Laupäev , oktoober 20 2018
Avaleht / EESTI / Suur peogalerii: “Eesti Parim Pidutseja 2017” Rakvere eelvoor!

Suur peogalerii: “Eesti Parim Pidutseja 2017” Rakvere eelvoor!

Elustiiliagentuuri kaunitarid ja DJ Andres Haljaste @ Club Mjau, EPP2017

Meelelahutusportaal WOWEesti.ee ja Elustiiliagentuur otsivad inimest, kes nii enda kui ka sõprade arvates on Eesti kõige parem pidutseja!

Parima leidmiseks toimuvad kõikjal Eestis eelvoorud, mille võitjad pääsevad finaali. Super-võitja ehk “Eesti Parim Pidutseja 2017” selgub WOWEesti.ee Fb-lehel rahvahääletuse tulemusena. Auhinnaks on uhke tiitel, millist pole Eestis varem välja antud ja kaks kolme päeva piletit Põhjamaade suurimale muusikasündmusele Weekend Festival Baltic, mis toimub 3. – 5. august 2017 Pärnus.

Viies eelvoor toimus 10.02 Rakveres Club Mjau!

Parimat muusikat mängis DJ Andres Haljaste ja silmailu pakkusid Elustiiliagentuuri kaunitarid. Rakvere parimat pidutsejat aitasid valida Kanal 2 uudistesaate “Reporter” meelelahutusuudiste toimetaja Jaanus Koort ja Eesti ööelu parim jäädvustaja – fotograaf Rauno Liivand.

“Eesti Parim Pidutseja 2017” elvoorude toimumiskohad, kuupäevad ja “Eesti Parim Pidutseja 2017” valimiste reeglid leiad SIIT!

Vaata Rakvere Club Mjau eelvooru võistlejaid SIIT ja pane oma lemmikule “LIKE”

Kohtumiseni järgmises eelvoorus 🙂 Seni aga vaata Rakvere eelvooru meeleolukat peogaleriid:

Vaata lisaks

club venus

Peogalerii: Club Venus täitus naiseliku ilu ja parima klubimuusikaga

Pealinna popimas ööklubis Club Venus pidutseti taas salapäraste kaunitaride ja müstiliselt heade klubihittide järgi. Toimus …

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.