MÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 08.04 – 14.04

Võimalik, et see nädal teete omale plaane suve ja kevade jaoks. Ehk võtad plaani mõnele reisile minna ning nüüd on hea aeg teha esimesi plaane ning ettevalmistusi selle jaoks. Panna paika reisikaaslased, suunad, eesmärgid, rahalised eelarved jne. Oluline on ka tööalaselt suunata oma pilk selle peale, et sinuga hakataks rohkem arvestama ning sind väärtustama. Ka loomingulised partnerlussuhted on olulised. Kuid tuleb arvesse võtta, et igal küljel on alati kaks poolt. Kõik, mis sa ette võtad, tuleb enda jaoks enne hoolikalt läbi analüüsida ja kaalutleda. Mitte miski ei ole püsiv ja jäädav ning iga edasiminek on millegi uue algus.

Sellel nädalal on ka varjuküljed need, mis endast märku annavad ning sinu tähelepanu nõuavad. Kõik see, kes sa tegelikult oled, see tuleb pinnale ning seda näevad ka sinu lähedal olevad inimesed. Sama on ka vastupidi. Sellel nädalal on võimalik näha enda ümber olevaid inimesi ilma maskideta ning avastada enda jaoks nii mõnigi tõde, millest sa ennem ei olnud teadlik.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Rahaliselt on tulemas sul väga hea nädal. Võimalik, et on oodata korraga suuremat sissetulekut kui tavaliselt. Igal juhul saad sa nautida küllust ja seda kuhjaga. Ehk oled nüüd ka tegemas enda jaoks plaane, mis mõjutavad sinu tulevikku pikemaajaliselt. Nädala lõpupoole tuleb sul astuda välja enda kindla seisukoha eest. Võimalik, et saad osa mingist armukadeduse situatsioonist või oled sa ise armukade. Samas võid olla ka segaduses, kas sa tegeled ikka õige asjaga, sest tunned, et pead pidevalt ennast tõestama. Positsioon on küll võitu soosiv, kuid kas võitlus on üldse vajalik. Võimalik, et paisutad probleeme suuremaks, kui nad on. Siiski tasub olla valvel ja tähelepanelik, kuid anna hirmud vabaks.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Sõnnid on sellel nädalal veidi emotsionaalsemad kui muidu. Võimalik, et võtad kõike väga isiklikul tasandil ning kui sinu sees on midagi rahulolematut, siis ütled sa selle mõtlemata kohe välja. Kui keegi üritab sind paika panna, siis parem hoidku ta oma suu kinni ning tehku, et ta sind ei näe. Pole vaja sind tühja-tähja pärast endast välja viia. Nädala lõpu poole on sul vaja teha enda jaoks mingi väga oluline otsus, mis võib sinu senist käekäiku või teekonda oluliselt muuta. Otsus tuleb eelnevalt hoolikalt läbi kaaluda.  

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Tunned, et pead ennast pidevalt kellelgi tõestama ning oma koha eest seisma. Suudad olla kohati väga tasakaalukas ning analüütiline, kuid kui sind pidevalt proovile panna, siis võid sa ka väga karmilt otse öelda asjad välja nii nagu sa neist tegelikult arvad. Samas aga liigud sa nüüd kindlalt oma unistuste ja eesmärkide suunas. Sind ootab ees seiklus ja põnev väljakutse. Sul on võimalus avastada enda ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Kannatamatus ja liigne kiirustamine võib luua pingelise atmosfääri. Liigud jõudsalt edasi, arvestamata teiste huvisid. Oled mässumeelne ja iseteadlik, mis on soodsaks pinnaseks tülidele. Võid otsuseid langetada järele mõtlemata, see aga võib sulle omakorda tuua hiljem ootamatuid tagajärgi. Kui võtad enne kindla otsuse langetamist endale aega, võid kindel olla, et selle energiaga suudad ka edaspidi tõusvas joones jätkata. Samas nüüd on aeg tegutseda ja tegutseda kindlalt suunas, kuhu tahad jõuda. Tuleb olla avameelne ning rääkida sellest, millest mõtled ja mida tunned, kuid tee seda leebelt, teisi solvamata.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Elu pöörab sulle nüüd uue suuna ning tulemas on su ellu suurem muutus, mis jätab endast maha olulise ja märgilise jälje. Võta arvesse, et sinus on piisavalt jõudu ennast maksma panna ja liikuda sinna, kus saad endast jätta maha olulise jälje. Võimalik, et nüüd seisad silmitsi mingi sellise õppetunniga, mida sa pead hakkama korda, kuna varem ei ole suutnud sa seda olukorda veel ära lahendada. Seisad silmitsi karmalise õppetunniga. Kuid sinus on piisavalt jõudu, et tulla võitjana välja.

Neitsi (23. august – 22. september)

Liigud oma unistuste ja projektide suunas. Sind ootavad ees põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid. Oluline on vaadata kaugusesse ning arvestada oma soovide ja tegudega pikemas perspektiivis. Võimalik, et kipud liigselt tormama edasi, asju läbi analüüsima. Tulemas on nädala teisel poolel sulle ka sõnum või teade, mis võib sinu emotsionaalset raputada.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

On oluline luua kindel kord ning struktuur kuidas sa edasi liigud. Enam ei saa niisama liikuda ja lihtsalt kulgeda. Sul on vaja nüüd kindlat plaani ja reegleid, mis sind koomale tõmbab oma asjadega ning sinu plaanid paika paneb. Samas ära unusta, et kord on sinu jaoks praegu vajalik ning oluline, kuid siiski ka paindlikus on oluline. Nädala lõpu poole on oodata sinu jaoks mingit ootamatut asjade kulgemist, muutust või teadet, mis jõuab sinuni ehmatavalt. Kuid tea, et see on sinu jaoks äärmiselt vajalik just selliselt nagu see sinuni jõuab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Tuleb väga tegus nädal. Eriti nädala algus. On palju liikumist ja tegutsemist ja asjaajamisi. Sul on palju plaane ning veel rohkem on sul ära teha. Võimalik aga, et meesterahvas on see, kes just nais skorpionite plaane juhtima hakkab. Meessoost skorpionid saavad oma plaanide ja graafikutega ise hakkama. Nädala teisel poolel võid avastada, et soovid asuda enda teadmisi ja oskusi täiendama, et areneda edasi. Sul on oluline leida enda elu jaoks mõte, mis motiveerib sind.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Amburitel on väga hea nädal rahaliselt. Raha voolab ustest ja akendest ning tuleb ainult osata strateegiliselt mõelda ning raha hästi paigutada. On võimalik teha olulisi investeeringuid enda tulevikku. Olulisel kohal on ka perekond ja pereväärtused. Eriti nädala teisel poolel soovid sa veeta aega rohkem oma pere ja lastega koos. Võib olla lähete koos mõnele väljasõidule või võtate koduselt ette mõne ühise töö. Näiteks teete kodus suurpuhastuse, koristate aia ära või lähete maale puhkama.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Oled koos oma parimate sõprade ja mõttekaaslastega liikumas emotsionaalsete eesmärkide poole. Oled juhitud tugevatest tunnetest, romantikast ja kirest, mis võib sind teha haavatavaks, kui miski ei laabu su soovide kohaselt. Kuula ka mõistuse häält ja ole sina ise, luba end olla loominguline ja südamlik. Kui su elus on olnud üksildane aeg, siis soosib aeg romantilise suhte algust, sest oodata on printsi Valgel hobusel või uut sõpra, kes tuleb, et jääda. Puutud nüüd kokku ka väljakutsetega, millega silmitsi seismiseks pead usaldama oma loogikat ja kainet mõistust. Ägedale vastupanule vaatamata on võit ja edasiminek kindel. Kui väljendad oma seisukohti, siis jää alati ausaks ja sirgjooneliseks. See ei tähenda muidugi, et peaksid kellegi tundeid haavama või pea ees võitlusesse tormama. Säilita alati tasakaalukus.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala alguses on sul võimalus millegi uuega alustamiseks. Kas uue töö pakkumise saad, asud kohe juba uuele ametikohale, mõni vana suhe leiab uue võimaluse või mingi konflikt leiab lahenduse. Kõik sellised asjad on väga soodustatud nädala alguses. Uued võimalused, mis toovad uut energiat sinu jaoks. Samas nädala lõpp on pigem tavapärane kulgemine, kus mingeid erilisi suuremaid muutusi toimumas ei ole. Pigem rutiine kulgemine. Rahaliselt on pigem hea võimaluste nädal, kus mõned raha küsimused saaks soodsalt ära lahendada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalade nädal algab väga viljakal pinnasel, kus on võimalik lõpuks ometi oma raske töö vilju nautima hakata. Võimalik ka, et tunned, et vajad puhkust ning võtad veidikeseks aja maha ning lihtsalt oled. Ilma, et sa looks endale mingeid olulisi eesmärke või piiranguid. Ei utsita ennast ka tööga takka nagu sul see muidu kombeks on. Nädala teisel poolel oled valmis alustama kõigega uuesti 0ist. Oled ka võib olla veidi lapsemeelselt naiivne ning võtad liiga hulljulgeid riske. Tasub siiski kõik oma otsused hoolikalt läbi kaaluda enne kui tegutsema asud.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close