ÖÖELU

Suur peogalerii: “Eesti Parim Pidutseja 2017” Pärnu eelvoor!

Meelelahutusportaal WOWEesti.ee ja Elustiiliagentuur otsivad inimest, kes nii enda kui ka sõprade arvates on Eesti kõige parem pidutseja!

Parima leidmiseks toimuvad kõikjal Eestis eelvoorud, mille võitjad pääsevad finaali. Super-võitja ehk “Eesti Parim Pidutseja 2017” selgub WOWEesti.ee Fb-lehel rahvahääletuse tulemusena. Auhinnaks on uhke tiitel, millist pole Eestis varem välja antud ja kaks kolme päeva piletit Põhjamaade suurimale muusikasündmusele Weekend Festival Baltic, mis toimub 3. – 5. august 2017 Pärnus.

Üheksas eelvoor toimus 24.02 Pärnus ööklubis Vaarikas!

Parimat muusikat mängis DJ Allan Peramets. Silmailu pakkusid Elustiiliagentuuri kaunitarid. Pärnu parimat pidutsejat aitasid valida Kanal 2 uudistesaate “Reporter” meelelahutusuudiste toimetaja Jaanus Koort ja Eesti ööelu parim jäädvustaja – fotograaf Rauno Liivand.

“Eesti Parim Pidutseja 2017” elvoorude toimumiskohad, kuupäevad ja “Eesti Parim Pidutseja 2017” valimiste reeglid leiad SIIT!

Vaata Pärnu eelvooru võistlejaid SIIT ja pane oma lemmikule “LIKE”

Kohtumiseni järgmises eelvoorus 🙂 Pärnu ööklubis Vaarikas toimunud raju peo ja eelvooru meeleolukas galerii näeb välja selline:

Back to top button
Close