ILU JA MOOD

Emmed trimmi ehk Mummy makeover

Nimetus “Mummy makeover” on tuntud üle maailma, tähendades rindade tõstmist ja/või suurendamist koos kõhu liigse naha eemaldamise ehk kõhuplastikaga. Just sünnitanud naised soovivad sageli korraga nii rindade ja kõhu korrigeerimist kui songade eemaldamist ja laiali olevate kõhulihaste sulgemist, et “tagasi saada” sünnitus- ja imetamiseelne keha.

Peamised mured, millega emad kliiniku poole pöörduvad:

“Rinnad on vaid tühjad rippuvad nahad”

“Miski ei aita kõhtu vormi saada… see tundub võimatu”

“Ma igatsen oma lamedat kõhtu”

“Kõhunahk on lõtvunud, kortsus ja välja veninud”

“Minu kehasiluett on muutunud”

Rasedus ja keha

Emaks saamise rõõm kuulub just meile, naistele, ning peaksime sellest tõesti rõõmu tundma. Mõnikord on naised pärast sünnitamist aga hoopis õnnetud ja stressis, sest nii laste kandmise kui sünnitamisega on keha tugevalt deformeerunud. Naised ei tunne end ilusatena ning näevad end vaid sünnitusmasinatena, kelle välimus on rikutud. Kehamuutused ei taha kaduda ka dieeti pidades ning treeningutes või kodus omal jõul harjutusi tehes. Selleks, et naised saaksid end tunda ilusate ja enesekindlate emadena, aitavad emmede paketi operatsioonid keha korrigeerida. Nii ei ole vaja kanda laiasid riideid, mis rippuvaid nahaülejääke peidaksid või häbeneda peegli ees tühjaks jäänud rindasid.

Kõhuplastikad

Üheks kaunimaks kehakujuks loetakse liivakellafiguuri – ilus väljajoonistuv rind, sale talje ja naiselik puus on midagi, millest enamik naisi unistab. Sellise peenikese ja trimmis keskkoha saavutamine võib aga nii mõnelegi naisele väga keeruliseks osutuda.  Ilusa saleda keskkoha aitab saavutada kõhuplastika. Tegemist on ühe kõige suurema rahuloluindeksiga operatsiooniga, sest vaid ühe operatsiooni käigus saab väga drastiliselt keha ümber ehitada – eemaldada keskkohalt liigne nahk, korrigeerida songasid, sulgeda laiali olevad kõhulihased ning tekitada ilus piht. Konsultatsiooni käigus vaatame keha üle ja räägime läbi, milliseid protseduure peaks operatsiooni käigus kaasama, et tulemus saaks väga ilus. Näiteks kui ülakõhul või külgedel on liigset rasva, võib olla vaja teha lisaks kõhuplastikale ka rasvaimu.

Kõhuplastika on suhteliselt suur kehatüve operatsioon ning taastumiseks tuleb leida aega. Kergekäeliselt operatsiooni suhtuda ei tohiks.

Rinna suurendamine ja tõstmine

Sünnitusjärgse rinnaoperatsiooni eesmärgiks on rindadele uue kuju või suuruse andmine. Rindade tõstmise operatsiooni käigus eemaldatakse lõtvunud nahk ning asetatakse rinnanäärmed ja rasvkude õigele kõrgusele. Rindade suurendamiseks kasutatakse implantaate või oma keha rasvkudet.

WOW! soovitab! Pakkumine emadele: rinnad &kõht – 10%
Vaata pakkumist SIIT!

Back to top button
Close