ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

BlissTray Kutsub Jõuluturule!

BlissTray alustab uue üritustesarjaga BlissTray Healthy Market, mille esimeseks ürituseks on jõuluturg, mis toimub juba 7.-9. detsembril 2018 kella 11.00 kuni 20.00 BlissTray Kristiine majas (Mehaanika 21, Tallinn, 10616).

Jõuluturust võtavad osa suuremad ja väiksemad kaupmehed üle Eesti, eraisikuid ja ettevõtteid, kelle teenused on suunatud inimese heaolu parandamisele. 

Turu eesmärk ei ole vaid toodete, teenuste esitlemine ja müük vaid see on tutvumis- ja suhtlemisüritus inimestele, kelle eesmärk on parandada inimese üldist heaolu ja tervist. Toimuvad erinevad loengud tervisliku toitumise ja muudel inimese heaolu puudutavatel teemadel.

Üritus toimub kolmel päeval, reedel 7. detsembril, laupäeval 8. detsembril ja pühapäeval 9. detsembril ning algab kell 11.00 ja kestab kuni 20.00. Kolmepäevane jõuluturg toimub BlissTray Kristiine majas, mille käigus saab kogu majast armas jõulukaubamaja läbi nelja korruse. 

– Avatud on hiiglasliku valikuga tervisliku toidu buffee restoran ja kohvik.
– Hea muusikavaliku eest vastutavad parimad DJ-d. 
– Lisaks korraldame kõigi külastajate vahel jõululoosi.

See on tutvumise ja kohtumise üritus nendele, kelle tegevus on suunatud inimese heaolu parandamisele või on sellest lihtsalt huvitatud.

BlissTray jõulutug on kogupereüritus, mis toob rõõmu südamesse ja naeratuse näole kõigile. 

Tule kogu perega ja saa osa BlissTray tervislikust jõuluturust.

Soovid ise osa võtta?
Kirjuta: [email protected]

Back to top button
Close