ÖÖELU

GALERII: Milline möll! Ladinakarneval keset lumehangesid & külmakraade!

Tänasel tõeliselt kargel talvepäeval on õige aeg meenutada möödunud nädalavahetust, sest kõik külmakartlikud said laupäeval, 19.01 kokku klubis Teater, kus külalisi oli ootamas LATIN CARNIVAL. Nii võisid Teatri treppidest alla liikuvad külalised iga sammuga külma kaugele unustuse hõlma jätta ja tunda, kuidas temperatuurid tõusevad. Tulepuhumised baarides & tulihingelised muusikud Brasiiliast Teatri laval – Teatris saadeti laupäev mööda tõeliselt meeleolukalt ja suviselt!

Mariachi, gasolina, calamari, muchas gracias
Macarena mi amigo
Living la vida loca
Antonio Banderas, DALE
…just sellise huumoriga möödus üdini suvises ja positiivses atmosfääris laupäevane Latin Carnival, kus tantsuplatsil sai puuse nõksutada mõnusate ladinarütmide järgi, sest salsa ja bachata rütme kõlas varahommikuni! Vahepeal tuli keha jahutada Bacardi mojitodega, et vältida vedelikupuudust, sest üks lõunamaine hitt teise järel ei andnud kellelegi aega puhata! MADE IN BRAZIL bänd hoolitses laval selle eest, et kõik end justkui Rio de Janeiro rannas tunneks ja külma unustaks. Sellega tulid nad loomulikult imehästi toime ja muusikud Brasiiliast on meie info kohaselt Teatri laval taas juba kuu pärast!

Peod ei jää pidamata aga ka sel nädalal! Reedel, 25.01 lubab Teater kõikidele külalistele suurt SKANDAALI. Kui muidu kõlab see eemaletõukavalt, siis Teatri pidudesari Scandal RnB SPECIAL on vastupidiselt sellele tulvil kõigest põnevast ja heast! RnB SPECIAL annab aimu, et kogu reede öö kõlab Teatris RnB muusika!

Laupäeval, 26.01 antakse avapauk täiesti uuele pidudesarjale KES ÜTLES MJÄU?, mis ootab eelkõige külla kõiki kaunitare! Laval on sel õhtul UKU SUVISTE, kes on vihjanud, et esinemisel on oodata midagi tõeliselt magusat!
Teatri pidude kohta leiad täpsemat infot siit:
https://www.facebook.com/pg/klubiteater/events/

Back to top button
Close