ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

KUULA: Depeche Mode avaldas kauaoodatud uue loo “Where’s The Revolution”

Depeche Mode avaldas kauaoodatud uue loo “Where’s The Revolution”. Jõuline ja ajakohane lugu, mis vibreerib trummilaadungi ning võimsalt ähvardava energiaga, ankurdatuna laulja Dave Gahani nõudva vokaaliga: “Where’s The Revolution / Come on people you’re letting me down.”

Laiem avalikkus sai esmakordselt loo “Where´s The Revolution” katkeid kuulda juba eelmisel sügisel Milaanos toimunud pressikonverentsil, kus bänd esitles uut muusikat esmakordselt peale neli aastat kestnud pausi. Depeche Mode´i 14. stuudioalbum “Spirit”, ilmub 17. märtsil Columbia Recordsilt ning on eeltellitav alates tänasest. Album ilmub üle kogu maailma nii digitaalselt kui füüsiliselt ning tavaversioon sisaldab 12 lugu.

Depeche Mode album “Spirit”. Foto: Sony Music Entertainment Baltics

Bänd avaldab albumist ka erilise 28-leheküljelise brožüüriga, 2-CD Deluxe versiooni, mis sisaldab ekslusiivseid kujundusi, fotosid ning viit remiksi koondnimetusega “Jungle SpiritMixes”, mille autoreiks Depeche Mode, Matrixxman and Kurt Uenala. “Spirit” ilmub ka 180-grammisel vinüülil, mis on spetsiaalse SPIRIT pressinguga jagatud vinüülplaadi neljale poolele. Kogu kujunduse ja fotode autoriks on bändi kauaaegne loominguline koostööpartner, tunnustatud filmitegija, Anton Corbijn.

“Spirit” on legendide esimene koostöö produtsendiga James Ford koosseisust Simian Mobile Disco (Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys). Uus album on juba saanud esimesi kiitvaid arvustusi, näiteks Q Magazine nimetab uut albumit Spirit” läbi aastate kõige energilisemaks Depeche Mode´i albumiks.”

Dave Gahan kommenteerib albumi ilmumist järgmiste sõnadega: “Oleme Spiriti üle ülimalt uhked ja ootame juba väga, mil saame oma loomingut kõigiga jagada. Koos James Fordi ja ülejäänud produktsiooni meeskonnaga valmis album, mis on tõeliselt võimas nii kõla kui sõnumi poolest” 

Depeche Mode toetab albumi ilmumist võimsa maailmatuuriga, andes võimaluse nii uutele kui kauaaegsetele fännidele kogeda koos bändiga jalustrabavat kontserdielamust. Esimene osa tuurist, “Global Spirit Tour” on juba müügis ning bänd esineb üle Euroopa 21 riigis 34 kontserdiga enam kui 1,5le miljonile fännile. Tuur saab avapaugu 5. mail Stockholmis ning liigub läbi Euroopa staadionide suve lõpuks Põhja- ja Lõuna- Ameerikasse. Vaata kogu tuurikava siit: www.depechemode.com.

Spirit” Tracklist (STANDARD):

Going Backwards

Where’s the Revolution

The Worst Crime

Scum

You Move

Cover Me

Eternal

Poison Heart

So Much Love

Poorman

No More (This is the Last Time)

Fail

Depeche Mode
Depeche Mode avaldas kauaoodatud uue loo “Where’s The Revolution”.Foto: Sony Music Entertainment Baltics

“Spirit” Tracklist (DELUXE):

DISC 1 

Going Backwards

Where’s the Revolution

The Worst Crime

Scum

You Move

Cover Me

Eternal

Poison Heart

So Much Love

Poorman

No More (This is the Last Time)

Fail

DISC 2 – Jungle Spirit Mixes

1 Cover Me (Alt Out)

2 Scum (Frenetic Mix)

3 Poison Heart (Tripped Mix)

4 Fail (Cinematic Cut)

5 So Much Love (Machine Mix)

Depeche Mode´ist: Ühe mõjukaima, armastatuima muusikalise nähtusena läbi aegade, on Depeche Mode müünud enam kui 100 miljonit plaat ning esinenud enam kui kolmekümnele miljonile fännile üle kogu maailma. 1981. aastal loodud Depeche Mode, Martin Gore, Dave Gahan ja Andy Fletcher, jätkab oma võidukäiku nii stuudios kui tuuril. Samal ajal on bänd inspiratsiooniks lugematutele artistidele ning jätkab teed innovaatorina.

Depeche Mode´i 13. stuudioalbum Delta Machine jõudis 20´s riigis TOP 10´sse (ka USA´s ja UK´s), debüteeris kaheteistkümnes riigis esikohal ning möödunud maailmatuuril esines bänd kokku enam kui 2,5 miljonile fännile. 2016 aasta sügisel ilmus Depeche Mode’i Video Singles Collection. Tegu on karjääri katva 3 DVD videoantoloogiaga, mis sisaldab enam kui neli tundi ikoonilisi Depeche Mode´i videoid.

Depeche Mode on tuntud kui üks lojaalseima fännkonnaga bände – Eesti Depeche Mode Fännklubi, vanim ametlikult tegutsev fännklubi vabariigis, tähistab käesoleval aastal juba 25. aasta möödumist tegutsemise algusest.

Back to top button
Close