MÜSTIKA

Energiavampiirlus

Kas sa oled vahest tundnud, kuidas kellegagi suhtlemine või rääkimine sind väsita või lausa panna sinu silmad ning pea valutama? Või et keegi jookseb sulle tungivalt oma mõtetega pähe ? See on üks moodus tarbida inimeste energiat ning antud nähtuste puhul oled kahjuks sina energiavampiiri ohver. 

Kui keegi tarbib sinu energiat, siis sa võid täiesti suvalisel hetkel tunda lõikavat peavalu, silmavalu, jõuetust, kurnatust, närvilisust, depressiivset meeleolu või agressiivsust. See võib juhtuda alati siis, kui sa suhtled parasjagu ühe konkreetse inimesega, kas siis silmast silma, telefoni teel või läbi sotsiaalmeedia, kuid võib juhtuda ka siis, kui sa lihtsalt mõtled tema peale või lausud tema nime. Muutus teie enesetundes ja emotsionaalsuses tuleb täiesti ootamatult või äkitselt ning te ei saa esmapilgul aru, mis teiega toimub. 

Energiavampiir on inimene ( võib ka olla olend, kui mina räägin täna inimeses ), kes ei tule toime iseenda energia ja elujõu ohjamisega ning vajab enamat mujalt, et saada enda jaoks hea enesetunne. Ta võib seda teha täiesti tahtlikult, kuid ka tahtmatult. Kuid üldiselt valivad nad välja ohvriks inimese, kellel on kõrgem energeetiline tase. Seepärast on energeetiliselt tugevamad ja tundlikumad inimesed ka sagedasemad ohvrid. 

Kui inimene on vaimselt ja energeetiliselt väga tugev, siis ei pruugi esimese katsega energiavampiir alati energiat kätte saada. Mis siis saab ? Ta võib hakata oma ohvrit provotseerima, et ohvri energia hakkaks voolama. Kui inimene on emotsionaalne, siis energia on suuremas voolavuses. Samamoodi, mida avameelsem on inimene, seda lihtsam on inimeselt energiat kätte saada. Kinniselt inimeselt on raskem saada energiat kätte. Seega teine kategooria ohvri valikul on avameelsed inimesed. 

Rünnaku ohvriks olemise tundemärgiks ei ole vaid äkiline peavalu ja emotsionaalne langu ning vihahood, vaid rünnakud võivad olla mitut erinevat laadi. Inimesel otsitakse ülesse tema kõige nõrgem koht, milleks võib olla ka isegi raha probleemid, enesearmastuse puudumine, füüsiline keha, ärevushäired jne. Neid võimalusi inimese mõjutamiseks on palju. Sobib kõik see, mis inimest suudab negatiivselt mõjutada või kõigutada. Siis on võimalik läbi selle lõhkuda eeterkeha ning selle abil pääseb mitte ainult inimese energiale vaid ka eetertasandile ligi, kuhu saab jätta pikemaks ajaks maha niiöelda londi, mille kaudu on inimeselt võimalik pidevalt energiat tarbida. Siis sa ei pea selle inimesega isegi mitte suhtlema või ta ei pea ennast sulle isegi meelde tuletama, et sinult energiat kätte saada. Seda õnneks paljud ei oska teha, kuid neid siiski kõnnib meie seas. Tundemärkideks on äkk mõtted sellest konkreetsest energiavampiirist. Kuid üldiselt energiavampiir kurdab sulle koguaeg oma kurba elu, oma kurba probleemi, üritab su välja vihastada, tahab sind jalust rabada – oluline on järsk emotsionaalne muutus sinu, mis paneks energia aktiivselt liikuma. 

Energiavampiir aga saab sinu energiast täieliku rahulolu. Mida rohkem lähed sina endaga pahuksisse, seda suurem on tema rahulolu. Need inimesed muidu tunnevad suurt energiapuudust ning kui nad ennast vahepeal laadida ei saa, siis tunnevad nad ennast väga haigetena. Nad ei ole võimelised ka Universumist, Maa emalt, loodusest või kusagilt mujalt ise energiat laadima. Üldiselt on neil endal mingit laadi suured probleemid kas elusolus või tervisega ning enda energiatest nende jaoks ei piisa. Ka needused ja karmad võivad sellise olukorra energiavampiirile luua. See võib olla inimese elus ka ajutine probleem, millest saab mingil perioodil jagu ja ta suudab jälle hakata tarbima oma energiat mujalt. 

Kuid tasub tähelepanna, et kõik energiavampiirid ei tarbi inimeste energiat tahtlikult vaid täielikult endale teadmatult. Üldiselt need, kes seda tahtlikult teevad on seotud mingil moel ka esoteerilise maailmaga. On ka inimesi, keda kasutatakse spirituaalses maailmas suurte nõidade gruppi lülidena ehk siis on inimesed läbi kelle tõmbab kindel seltskond nõidasid tavainimeste energiat, et oma väge ja jõudu suurendada. Seda on väga väga palju. Sellepärast on oluline teada ka seda, kuhu gruppi sa kuulud ja millega sa tegeled. Isegi kristallidele on pandud peale süsteeme, mille kaudu saab inimeselt tarbida energiat. Siin tasub tähelepanna, kas kristall, mida sa kannad, tekitab sinu hea või halva enesetunde ning tehijamad saavad aru, kas on tõmbav või andev energia kristallil. 

Kuidas ennast siis nende eest kaitsta ? 

1) Kui sa tead, kes sinu energiat tarbib ( kui tarbib ), siis tasub hoida võimalusel temast eemale. Kui tegemist on inimesega, kes teeb seda tahtlikult siis kindlasti ei ole soovitatav temaga kontakti hoida. Sinust võib lihtsalt ühel hetkel jääda järele elav inimvare ning mingid eluvaldkonnad, mis su elus on väga väga hästi edenenud, hakkavad järsku allamäge liikuma.

Ma tean näiteks juhust, kus energiavampiir soovis enda ellu tuua rohkem raha energiat ning võttis endale ohvriks materiaalselt edukad inimesed. Nende rahaenergia hakkas voolama antud vampiiri suunas. Nendel läks majanduslik olukord allamäge ning tema majanduslik edukus kasvas. Seda teevad muidugi need, kes oskavad seda teha aga kahjuks neid on. 

2) Kui sa oled siiski sunnitud temaga edasi kohtuma ja suhtlema, siis esiteks ära lase ennast juba teadlikult enda emotsioonide kallale ehk ürita jääda võimalikult neutraalseks tema jutust ja tegudest. ” Ma teadvustan endale, et ta teeb seda kõike VAID sellepärast, et jõuda minu energiani. ” 

3) Energiavampiiriga suheldes ära vaata talle silma, pane käed või jalad risti. 

4) Loo endale kaitse. Pane silmad kinni ning kujuta ette, kuidas sa oled sinise sädeleva kera sees, mille on kinkinud sulle Universum ning kõik energiad, mis ” EI TEENI SINU KÕRGEMAT HÜVANGUT ”, sealt kerast sisse ei pääse vaid põrkuvad tagasi. 

5) Kui sa tunned, et sinu energia on juba kuhugi läinud, siis kujutle ja taotle: ” Ma kutsun kogu enda energia enda keha juurde tagasi ning tõmban selle puhtal kujul endasse tagasi. Minu energia on ja jääb vaid minu juurde.” Ning kujuta ( sügavalt hingates ), kuidas kogu sinu energia tuleb ja koguneb tagasi ümber sinu keha ning sa hingad selle puhtal kujul enda kehasse tagasi. 

6) Kui sa tunned, et keegi on sinu küljes kinni või kipub sinu mõtetesse tulema, siis võta endale kujutletavalt suur sinine mõõk ning raiu läbi kõik ühendused ja torud nii enda päikesepõimikus, kui ka seljas. Kutsu oma energia tagasi.

Valgust ja armastust,
Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close