ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURMÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 11.02 – 17.02

Üleüldiselt kiputakse looma endale liigseid piiranguid ning ollakse enda suhtes väga nõudlikud. Võiks rohkem näidata välja paindlikust ning seda eelkõige iseenda suhtes. Ennast tuleb ka rohkem tõestada ning kehtestada. Eriti konkurentsi maastikul, sest üritatakse ennast tugevalt tõestada ja teistest parem näida. Võimalikud on mitmed takistused. Neist on mööduda võimalik vaid läbi enesekindluse. See nädal toob endaga kaasa ka edasiliikumist ning lõpetamisi. Paljud lahkuvalt vanalt tasandilt uuele tasandile. Sellega kaasneb teatav ebakindlus enda tuleviku suhtes, kuid õnneks on lahendused kiired tulema ja ebakindlus kaob kiiresti. Tuleb vaid luua endale kindel struktuur või plaan, kuidas te soovite midagi enda ellu tuua. Esile kerkib oma territooriumi valitsemise oskus ning probleemidest võib jagu saada üksnes aususe ja hea planeerimisega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sellel nädalal oled sa üpriski emotsionaalne ja rahulolematu. Teiste valed sõnad ja teod lähevad hinge ning see muudab su omakorda kergesti ärrituvaks. Tunned  vajadust tegeleda iseenda sisemise Mina tasakaalustamisega. Samuti on oodata ootamatud külalisi või kohtumisi ning uute suhete loomist. Suhted õnnestuvad, kui lasta ennast lihtsalt vooluga kaasa juhtida. Tööalaselt on avanemas võimalus kas loomepuhkuseks või millegi uuega alustamiseks, karjäärimuutuseks või oma ettevõtlusega alustamiseks. Et liikuda edasi sujuvalt, tuleks teha endale selgeks kõigepealt esmaolulised sammud ning alles siis tegutseda.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Tulemas on veidi tormilisem nädal. Kõik võib liikuda ülesse ja alla nagu Ameerika mäedki. Sinuni saabub ootamatu tõde või teadmine, mis võib olla sinu jaoks ühtlasi valgustav, kuid ka tekitada konflikte ja stressi. Tuleb vajadus seista enda heaolu ja seisukoha eest, et saavutada endale soovitud tulemus. Samas kõik lõpud, mis sind sellel nädalal ees ootavad, toovad endaga kaasa uue eduka alguse. Kui miski su ellu saabub, siis selleks, et jääda ja muuta su elu paremaks. Seega usalda saatust.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Nüüd tuleb sul tõenäoliselt astuda välja iseenda seisukoha eest ning näidata teistele, et sinuga tuleb arvestada. Vajadusel kasutad oma tarkust ja loogikat, et jõuda oma eesmärgini. Kui sul tuleb oodata, siis võid muutuda veidi närviliseks ning kannatamatuks, kuid jõuga midagi läbi suruda ei saa. Tegemist võib tulla erinevate juriidiliste küsimuste lahendamisega ning võid kogeda ka õigluse mõistmist. Kui sul tuleb teha oluline otsus, siis tasub jääda õiglaseks ning lähtuda tõest. Tööalaselt võidakse sind panna proovile, kuid kõik laabub sinu jaoks suurepäraselt. Võimalik on kasvatada ka oma sissetulekut.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Nüüd on sinu elus kõik võimalik. Juhuslikud kohtumised, pakkumised, uudised ja sündmused. Elu võib teha täieliku pöörde ning võtta uue suuna. Võid märgata enda tagasi vaatamas ka minevikule ning võtta sealt enda jaoks olulisi kogemusi, et teha täna targem otsus oma elus. Nüüd tuleb sul liikuda edasi uuele tasandile ning soodustatud on kõik, mis on seotud lahkumisega. Olgu see siis lahkumine töökohalt, kolimine uude koju või liikumaks edasi suhtest, mis enam ei toimi. Vanad energiad tuleb jätta seljataha, et uued vastu võtta.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sul on vajadus stabiilsuse järele ning oled valmis tegema vajalikke samme, et kindlustada enda jaoks kindel alustugi. Sinu jaoks hakkab kõik liikuma vaikselt paremuse suunas ning kõik see, mis sa sellel nädalal enda jaoks plaani võtad, see tasub ennast sinu jaoks kindlasti ka ära. Rahaliselt võid tunda vajadust veidi kokku hoida või vähemalt jälgida oma kulutusi. Ka perekond ja traditsioonilised väärtused on sinu jaoks olulised ning võimalik, et sa oled valmis tegema enda jaoks ka muutusi, mis viib su elu täiesti uuele kursile.

Neitsi (23. august – 22. september)

See nädal saab olema sinu jaoks väga särav. Sa oled seltskondlikum, meeldiv ja lõbus. Sinu lähedased ja sõbrad tahavad sinuga rohkem koos olla ning võimalik, et ka külalisi on sul seetõttu sellel nädalal rohkem kui muidu. Tunned ennast olenemata oma bioloogilisest vanusest väga noorena. Sinuni saabuvad ka head uudised, mis võivad panna sinu jaoks puhuma uued tuuled. Igal juhul on sul põhjust rõõmustamiseks. Kõik hakkab minema ülesmäge. Võimalik, et saad mõne uue pakkumise, mis toob sulle uue arengusuuna ja edenemise sinu soovitud rajale. Ka perekond on sinu jaoks oluline ning suunad sinna suurema osa oma tähelepanust.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Sinuni saabub kas ootamatu sündmus, mis toob su ellu suure muutuse või viid sa ise midagi enda jaoks lõpule. Igal juhul jõuab üks faas sinu elus lõpule ning seda ei ole vaja taga nutta. Isegi, kui sulle tundub, et sinu õuelt on päike kadunud, siis tegelikult nii ei ole. Proovi vaadata nüüd enda kaugemasse tulevikku ja mõista siis enda elus toimuvad muutusi. Samas on sinu jaoks avanemas ka uus võimalus, mis sind emotsionaalselt ülendab. Universumil on sulle kingitus, mis jõuab sinuni läbi armastuse. Sinu loomingulisus on kasvamas ning pühendud rohkem suhtele. Oled romantilisem, kui muidu ja tunned, et sul on mida enda seest välja lasta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Võimalikud on uued tutvused, pakkumised, koostööd ning tööalased võimalused. Kuid kõik tuleb enda jaoks hoolikalt läbi mõelda enne kui sa asud tegutsema.  Oled üpris aktiivne ning võid töötada korraga mitme projektiga. Soovid luua rohkem kui ehk reaalselt seda teha jõuadki. Samas võtad kõike kindlasti oma südamega ja teed kirega. Kõik, mida sa puudutad, muutub säravaks. Samas on oht, et muutud liiga emotsionaalseks ning seega kipud ka teisi enda emotsioonidesse uputada. Ürita oma mõtteid ja tundeid rohkem jälgida. Siirus ei ole halb, kuid liigne ülevoolavus võib su muuta liiga kergesti ärrituvaks või solvud asjade peale, millele ei ole põhjust oma tähelepanu suunata. Arvesta ka sellega, et kõigil on õigus oma nägemusele.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Oled sellel nädalal valmis võtma kõik nöörid enda kätte ning asud oma elu ise juhtima. Ei lase teha enam endale ettekirjutisi kellelgi, kelle põhimõtted ei lähe sinu omadega kokku. Sa soovid rohkem ringi liikuda ning kodus sa tõenäoliselt veedad aega suhteliselt vähe. Kui sa aga jääd koduseks, siis soovid sa tuua ikkagi enda ümber muutuse ning asub ehk tube ümber tõstma. Kui sul on lähedastega vastuolud, siis need suudad sa kiiresti lahendada. Liigud kõigega kergelt kaasa ning ei võta ka kõiki kohustusi väga tõsiselt. Pigem võtad veidi vabamalt ning tood enda ellu rohkem seiklusi ja meelelahutust. Rahaga kipud kergekäeliselt läbi käima. Raha tuleb sinu juurde, kuid kipub ka sama kiiresti sinu juurest lahkuma. Peaksid kulutused läbi vaatama.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Sinu jaoks toob see nädal sulle eneseteostust ja enda teadmiste laiendamist. Võimalik, et soovid nüüd minna enda teadmisi täiendama suunas, mis sulle on hingelähedane. Õpid rohkem vaatama iseendasse ning mõlgutad mõtted iseenda elu üle. Vaatad tagasi enda minevikku, analüüsid hetkeolukorda ning teed plaane uue tuleviku tarbeks. Vajad enda elule mõtet, kus suunas edasi liikuda. Alkoholiga ei soovita sellel nädalal sina sõprust sobitada, kuna see võib tuua sulle olukorraga, mis ei too sulle kasu. Võimalik, et soovid veeta aega rohkem oma sõpradega ning otsid meelelahutust, et ennast tuulutada.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sul tuleb teha oluline otsus/valik, mis muudab sinu tulevikku. Võimalik, et sa ei suuda seda otsust langetada ning otsustad jääda pigem kõrvaltvaatajaks. Sa ei taha võtta vastutust. Oled ka üldiselt neutraalsemal tasandil ning jälgid rohkem enda ümber toimuvat. Sind ei huvita väga enda ümber toimuv või kui huvitab, siis sa ei lase sellel ennast emotsionaalselt kõigutada. Sa ei kiirusta ka töö ega plaanide tegemisega. Nädalalõpp võib tuua endaga kaasa suuremaid tähistamisi või pidutsemist. Otsid seltskonda, kus saaksid särada ning tunned, et meelelahutus kuluks sulle nüüd ära.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Nädala alguses võid tunda, et sul tuleb enda eest nüüd seista ning vajaduse tõmbad ennast justkui kookonisse. Miski, mis on kaotanud sinu usalduse võib tulla nüüd tagasi ja seda sinult uuesti tagasi paluda. Sa tunned ebakindlust ja ei ole valmis liikuma edasi läbimõtlematult. Nädala lõpu poole aga tunned, et sinu soovid kannavad vilja. Küllus on sinu kohal avanemas ning plaanid, mis sa teed, need õnnestuvad imeliselt. Suhted paranevad, rahaline sissetulek kasvab ning on ka kalasid, kes võivad saada pikemas plaanis edu toova pakkumise osaliseks.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.com

Back to top button
Close