viibimise ajal hoolitseti minu eest väga hästi. Mind külastati mitu korda päevas, et veenduda, et kõik on hästi. Järgmisel päeval vaatas arst hoolikalt üle õmblused, mul eemaldati kompressiooniside ja aidati selga panna spetsiaalne rinnahoidja. Mulle selgitati väga põhjalikult, kuidas õmbluste eest hoolitseda, määrati järelkontrolli aeg ning mind lubati koju.

Esimese nädala veetsin kodus, sest pärast operatsiooni tuli lasta kehal taastuda. Olin natuke mures, sest kartsin, et ma ei suuda pikka aega oma igapäevaste tegevustega iseseisvalt hakkama saada. Õnneks aga tundsin ennast juba nädala pärast suurepäraselt ja kaks nädalat hiljem kippusin isegi unustama, et mulle operatsioon tehti.

Nüüd, kuu aega pärast operatsiooni võin kindlalt öelda, et olen tulemusega ja kliiniku valikuga 200% rahul. Mu rinnad on pehmed, täpselt soovitud kujuga ja nüüd tundub see kõik täiesti loomulik – just see, mida soovisin nii väga saavutada. Mitte kunagi varem pole ma ennast nii atraktiivse ja naiselikuna tundnud. Kahtlemata julgen südamerahuga soovitada Christinas Clinicut kõigile neidudele ja naistele, kes unistavad ilusatest rindadest – siin leitakse just teie keha ja elustiiliga sobivad implantaadid, enne ja pärast operatsiooni hoolitsetakse teie eest nagu oleksite pereliige, ning tagatud on ka põhjalik järelkontroll, et lõpptulemus oleks tõesti ideaalne.

Rahulolu on garanteeritud!

Loe ka fitness-sportlase Helena Mangi kogemust rindade suurendamisega.

Back to top button
Close