ÖÖELU

HIIGELGALERII: Palju õnne, BABULJA pidudesari saab laupäeval 12 aastaseks!

TALLINNA ÖÖELU BRILJANT: Babulja pidudesari tähistab laupäeval, 24.11 enda 12. tegevusaastat!

12 aastat täiesti uskumatult särtsakaid Babulja peoõhtuid, mis täidetud suurepäraste esinejate ja meie parimate klientidega….need Lounge Deja Vu peod on selle 12 aasta jooksul jätnud Tallinna ööellu oma jälje ja seda tõestab hiigelgalerii – vaata, kes on Babulja sõbraks olnud möödunud 12 aasta jooksul!

TULE JA SOOVI BABULJALE ÕNNE!

Läbi aastate on Babulja sõpradeks olnud ka palju avaliku elu tegelasi – nii on Lounge Deja Vu’s lõbusalt aega veetnud teiste seas Anu Saagim, Aleksandr Rybak, Kristjan Kasearu, Unistuste prints Roberto, Tanja Mihhailova-Saar, Uku Suviste, Jana Kask, Heti Tulve, Krista Lensin jpt. (vaata täpsemalt galeriist!)

Ühine aastalõpu säravaima peoõhtuga: juba sel laupäeval, 24.11 on Lounge Deja Vu’s kõigil võimalus osa saada Babulja suurest sünnipäevapeost! Ette on valmistatud Babuljale omaselt humoorikad ülesastumised, LIVE muusikaga kostitab külalisi Venemaalt kohale sõitnud hurmur BOGDAN. Loomulikult ei puudu õhtust ka vene peole omaselt külm viin ja maitseküllased sakuskavalikud, niiet lõbusat pidu, mille saatel klaase kõlistada, jätkub varahommikuni!

Ühine Babulja sünnipäevapidustustega: https://www.facebook.com/events/901646370224420/

Back to top button
Close