Kolmapäev , august 22 2018
Avaleht / GALERII / Head LSD “reisi”: Grinks avaldas vastuolulise duubelvideo

Head LSD “reisi”: Grinks avaldas vastuolulise duubelvideo

Alles see oli kui avalikkuse ette jõudsid teadlaste vastuolulised uuringutulemused, milles teatatakse, et ärevushäire ja depressiooni põdejatele võivad osutuda kasulikuks psühhedeelsed ained nagu LSD ja seentest pärit psilotsübiin.

Nüüd on aga Hanf Kungi räppar Grinks avaldanud omanäolise muusikavideo, kus matkib ühe hallutsinogeeni ehk LSD “reisi”. Muusikavideo koosneb kahest Grinksi laulust, mis kannavad nime “Hinnasilt” ja “Lasnskit”.

Duubelvideo peategelaseks on Grinks ise ning ta püüab klipis luua seletust reaalse ja fiktiivmaailma vahel: “Kohati tundub maailmas toimuv nii absurdne ja ülemõistuse, et pähe tekib küsimus – on see päris või mitte, mis nüüd juhtus? Nii olengi leidnud natukese provokatiivse viisi selle näitamiseks.” selgitab Grinks ja võtab asja kokku nii: “Jah, võib öelda küll, et kohati tundub see – eriti poliitika – nii jabur, et ei saagi aru kas nüüd siis tegu hallutsinatsiooni või mõne muu seemnega, mis otsustajaid erineval viisil mõjutavad. Aga samas eks teadlased ise ka öelnud, et “tervetel inimestel” võivad need häireid just esile tuua.”

Duubelvideo režissöörideks on Siim Parisoo, Alar Nilov ja Grinks ise. Video produtseeris NProductions.

Hea lugeja, avalda arvamust – kas teadlaste uut “retsepti” peaks tavakasutajad manustama professionaalide karmi pilgu all ja väli- või sisetingimustes?

NB! Epileptikutel tasub olla ettevaatlik selle video vaatamisel!

Vaata lisaks

perevägivald

Kaheksa müüti perevägivallast

Perevägivalla kogemuse tunnistamine on endiselt tabu ja seda ei soovita avalikustada. Statistika on ehmatav: iga …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.