MÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 01.04 – 07.04

See nädal võib tuua palju ootamatusi erinevates sündmustes ja olukordades. Kõik, mida sa oled varem plaaninud või millesse kindlalt uskunud võib nüüd täiesti ootamatult oma plaanid kaotada, ümber pöörduda või hoopis vastupidise lahenduseni jõuda.
Muutused on ootamatud ning olukorrad ei pruugi alluda enam meie kontrollile. Kogeda võib tugevat sisekaemuse välgatust ning tuleb endale tõdeda, et oled varasemalt näinud asju kas täielikult poolikult või vale nurga alt. Saladused tulevad avalikuks ning maskid langevad eest. Palju ootavad ees edasi liikumised uutele tasanditele ning kiired ja ootamatud lõpud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

See nädal võib tuua teile senisest parema sissetuleku või rahalise sissevoolu. Väga hea võimalus on lahendada oma vanad võlad või teha endale pikemaajaline ja kalulik investeering. Need kellel on eelnevalt olnud rahaliselt raskem ja keerulisem, siis nüüd võid leida enda jaoks parema lahenduse või soodsa väljapääsu. Raha küll liigub sinu juurde, kuid sa peaksid jälgima ka oma väljaminekuid. Võimalik, et soovid teha ka suuremaid väljaminekuid. Oodata on juhuslikke kohtumisi, ootamatuid pakkumisi ning uusi elulisi pöördeid. Minevik võib sind ülesse otsida ning panna sind vastamisi küsimusega, mis on juba ammu nõudnud lahendusi.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Võid ehk pöörata liigset tähelepanu materialistlikele küsimustele. Soovid hoida kinni kramplikult oma positsioonist ning varandusest. See on seotud ebakindlusega, mis sinus võimust võtab. Võid tunda, et sul ei ole midagi ehk veel piisavalt ning oleks vaja veel rohkem pingutada. Kui sinu enesekindlus on madal, siis võid sa lasta käest oma tõelised võimalused, mida sulle pakutakse. Proovi rohkem keskenduda sellel, mis sul on juba olemas ning kõik, mis on tulemas, see olgu lihtsalt boonuseks. Ka teistega jagamine aitab kasvatada sinu küllust. Omale hoides võid aga vastupidi luua blokeeringuid. Soovid aega veeta koos ka rohkem oma sõpradega ning nädala lõpp võib tuua seltskonna üritusi.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Aeg on end pühenduda suhetele, mõelda ja filosofeerida ning saada vaimselt teadlikumaks. Võid ehk märgata end oma mõtete maailmas ning arutlemas kõige selle üle, mis on sinu elus praegu tähtsal ja olulisel kohal. Võimalik, et alustad nüüd uute õpingutega, et ennast täiustada ning leida enda ellu parem ja sobivam tasakaal. Võimalik ka, et pühendud rohkem oma hobisse või mõnda meelepärasesse tegevusse. Võtad kuulda nõuandeid inimeselt, kes on sinu jaoks autoriteetsed. Oluline on siiski kuulata ka oma sisemist tarkust, oled omistamas uusi teadmisi, mis viivad sind lähemale hinge eesmärgile.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Raha on tulekul, kuid tuleb sinuni läbi raske töö, millesse oled ise eelnevalt panustanud. Kõik sinu varasemad pingutused kannavad nüüd vilja. Võimalik ka, et soovid minna omandama enda jaoks uusi oskusi ja teadmisi, et ennast arendada edasi. Kõike seda, millesse sa sellel nädalal panustad, see toob sulle kasulikkust tagasi ka kaugemas tulevikus. Võimalik on, et plaanid tööalaselt täieliku suuna muutust või pingutad edutamise ja paremate tulemuste nimel. Tulemas on ka edu ning võimalik, et pead kusagilt lahkuma, et jõuda paremasse keskkonda. Ole valmis nüüd juhtima ja suunda valima, kui see sinuni tuleb. Suunad võivad nüüd kiiresti ja ootamatult muutuda.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sul tuleks olla nüüd aus ja avameelne ning näitama kõike seda, mis sinu sees peidus on. Kõik, mille nimel nüüd tegutsed, kõik see tuleb sinuni kindlas suunas tagasi. Oluline on oma tarkust ja sisemisi teadmisi näidata ka teistele. Sinu arvamust hinnatakse. Samas oleks vajalik võtta veidikeseks ka aeg maha ning lihtsalt puhata. Kui sa seda ei tee vabatahtlikult, siis võib juhtuda, et sind sunnitakse puhkama ning pannakse sulle peale pealesunnitud paus. Kasuta seda aega iseenda hüvanguks.

Neitsi (23. august – 22. september)

Tähtsal kohal on nüüd partnerlus suhted, mis nõuavad sinu tähelepanu kindlasti. Võimalik, et sinuni saabub nüüd emotsionaalne ja väga oluline kingitus Universumist. See võib tulla ootamatu raseduse, lapsesünni, viljakuse, meeli erutava kingituse või soodsa võimaluse näol. Igal juhul saab sinu emotsionaalsus kasvada koos sinu hingega. Tuleb hea nädal, täis uusi võimalusi ja soodsaid arenguid. Kui miski ei toiminud varem nii nagu sina oleksid soovinud, siis nüüd on sul uus võimalus ja hingamine edasi liikumiseks. Kõik hakkab justkui ise voolama selle kõige paremas võtmes.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Nüüd jõuad sa ristteele ning tuleb teha oluline otsus enda tuleviku ja edasiliikumise suunas. Võimalik, et jääd esialgul netraalseks ning oled valmis pigem olema ootaval seisukohal kõige toimuva suhtes. Kuid kaua sul niisama olla ei lasta. Kui sa iseseisvalt otsustada ei suuda, siis lükatakse sind äärmustesse, mis võib tuua sinuni ootamatu ning veidi jahmatava tulemuse. Proovi hoida ohjad enda käes, kasutada oma tarka ja diplomeeritud mõtlemist ning siis alustada liikumist suunas, mis on kindel ja läbimõeldud. Praegu ei ole hea mitte midagi jätta saatuse hooleks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nüüd tuleb sinu jaoks väga töökas nädal. Töö lausa lendab käes ning kogu sinu tähelepanu on suunatud sinu isiklikule, kui ka tööalaselasele arengule. On väga palju ringi liikumist ning uute ideede rakendamist ning uute võimaluste saabumist. Võimalik, et saad ka väga hea ja soodsa pakkumise, mis toob sulle suurt kasumist. Kõigest tuleb kinni haarata ning võimalused ära kasutada. Igal juhul kinnita oma turvavöö ja alusta sõitu!

Ambur (23. november – 21. detsember)

Raha sul nüüd on, kuid on midagi, mida sul ei ole – tasakaalu. Kipud oma rahasse ja olemasolevasse liiga kergekäeliselt suhtuma ning loobid seda siia ja sinna. Proovi rohkem oma väljaminekuid tasakaalustada. Ära kuluta seda millegi peale, mis ei too sulle mitte mingisugust kasu. Raha tuleb sinna, kus seda armastatakse, kuid jääb sinna, kus seda hoitakse. Oluline on ka usaldada enda intuitsiooni ja sisemist tunnetust. Oled palju oma sisemises maailmas ning keskendud oma sisemistele soovidele ning unistustele. Või on sinu sees midagi, mida sooviksid välja lasta, kuid sul puudub selleks piisav julgus.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis on küll turvaline, kuid sind enam ei teeni. Keskkond on ammendunud ja tuleb liikuda tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Miski häirib sind nii, et oled valmis kardinaalseteks muutusteks. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu. Samas oled kui laps, kes tunneb rõõmu kõigest, mida silm näeb. Kunst, meelelahutus ja armastus ning komplimendid on selle nädala energia ammutajateks sinu jaoks. Püüa mitte selles tunnete tulvas pead kaotada ning jääda ikka iseendaks.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Oluline on olla koos inimestega, keda saad nimetada kas oma perekonnaks või lähedasteks. Paned rohkem rõhku inimsuhetele ning otsid võimalikku aega nendega koos olemiseks ja ühise aja nautimiseks. Kuid samas on ka midagi, mis sulle seesmiselt rahu ei anna. Sa kas ei ole oma elu suhte või edasise tee suhtes päris kindel. Sinu sees on küsimus, mis otsivad vastuseid ning tekitavad sinus tugevaid kahtlusi. Kuid oluline on see, et sa ei suruks kinni oma silmi tõe eest, mis vajab sinu tähelepanu.  

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Võib tulla üpris keeruline nädal. Võid sattuda vaidlustesse, minna tülli, mis võib halvimal juhul katkestada suhte. Tunned end lüüa saanuna. Sinu plaanide kokkuvarisemine võib luua depressiivse meeleolu. Samas on tegemist perioodiga, mille järel hakkab minema siiski lõpuks paremini. Ära kaota lootust, kui sulgub üks uks, avaneb kuskil teine! Midagi lõpeb. Võib-olla rõõmustad selle üle, et see lõpuks möödas on. Isegi, kui sul raske on, sest pead loobuma millestki sellisest, mis tähendas sulle palju. Igal juhul peaksid uskuma, et nüüd on õige aeg hüvasti jätta. Ära püüa säilitada midagi sellist, mis on juba ammendunud või hääbunud. Kui oled end tõepoolest millestki lahti rebinud, tunned lõpuks vabanemist ja kergendust, ehkki sul on seda praegusel silmapilgul veel raske kujutleda.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close