ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURMÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 04.03 – 10.03

Nädala algus võib olla paljudele keeruline. Tunnete kas väsimust või vajadust võtta ajaliselt väike puhkus. Võimalik on isegi, et sind sunnitakse läbi väikese haiguse seda puhkust võtma. Kasuta seda aega ära targasti ning keskendu rohkem enda elus sellele, millest sa võiksid loobuda ning mille nimel tegema olulisi samme. Samas nädala lõpp on väga soodne toomaks uusi võimalusi nii tööalaselt kui ka rahaliselt. Väga paljudele võib langeda sülle õnn. Kõik plaanid mis tehakse teostuvad pikemaks ajaks ning on toovad ka suuremat kasumist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Võimalik, et nüüd tuleb sul seista silmitsi iseenda varjudega. Miski, mida oled üritanud mõnda aega alla suruda või eirata, tuleb nüüd pinnale ning vaatab sinuga tõtt. Sa ei tohiks lasta hirmudel endast võitu saada vaid peaksid seda olukorda kasutama ära, et saada tugevamaks ning et saaksid liikuda puhtalt lehelt edasi. Nädala teine pool saab olema sinu jaoks vägagi viljakas ja külluslik. Mitmed asjad, mille nimel oled eelnevalt tööd teinud, toovad sulle nüüd tänutäheks oma viljas ukse taha. On aga oht, et muutud liiga mugavaks ja ootad, et magavale kassi jookseks hiir ise suhu.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Võid olla iseenda suhtes liiga karm. Looda liiga tugevaid raame ning kipud olema ka kaas inimeste suhtes liiga nõudlik ning karm. Jah kindel strateegia aitab sul viia oma plaane kindlas suunas edasi, kuid jäärapäisus ei pruugi olla alati kasulik. Vahest tooks veidikene paindlikust parema tulemuse sinu enda jaoks. Inimesed, kellega on sul vaja koostööd teha, teevad seda paremini, kui oled paindlik ja lahke. Sulle on avanemas ka väga hea võimalus, mille uue näol, mis kindlasti toob sulle naeratuse näole.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Sul võib avaneda hea võimalus oma sissetuleku suurendamiseks või uue ärilise lepingu loomiseks. Võimalik, et tegemist tuleb teha ka mõningate lepingute või kokkulepetega. Kõik läheb soodsas suunas, kui sa oled piisavalt tark, et kõik nüansid enda jaoks hoolikalt läbi mõtled. See, mis sa sellel nädalal lood, see tõotab sulle pikemaks ajaks kasumi koju tuua. Samas aga kindlasti pead lähtuma eelkõige iseenda huvidest ja kontrollima kõiki fakte ja detaile.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Nüüd on sul vaja oma plaanid üle vaadata. Enam ei saa sa lihtsalt niisama edasi kulgeda vaid pead tooma oma ellu mõningad muutused. Pead vaatama oma kaugemasse tulevikku ning mõtlema kuidas edasi liikuda. Nüüd on kõik sinu enda kätes ja sa ei saa kellegi peale enam loota. Sul tuleb lõpetada senine olukord, mis enam ei toimi sinu elus ja on aeg uues suunas edasi liikuda. Mõtle hoolikalt läbi, kuidas sa seda teed, sest jutt käib ikkagi sinu enda tulevikust. Kui sa muutusi vabatahtlikult ei tee, siis teeb need sinu jaoks Universum ise.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Rahaliselt oled sa võimekas ja suudad võtta vastu häid otsuseid. Võimalik, et tuleb ka rohkem raha sinu juurde ja tunned, et sinu tehtud töö kannab ka vilja. Oskad asju hästi planeerida ja läbi mõelda ning nii mõnigi inimene võib tunda vajadust sinu targa nõu ja abi järele. Samas on sul aeg ka lõpetada suhe, mis ei ole enam toimiv. Selle otsuse teed sa ise, et on aeg edasi liikuda ning sa ei soovi enam kanda enda õlgadel teiste inimeste koormat. Nii nagu oled sina pidanud terve oma elu iseenda elu eest vastutama ise, nii on aeg seda teha ka neil, kes sinust mingil määral on kas sõltuvuses või istuvad pidevalt sinu energiaväljas. Võib juhtuda, et just nüüd otsustad sa nad vette visata, et nad lõpuks õpiks ise ujuma.

Neitsi (23. august – 22. september)

Sind pannakse rahaliselt pidevalt proovile. Raha tuleb aga samakiirest see ka läheb. Sa tunned, et sa ei jaksa. Pidevalt on sul vaja joosta ajaga võidu ja ennast kellelgi tõestada. Oled nagu ristteel ja ei tea enam kuhu suunda peaksid kappama. Kellele sa pead ennast koguaeg tõestama? Kas iseendale? Võid saada mõne olulise ja suurema muutuse osaliseks, mis võib sind ehmatada või siis vastupidi vabastada suurest koormast, mida oled mõnda aega oma õlgadel pidanus kandma. Tea, et sa ei pea üksi kõike enda seljas kandma. Pool mure on pool mure ning sa oled igati tubli olnud, et siiani oled välja vedanud.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Võib olla üritab keegi ennast pidevalt tõestada ning sind kuskilt suunast survestada. Sa oled vaba hing ning tead ise, mida sa täna kõige enam enda jaoks vajad või soovid, et olla õnnelik inimene. Sul on elukogemused ja teadmised varasemast ajast, et suruda oma soovid läbi. Sa ei vaja praegu kellegi õpetusi, veelvähem kellegi manipulatsiooni. Vajadusel oled valmis ka hambaid näitama, kuid eelkõige üritad asjad lahti seletada ikka diplomaatiliselt. Samas on sul hirmud. Sa võid tunda ennast üksi ja oled veidi rahulolematu, sest tundub, et sinu ümber olevad inimesed ei suuda sind mõista. Piisab kui sa usud endasse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala alguses oled täis teotahet ja pakatavaid ideid, tead mida, kuidas, kellega ja kus teha. Oled valmis ennast kõigile ka selgelt väljendama ja oma soove avaldama. Tead täpselt, millised on sinu soovid ja mis suunas sa pead edasi liikuma. Võimalik, et võtad mingi projekti või seltskonna suhtes isegi juhtimise üle ja tood uut sära ja hõngu. Samas peaksid võtma asja veidi rahulikumalt. Muidu murrab nädal su nädala lõpuks maha ning nädala lõpus võitled sa heal juhul väsimuse ja tüdimuse, kui mitte külmetuse- või viirushaigusega.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Sind ootab igati hea nädal. Seda just rahaliselt. Võid saada kas väga hea ärilise idee või pakkumise, mis toob sulle ühtlasi ka raha sisse. Raha lausa armastab sind sellel nädalal. Ka kingituste saamine ei ole välistatud. Kuid siin peab ikka mõtlema sellele, et hea õnn ei tohiks ahneks teha. Muidu jääb see õnn üürikeseks. Võimalik on ka, et tegemist tuleb teha lepingutega. Lahendada mingeid juriidilisi küsimusi. Igal asjal on kaks poolt. Nii nagu lõikad, nii ka külvad. Ära seda ära unusta.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu sisetunne annab endast sulle pidevalt märku. On aeg õppida iseennast kuulama, kuid mitte ainult. Pead seda ka usaldama. Eneseusaldus on äärmiselt oluline, sest see aitab sul õppida nägema asju uuest valgusest. Miski nõuab sinu tähelepanu, kus sul tuleb langetada otsus õigluse kasuks. Kõik see, mida oled eelnevalt külvanud ootab nüüd tasustamist. Oluline, et sa oleksid kõigi osapoolte suhtes äärmiselt aus. Võimalik, et tuleb võtta vastu kas oluline otsus või vastutus iseenda elu ees, mis toob suurema muutuse või mõjutuse üldises plaanis. Siin aitab sind sinu sisetunne ja eneseusaldus.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Rahaliselt väga hea nädal. Teed tööd ja sissetulek kasvab. Kõike täpselt nii palju, kui ise teed ja pingutad. Tunned, et suudad ise oma elu juhtida. Samas oled ka väga sensitiivne ning tundlik. Aimad nii mõndagi juba eelnevalt ette, mis sinu suunas on tulemas. Ehk jagad isegi oma tarkusi ja nõuandeid nendega, kellel nii hästi ei lähe. Sa saad palju suhelda erinevate inimestega ning see õpetab sind tunnetama ja mõistma iseenda emotsioone. Mõtle, kas sa oled emotsioonide poolt juhitav või juhid sina neid?

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Sul on mitmeid valikuid ja küsimusi. Sa tead, mida sa tahad aga sa ehk ei tea, kuidas seda täpselt saada. Samas võib olla sa ei peagi sellele väga oma tähelepanu keskendama, sest sa saad ju nagunii kõik, mis sa tahad. Samas võib see tuua sulle olulise õppetunni. Alati ei saa joosta vaid oma tahtmisele järgi vaid tuleb ka reaalselt keskenduda sellele, kui mõistlik see on või vähemasti, milline tee sinnani on kõige mõistlikum. Iga valgus puuladvalt ei pruugi siiski valgustada kõiki kive sinu teel.

Selgeltnägija Ruth
http://www.valgusinglid.com

Back to top button
Close