ILU JA MOOD

Evelin Võigemast esitleb Alpaka ülisooja sallikollektsiooni

Luksuslikke ja erakordselt sooje tooteid loov kodumaine elustiilibränd Alpaka andis välja uue lookbooki. Alpakavillaseid pleede ja salle tutvustav “Kevad 2019 Lookbook” jutustab loo kevade ootusest ja selle peategelaseks on näitlejanna Evelin Võigemast, kes lummab nii oma näitetükkide kui ka maitseka stiilitunnetusega.

”Ma ei vaja enda ümber palju asju, aga need, mida ma oman, peavad mulle päriselt meeldima. Nii on ka minu Alpaka salliga. Olen soojas ja hoitud,” sõnab Evelin.

Foto: Virge Viertek

Lookbook on inspireeritud põhjamaisest minimalismist, retrolikust joonest modernses võtmes ja kevade tärkava looduse värvigammast. Värviküllased kaadrid rõhutavad Evelini üdini naiselikku karakterit ja samas temas peituvat sisemist jõudu ning terakest mässumeelsust.
Julge kevad-look sobitab õrna tugevaga, just nagu on Evelini olemus.

Seekordne inspiratsiooniraamat toob esile ka salli kui riideeseme multifunktsionaalsuse ja praktilisuse garderoobile uue näo andmisel. Mäng värvide ja eri kihtidega ei sea piire ja julgustab karges kliimas külma eest varjuma ka boheemlaslikult mängulise sallikihi alla. Värvivalikust leiab salveirohelist, sinepikollast, liivakarva beeži, kakaopruuni ja mitmeid värskeid kevadisi toone.

Foto: Virge Viertek
Back to top button
Close