ILU JA MOOD

Eesti oma kulmuvõlur – Adriana Mänd

Kulmude kujundamine on nii mõnegi modelli ja filmitähe tähtsaim iluprotseduur. Kenasti väljajoonistatud kulmukaar raamib nägu, avardab pilku ja kaunistab silma.

Noor ja hakkaja Adriana Mänd on WOW! toimetusele oma kaunite töödega juba ammu silma jäänud! Rääkisime eduka naisega tema tööst natuke lähemalt.

Mis vahe on püsimeigil ja microblade’ingul?

Microblading ja püsimeik mõlemad kujutavad endast naha pindmist pigmenteerimist. Nende kahe protseduuri suurim erinevus on, et üks käib manuaalsel meetodil ( Microbladingu protseduur käib spetsiaalse pliiatsi taolise esemega mille külge kinnitatakse pisike micro terake mida spetsiaalse, nahasõbraliku pigmendi sisse kastes joonistatakse manuaalselt nahale kulmu karvu imiteerivad joonekesed.

Microblading sobib eelkõige noorele, normaalsele nahale. Nahale mille rasueritus ja poorid on pigem väikesed. Püsimeik käib aga spetsiaalse tatoveerimis aparaadiga. Püsimeigi protseduuri juures on mänguruumi rohkem ja on võimalus kombineerida erinevaid tehnikaid. Püsimeik sobib kõikidele, olenemata nahatüübist või vanusest. Milline protseduur on iga kliendi jaoks sobivaim on võimalik välja selgitada individuaalse konsultatsiooni käigus.

Kumba ja mis põhjustel sa kliendile soovitad?

Raske öelda. See oleneb täiesti kliendist, tema stiilist, sellest kas ja kui tihti ta end meigib, millist meiki ta on harjunud igapäevaselt kandma, muidugi eelkõige teen valiku ka nahatüübist lähtuvalt.

Alati kaunis ja särav Adriana Mänd Foto: erakogu

Mida tähendavad micro erinevad tehnikad? Kellele need mõeldud on?

Erinevus tehnikate vahel tuleneb üldiselt olenevalt “mustrist” mida joonistatakse, ka terakeste suurusest ja laiusest. Nt. “Nano Microblading” võrreldes “Klassikalise Microbladinguga” teostatakse lihtsalt väiksemate terakestega, seeläbi jäävad joonistatud karvakesed peenemad ja sihvakamad.

“Light Microbladingu” puhul on muster pisut erinev kui klassikalisel Microbladingul samuti on pisut erinev kuidas pigmenti nahka sisestatakse. Kliendi jaoks ei mängi see erilist rolli. Valiku teen ma tavaliselt kliendi enda loomulikku karvakasvu arvesse võttes. (Kui kliendil on endal loomulikult jäme kulmukarv siis valin suurema terakese ja peene karva puhul pisema.)

Kaua micro püsib, kaua püsimeik?

Püsivus oleneb jällegi vanusest, elustiilist ja ainevahetuse kiirusest. Samuti mõjutavad püsivust solaarium, päike, saun ja kahjulikud harjumused ( alko, suitsetamine).

Üldiselt varieerub püsivus 9-18 kuu vahel. Oma klientidel soovitan ideaalse tulemuse säilitamiseks käia hoolduses iga 10-12 kuu tagant

Kuidas valid värvi? Kas on võimalik, et kulmud tulevad sinised või rohelised jne? Millest see tingitud?

Värvi valides lähtun eelkõige sellest mis värvi on kliendi juuksed ja enda loomulik kulmu karv. Veel võtan arvesse kliendi naha ja silmade tooni ja ka seda kas kliendi naha toon on pigem sooja või külma alatooniga. Kvaliteetseid pigmente kasutades ja õige toon valides on võimatu, et toon jääb sinine/roheline.

Kui tihti parandad teise töid? On võimalik üldse valesti tehtud kulme ilusaks teha?

Eks ikka on ette tulnud, et olen pidanud parandama või üle tegema teiste tööd. On olnud ka üpris ekstreemseid juhtumeid mille puhul on tulnud teha mitmeid korrigeerivaid protseduure enne kui oleme saavutanud soovitud tulemuse. Arvan, et miski ei ole võimatu ja päeva lõpuks olen õnnelik kui suudan jälle kellegi välimust/tuju parandada.

Kuidas sinu juurde aega broneerida?

Töid teostan oma salongis Tallinna kesklinnas, Kreutzwaldi 5. Hinnakiri on olemas kodulehel.


Vaata Adriana töid tema Facebooki lehel!

Back to top button
Close