Kolmapäev , august 22 2018
Avaleht / GALERII / VIDEO! Film, mida iga spordisõber peaks nägema!

VIDEO! Film, mida iga spordisõber peaks nägema!

Coca-Cola Plazas linastus film “Björn Borg ja McEnroe”, mis räägib kahe tenniseikooni kokkupõrkest.

Tegemist on linateosega spordiajaloo ühest suuremast legendist, tennisist Björn Borgist, tema tähtsaimast rivaalist, noorest ja andekast John McEnroest, ning nende ajaloolisest duellist Wimbledoni turniiril.
Peategelane oli lähedal läbipõlemisele 
1980. aasta erakordselt vihmasel suvel ootasid kõik maailma tennise esinumbri Björn Borgi viiendat võitu Wimbledoni turniiril. Vaid vähesed teadsid, et alles 24-aastane Borg oli tegelikult lähedal läbipõlemisele, ta oli väsinud ja tujutu. Samal ajal oli 20-aastane John McEnroe täis enesekindlust ja valmis oma endist suurimat eeskuju troonilt tõukama.
Eilsel esilinastusel oli kohal muidugi palju tennisefänne, kuid kinosaalis võis näha ka tuntud kultuuritegelasi, tippjuhte ja erinevate spordivaldkondade liidreid.
Film “Björn Borg ja McEnroe” jutustab lugu kahe mehe legendiks saamisest ja hinnast, mis neil selle eest tuli maksta 
Film toob tennisetähe Björn Borgi elu dramaatilisemad hetked esile haaraval moel. Üks moment on kõigi tippu jõudnud sportlaste elus sarnane ning see on jagusaamine kuulsuse ja ülespoole pürgimisega kaasnevatest tagasilöökidest.
Filmi režissöör on Janus Metz, osades Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård, Tuva Novotny ning tootjamaad on Rootsi, Taani ja Soome. Filmi levitab Estinfilm.

Vaata lisaks

perevägivald

Kaheksa müüti perevägivallast

Perevägivalla kogemuse tunnistamine on endiselt tabu ja seda ei soovita avalikustada. Statistika on ehmatav: iga …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.