MÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 11.03 – 17.03

Üldises plaanis toob algav nädal hea rahalise sissevoolu. Need, kellel on olnud mõnda aega rahaliselt kehvem periood, neil hakkab nüüd kindlasti avanema erinevaid võimalusi oma rahalise sissetuleku kasvatamiseks. Kuid mitte ainult rahaline sissetulek ei ole hea, vaid on ka paras aeg mõned vanad võlad tasuda ja enda üldist seisu pikemas plaanis parandada. 
Kui keegi palub teist rahalist abi või toetust, siis peaksite seda hoolikalt kaaluma. Võib tekkida nädala keskel ajutisi probleeme sularahaga.
Oma säästude kallale siiski ei tasu minna.

Äriliselt hakkavad nende inimeste tööd vilja kandma, kes on eelnevalt näinud rasket vaeva, et midagi enda jaoks saavutada. Võimalik on jõuda ka infoni, mis aitab tuua enda ellu uusi mõtteid, lahendusi ja ideid ning lausa muuta suunda. Igaljuhul on aeg nüüd tegutseda selles suunas, kuhu tahetakse jõuda ning takistusi ei tohiks võtta kui blokeeringuid vaid kui oma olukorra ümberhindamist – paremuse suunas.

Olulisel kohal on perekond ja lähedased, kellega koos aega veedetakse. Võimalik, et tehakse üllatusi ja kingitusi oma lähedastele. Lahkesti pakutakse oma abi ja toetust. Inimesed on rohkem koostöö aldis ning panevad enda ümber toimuvat oluliselt tähelepanelikumana tähele. Samas aga ollakse ka kohati kriitilised.
Öeldakse oma arvamust otse välja ning ei pruugita mõelda väga hilisematele tagajärgedele. Emotsionaalselt nõrgemad võivad võtta liiga kergekäeliselt teiste sõnu ja mõtteid. Oluline on jääda truuks eelkõige iseendale. Avalikkuse silmade alla toimuvad sündmused saavad aga palju kriitikat ning on karmide pilkude all.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Rahaga peaks nüüd hoolikalt läbi käima. Mingeid riskantseid ja suuri tehinguid tegema siiski ei peaks. Nädala alguses võid teha sa hea tehingu, mis paneb su raha kasvama pikemas plaanis. Samas aga nädala lõpu poole on seevastu oht kaotada materiaalselt rohkem, kui sa oled plaaninud. See võib tulla ootamatult. Seega peaksid kõik oma tehingu hoolikalt eelnevalt läbi kaaluma. Sul on võimalus oma plaanid panna vilja kanda vaid juhul, kui jääd veidi kannatlikuks ja lükkad suured tehingud järgnevasse nädalasse. Võib juhtuda ka, et nädala lõpus tõmbute rohkem endasse ning ei soovi suurt seltskonda ja melu. Oskate näha ja tunda ära enda kõrval need õiged inimesed, kes teid alati on valmis toetama.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Nädala alguses võid sa olla veidi impulsiivne. Sa ei pelga oma arvamust avaldada ning oled valmis ka äärmustesse liikuma, et ennast maksma panna ja oma tahtmist saada. Samas aga sinu kõva kihi all on hell ja armastav süda, mis peab tegema oma elus mingi olulise otsuse. Lood endale kindlaid visioone ning oled valmis liikuma oma unistuste ja soovide suunas. Võimalik, et soovid oma koju tuua rohkem harmooniat ja armastust. Vaatad ehk üle isegi oma varasemad suhted ning analüüsid, kus seisnevad erinevused mineviku ja tänase päeva suhetes. Ehk oled valmis midagi isegi korda tegema, mis hetkel ei tööta. Võimalik on isegi, et vaatad üle oma karjäärilased otsused ning võimalikud valikud. Kokkuvõttes viskad pilgu peale kõigele, mis on sinu elus täna ja oled valmis tooma muutused sinna eluvaldkonda, millega sa enam rahul ei ole.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Ehk sa tabad ennast pidevalt meenutamas oma vana elu ja mineviku sündmusi. Isegi inimesed sinu minevikust võivad tulla sinu ellu tagasi puhtalt juhuse tahtel. Perekondlikud kokkusaamised, kohtumised vanade sõpradega ja kaugemate pereliikmete otsimine. Ka sinu perekond, eriti lapsed, on väga olulised. Soovid veeta rohkem aega koos oma lastega. Üldiselt on sinu jaoks väga hea ja harmooniline nädal. Suhtes olevad kaksikud leiavad rohkem aega oma partneri jaoks ning tunnevad romantikat. Vabad kaksikud võivad leida enda ellu uue kaaslased ja kui mitte kaaslase, siis uue tuttava või sõbra. Tasub silmad lahti hoida.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Vähid nüüd liiguvad rohkem ringi ning otsivad endale uusi võimalusi ja ka uusi tutvusi. Nad lausa vajavad veidikene tuulutust. Enamikud ka leiavad enda kõrvale uued kaaslased, kellega oma maailma ja mõtteid jagada. Samas aga oled sa väga rahulolematu. Isegi kui sul on kõik olemas mida sa vajad, siis sulle sellest kas ei piisa või sa lihtsalt ei näe seda, mis sul on. Sa soovid midagi enamat ja midagi sügavamat. Tegelikult ehk oled sa hoopis segaduses veidi ja sa ei tea ise ka päris täpselt, mis see on, mida sa väga sooviksid. Muretsed liiga palju väikeste asjade pärast ja koormad ennast ilmaaegu. Sulle kukuvad võimalused lausa sülla. Õpi neid nägema ja oma silmi avatuna hoidma.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Suuremaid muutusi ei ole. Kõik kulgeb omasoodu nii nagu ikka. Võib juhtuda, et tunned ennast nädala alguses veidi väsinuna ning soovid rohkem puhata ja lihtsalt olla. Oled niigi palju juba panustanud siin kõige nimel, nüüd peaksid enda peale ka veidi mõtlema. Nädala lõpupoole aga kipub olema liiga kriitiline. Kõigi ja kõige suhtes. Sa ei ole rahul sellega, kuidas kõik su ümber on ning sa tahaksid rohkem korda luua. Vähemalt teised peaksid sinu ja sinu arvamusega rohkem arvestama.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kõik on ju tegelikult sul hästi ja sa tead seda. Kuid sinu hinges olevad mured, mis ei ole lahendust leidnud, kerkivad pinnale. Sa kipud liiga palju endasse hoidma ning ei soovi oma mõtteid täielikult avaldada, kuna tunned, et vastasel juhul võivad asjad minna sinu kontrolli alt välja. Kuid ära unusta, et su kõrval on olemas toetav perekond. Nad vajavad sind samapalju kui sina neid. Igale raskusele leidub elus lahendus ja võimalus.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Sul võib olla oma kindel arvamus ning sa ei ole nõud just kergekäeliselt laskma seda mõjutada. Või on vaja sind ennast kellelegi vahekohtunikuks, kes on kange kui juurikas. Sina ju omad harukordseid diplomaatilisi oskusi probleeme lahendada ja läbirääkimis pidada. Suhtes sa tunned, et oluline on tasakaal. Võimalik, et sul lasub mingi suurem vastutus, mida sa omaks võtta ei taha, sest ei soovi sellega tegeleda. Rahaliselt on sul väga hea nädal tulemas. Võimalik on suurema rahasumma sissetulek. See võib tulla palgatõusu, laenu saamise või päranduse näol.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Veedad rohkem aega seltskonnas ja tunned vajadust lõbusate ja meelt lahutavate tegevuste üle. Saabumas on sulle ka suurepärased uudised, mis võivad sind tõsta emotsionaalselt. Oma tähelepanu suunad sa nii perekonnale, sõpradele, kui ka raha asjadele. Inimesed vajavad sind, sinu nõuandeid ja sinu seltskond on hinnas. Võid tunda ennast loomingulisena ning valmis looma kõrgemaid panuseid. Rahaliselt üleüldse tõotab sul tulla väga hea nädal. Raha voolab sinuni hästi. Samas on aga oht, et sa kipud seda ka kergekäeliselt välja andma. Ürita rohkem oma raha asju hoida kontrolli all ning mõtle oma kulutused hoolikamalt üle.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Minevik leiab su ülesse. Kui sul on minevikust lahendamata asju, siis need võivad tulla sellel nädalal sinuga tõtt vaatama. Võimalik, et kohtad isegi ootamatult kedagi, kes on sinu minevikus olulist rolli mänginud. Nädala lõpus aga peaksid veidi kaaluma oma mõtteid ja lahendusi. Võimalik, et satud vaidlusesse või konflikti, kus sa pead tõdema, et kõik ei lähegi päris nii nagu sa oled arvanud või soovinud. Samas otsid sa ka seltskonda ning inimesi, kellel on sinuga ühised mõtted ja soovid. Võimalik, et lähed välja, sõpradega meelelahutust nautima.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Sulle avaneb uus võimalus liikuda oma eluga edasi. See muutus võib tulla sulle nii tööalane, kui ka suhte alane. Midagi uut tuleb, et sinu ellu jääda pikemaks ajaks. Samas on sul vaja võtta vastu enda jaoks oluline otsus, kuidas sa edasi liigud ning kuidas tugevdada oma vundamenti. Rahaliselt on sul võimalik teha üks tulus koostöö, mis toob sulle nii õnne, edu, kui ka harmooniat. Võid tunda ennast nädala lõpuks justkui seitsmendas taevas. Kõik on just nii nagu see sinu jaoks vajalik on.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Sinu lähedased võivad panna sind ja sinu tujusid proovile. Sa tegelikult tunned, et sa soovid oma lähedastele rohkem anda ning oled valmis nendega koos rohkem aega veetma. Võimalik, et lähed perega koos ühisele väljasõidule või olete lihtsalt koos kodus lauamänge mängimas. Igal juhul saab see olema sinu jaoks perekondlik ja ka emotsionaalne nädal. Samas nädala lõpu poole võid sa tunda, et sa ei ole kõigega oma elus siiski päris rahul, kuid sa ei oska tuua muutusi, mis su õnnelikuks teeks. Sa ära unusta, et olenemata kõigest oled sina oma pere hing ja suurim õnn.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

See nädal tuleb kui puhastus. Sinu elust lahkuvad inimesed, kes sinna enam ei kuulu või lõppeb sinu elus mingi pikalt kestnud protsess, mis sind on pikemat aega vaevanud. Selle lõpu suudad sa ise esile kutsuda ning taga ei ole vaja midagi nutta. See on ainu õige lahendus sinu enda heaolu nimel. Kõik, mis sind koormab, see lahkub. Samas aga kipud sa tegema eelkõige iseendale liiga karme piiranguid ning raame. Võiksid siiski anda iseendale rohkem võimalusi. Sa oled tark ja intuitiivne tähemärk, kes suudab igast olukorrast siiski lõpuks võitjana välja tulla.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close