PERSOON

Getter Jaani Meelis Kriki meikimiskunstist: „Vahel piisab ka ühest lihtsast pintslitõmbest, mis muudab palju.”

Getter Jaani on päikeselise oleku ja kauni lauluhäälega noor naine, kelle elu on alati täitnud peamiselt muusika ja tants. Vähesed teavad, et tegelikult on Getteril veel üks südamelähedane hobi, millele ta on andnud oma hinge – jumestamine. Selles võib „süüdistada“ legendaarset Eesti jumestuskunstnikku Meelis Kriki, kelle värviküllane looming kandub meedia vahendusel justkui nõiduse abiga jumestusmaailmast vaatajate hinge. Uurisime, kuidas leidis Getter tee meigipaleti ning Meelis Kriki jumestuskoolini.  

„Kui olin väike, teadsid ema sõbrannad meile külla tulles, et mõistlik oleks saabuda ilma meigi ja soenguta, kuna Getter juba ootab esikus pintslite, lilleliste klambrite ja patsikummidega,” muheleb lauljanna. “2016. aastal otsustasin minna Meelis Kriki juurde meigikooli, et õppida end ka professionaalsemalt meikima ning osata teha endale ise korralikku lava-, tele- ja fotomeiki.

Enne kui ma Meelis Kriki käe all jumestamist õppima hakkasin, olin temaga üsna tihti puutunud kokku tänu erinevatele telesaadetele ja fotosessioonidele, kus ta jumestas. Olen alati Meelise meike imetlenud ning mul oli suur au õppida selliselt tippmeigikunstnikult nagu Meelis, kelle käe all on võrsunud mitmed Eesti tuntuimad jumestajad. Lisaks on Meelis tõeline päike! Ta võtab su alati vastu nii positiivse energia ja rõõmuga, et võimatu on tema kõrval tunda väsimust, tüdimust või kurbust.

Getter ja Meelise pilt on tehtud 2012. aastal saates “Tähed jääl”, kus Getter Jaani esitles esimest korda jõulusinglit “Jõuluvalgus” ja kus Meelis Getterile jumestuse tegi. 

Kui rääkida meigikoolist, siis eriliselt meeldis mulle see, kui pühendunult Meelis kõigele lähenes – kunagi ei jäänud ükski küsimus lihtsalt õhku rippuma, vaid saime alati kõigele vastused. Seda, kuidas Meelis õpetab ja igale meigile läheneb, on lihtsalt nii ilus vaadata! Ta teeb oma tööd nii tohutult suure kire ja armastusega!

Mina osalesin täispikal meigikoolitusel, kuid GlamEst meigikoolis on ka ühepäevaseid personaalseid koolitusi erinevatel teemadel: kuidas teha endale kaunist ja kerget päevameiki, rõhutada ja osata välja tuua oma olulisemaid näojooni, kuidas väga lihtsate liigutustega minna päevameigilt üle õhtumeigile, jpm.

Jumestusmaailm on tõeliselt põnev ja vahel on täiesti uskumatu näha, mida kõike annab meigiga teha! Vahel piisab ka ühest lihtsast pintslitõmbest, mis muudab palju.

GlamEst meigikooli omanik ja looja Meelis Krik

Kindlasti julgen Meelise meigikooli soovitada kõigile huvilistele – miks mitte leida just kevadel või suvel endale uus tore hobi või koguni uus elukutse õppida!“

Meelis Kriki meigikoolitustest saab rohkem lugeda SIIT.  

Back to top button
Close