ILU JA MOOD

Fotod! Imeline muutumine sai võimsa punkti

Telesaate „Minu imeline muutumine“ hooaja finaal sai võimsa punkti, kui 3 lapse ema Kati tegi lühikese ajaga läbi suure elumuutuse. Lisaks parema kehavormi saavutamisele ja paremale tervisele, muutus Kati arusaam eesmärkide seadmisest ja saavutamisest.

„Kui võrdleme naist, keda nägin esimesel hindamisel, naisega, kes säras enesekindlalt finaalis,  on selgelt näha, et tegu on kahe täiesti erineva inimesega. Kati võib enda üle väga uhke olla ning saavutatud tulemust nautida. Ta avaldas mulle väga muljet,“ võtab saate kokku treener ja bikiini fitness profiiliga võistleja Egle Eller-Nabi.

Kuna Kati puhul oli tegemist keha düsproportsiooniga ehk tema naiselike puusadega võrreldes oli tema rind rasva kaotamise tõttu peaaegu olematu, siis tehti talle rinnaoperatsioon. „Rindade suurendamise operatsiooni tulemusel tekkis naiselik kehaproportsioon, mis oligi operatsiooni taotlus. Katile paigaldati ergonoomilised kiibiga rinnaimplantaadid, mis sobivad hästi aktiivsele ja sportlike eluviisidega naisele,“ kommenteerib ilu- ja plastilise kirurgia kliiniku Christinas Clinicu juhataja Brit-Carmen Norlan.

 Intervjuu imelise muutuja Katiga on leitav Christinas Clinicu kodulehel.

Back to top button
Close