ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURMÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 25.02 – 03.03

See nädal toob sinu ellu uusi suhteid ja inimesi. Samas on see nädal ka väga nädal ka väga emotsionaalne. Toimub palju, mis jätavad endast maha jälje sinu hinge pikemaks ajaks. Soovitakse uuendada ja tervendada oma käesolevaid suhteid või luua sootuks uusi.

Vallaliste jaoks toob see nädal mitmeid uusi ja huvitavaid võimalusi. Samas on oluline teha ka tähtsaid otsused, mis aitavad kaasa sinu isiklikule arengule ning edasiliikumisele.

Kui sa võtad vastu otsuse täna vahetada töökohta, siis sa peaksid seda kindlalt ka tegema. Olgu need otsused tehtud mistahes valdkonnas, aga kui sa seda teed, siis ole enda vastu aus ning järgi ka seda otsust. Siis jõuad sa valgusesse, mis viib su kindla eduni. Kõik on sinu kätes!

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Jäärad jäävad sellel nädalal enda kindlaks. Võib esineda kas sisemisi või ka väliseid võitlusi, kus on vajadus oma soove ja vajadusi selgitada. Kui keegi üritab sind kuhugi suunas kallutama hakata, siis on oluline jääda endale kindlaks. Kokkulepete sõlmimiseks ei ole kõige parem nädal, kuna need kokkulepped ei pruugi pikemaks ajaks lihtsalt püsima jääda ning sa võid tunda sügavat pettumust. Samas võib esineda ka planeerimisprobleeme või mõningasi viivitusi oma plaanides. Seega peaks kontrollima kõikvõimalikke dokumente, kokkuleppeid ja kirju, millega sul tegemist tuleb teha, korduvalt. Perekonna siseselt võtad sa juhirolli enda kätte ning oled oma plaanides kaljukindel ning vankumatu. Kui keegi peaks sinu otsustes kahtlema, siis ei peaks sa seda liiga isiklikul tasandil võtma.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Sõnnid võivad soovida endaga nüüd natuke rohkem tööd teha. Näiteks loobuda halbadest harjumustest või uskumustest enda sees. Võimalik, et sa naudid nüüd rohkem üksindust ning vajad veidi rohkem ruumi oma mõtete ja tunnete läbitöötamisel. Tõmbud veidi endasse ja hoiad oma mõtteid enda teada. Praegu pole väga hea võtta vastu tähtsaid otsuseid. Pigem on hea aeg kaaluda läbi kõik võimalused, mis sul on, mida sa enda jaoks oluliseks pead ning millest tuleks loobuda.  Võimalik, et ole oma ideaalide vang ning sa näed asju vale nurga alt. Nüüd on aeg varjud minema saata ka tuua enda jaoks muutusi. Võta seda nädalat kui puhkust, et sa saaksid enda elus asjad üle vaadata ning mitte vajaliku minema saata.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Sul on vajadus stabiilsuse järele. Ehk rajad enda jaoks nüüd tugevama ja kindla pinnase. Sinu eelnevalt tehtud raske töö tasub sinu jaoks ennast nüüd sellel nädalal igati ära. Sul on piisavalt raha ja tunnetust, et olla rahul. Võib tekkida ka vajadus kaitsta oma omandit või väärtusi, mis sul on. Suunad rohkem oma tähelepanu oma perekonna jaoks. Võib olla teed isegi samme selles suunas, et oma perekonna tuleviku kindlustada ning seda kasvatada. Karjäärilised ja ärilised plaanid, mis sa nüüd teed, toovad sulle kasu. Võimalik, et rahaliselt tunned sa vajadust kas koonerdada või kokku hoida. Naljalt sa seda välja ei anna. Nädal saab olema sulle ka seltskondlik, kus on meelelahutust ning külalisi oodata. Kui oled vallaline, siis on võimalik kohata oma armastust. Suhetes kaksikud võtavad suhte eest vastutuse ning näevad oma kohustusi. Ühendus oma partneriga on suurepärane ning mõistad tema vajadusi vaid tema pilgust. Tööalaselt võib oodata ees suunamuutusi.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

See nädal toob sinu ellu midagi ning ka viib sinu elust midagi. Toimub tasakaalustatud muutus. Kui miski on sinu elus eelnevalt lõpule jõudnud, siis nüüd oled sa jõudma uude energiasse ning sa mõistad, mis mingi lõpp oli sinu jaoks vajalik. Sa jõuad uue edu ja äratundmiseni. Seltskondlikult on sul võimalik pidutseda ja oma elu täiel määral nautida. Sa oled tulvil enesekindlusest ja elujõust. Võimalik aga, et sul on vajadus ennast nii kodus, kui ka tööl rohkem kehtestada. Sind ümbritsevad inimesed märkavad sind võivad sinu juurde pöörduda, et leida kas vajalikku nõu või õlga, millele toetuda. Kuid see kõik on sinu väline rakendus. Sisemiselt oled sa palju ühenduses oma meeltega ning mõtetega. Kaalud läbi hoolikalt erinevaid võimalusi, mis sul elus on ning teed ehk olulisi plaane enda elukorraldustega. Võimalik, et tahad olla isegi kohati omaette.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Nüüd on oluline tasakaal. Võimalik, et sa tunned vajadust võtta nöörid enda kätte ning juhtida kõike ja kõiki, kes sinuga kokku puutuvad. Sul on olemas vajalikud oskused, et asuda oma territooriumit juhtima. Kui sul on mõningad takistused või probleemid, siis hea planeerimise ja keskendumisega on sul võimalik need üpris lihtsalt ületada. Sinu tagasitee on korra juurde ning nii mõnigi küsimus leiab lahenduse. Aeg on elada siin ja praegu ning rakendada kõiki käepärased võimalusi nagu tarkus, otsusekindlus ja oskused, et oma plaanid teostada. Oluline on panna paika oma piirid ja kaitsta kõike seda, mis sulle kuulub. Keskendud praktilistele asjadele ja oma tuleviku kavandamisele oma kehtivas suhtes. Rahalised küsimused leiavad parema lahenduse, kuid sa pead ise looma parema kava selle jaoks. Ka õnnemängudes võib sul sellel nädalal vedada!

Neitsi (23. august – 22. september)

Rahaliselt on sinu jaoks väga hea nädal. Tuleb hea võimalus oma sissetulekut suurendada. Samas on võimalikud ka laenude tagasimaksed või mingitest juriidilistest lepingutest tulenevate küsimuste lahendamine või vastutuse kandmine. Oluline on jääda kindlaks iseendale ning vajadusel võidelda enda seisukoha ja heaolu eest. Kasuks tuleb pigem tarkus, kui toore jõu kasutamine. Raha liigub sinu juurde ruttu ning võimalik, et isegi ootamatult. Väga hea võimalus on ka õnnemänguga võita, sest Universumi külluse energiad soosivad sind. Ehk jõuab sinuni isegi teadmine, kuidas oma tuleviku paremini kindlustada.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Ehk on sul vaja veidi lisa jõudu millegi  jaoks? Tea, et sa ei leia seda mitte kusagilt mujalt, kui iseenda seest. Julgus, otsustavus ja kannatlikkus on omadused, mida sa praegu kõige enam enda jaoks vajad. Oluline on saada mingi konkreetne olukorda enda elus enda kontrolli alla. Sul tuleb teha nüüd kindlad plaanid selles suunas, kuidas sa sooviksid luua endale oma tulevikku. Peaksid tegutsema eelkõige heasoovlikult ja tundlikult, mitte toore jõuga. Igal juhul oled sa valmis nüüd astuma vastu kõigele sellele, mis sinu elus varem sinu suunas tuule puhuma pani. Sa seisad kindlalt oma jalgadel ning liigud täna paremasse homsesse. On aeg võtta vastu suuri otsuseid ning luua endale pikaajalist ja kindlat tulevikku. Võimalik, et oled diplomaat, kes tasakaalustab teiste vahelisi segaseid suhteid ning kangekaelsust. Suhtealaselt sinu füüsiline külgetõmme varjab endas emotsionaalset probleemi, mis nõuab lahendamist.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Tuleb üpris pingeline nädal. Aeg on veidi tormilisem ning tunned vajadust, et pead oma seisukohti ja sisemisi pingeid kas kuhugi maandama või selgemalt selgitama. Sinuni saabub ootamatu tõde või tuleb pinnale mõni varjatud konflikt. See võib olla sinu jaoks ühtlasi nii valgustav, kui ka pingeid ja stressi tekitav. Kõik sõltub sinu oskusest informatsiooni vastu võtta ja seda läbi töötada. Peaksid lähtuma olukordadeni, mis sinuni saabuvad, läbi vajalikkuse mõjutuse. Ära vaata ainult enda nina ette ning hinda olukorda hetkelises võtmes. Ürita näha olukorra tõelist tuuma ning suuremat pilti. Siis sa jõuad ka punktini, miks tulevad pinnale konfliktid, mis su olukorra pealtnäha keeruliseks teevad. Tegelikult on sul vaja vaid mõista, mis on sinu enda sees konfliktis. Väline olukord on vajalik vaid sinu sisemuse tasakaalustamiseks ja puhastuseks. Vabastamiseks sind millestki, mis sinu emotsionaalselt kahjustab. Võta seda nädalat kui tervenemise ja selguse nädalat selle suhtes, mis on olnud siiani varjude all.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Sinu sees on võimuvõitlus ja küsimused, mis vajavad lahendamist. Kõik ei lähe päris nii nagu sa sooviksid ning sa tunned, et sul on õlgadel raske koorem, mida sa pead nagu üksinda endaga kaasas kandma. Su soove ja vajadusi kas ei nähta või ei võeta arvesse ning see tekitab sinus sisemisi pingeid. Võimalik, et sa näitad seda nüüd kas hoogsalt välja ning oled valmis enda eest nüüd seisma, või vastupidi – sellest saab sinu tugev võitlus iseenda sees. Suure ja ilusa naeratuse taga. Ära karda enda arvamust avaldada ning enda eest seista. Õpi tunnetama enda hinda ning enda soove. Lase kõigel juhtuda nii nagu sina seda soovid ning vajad. Usu, sind kuulatakse, kui sa oma soove jagad. Kokkuleppeid sellel nädalal ma sulle sõlmida ei soovita, kuna need ei jää püsima.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Kindlad reeglid ja raamid juhivad sind. Sul on kindel trajektoor, mida mööda sa edasi liigud ning väga kergekäeliselt sa kellelgi enda suhtumisse plaane tuua ei lase. Ega tee neid ka ise. Oluline, et sinu lähedased austaksid sinu põhimõtteid ja sellest sulle piisab. Kord on sinu jaoks võrdne ladusa toimimisega ning oluline on kodus panna paika piirid ja kaitsta seda, mis kuulub sulle. Rahaasjad, mida sa planeerid, need leiavad tasakaalu. Kulud jõuavad kindla kontrolli alla. Võid töökohal loota õiglast kohtlemist ja olla oma eesmärkides kindel. Uus struktuur kas sobib sulle igati või tundub loovust lämmatavana. Kuid ole sellel nädalal valmis ka üllatusteks. Sind külastavad kas noored inimesed või su oma lapsed. Lased ennast üldiselt eluvoolul kaasa viia ning sa ei muretse millegi pärast. Võta seda nädalat endale kui loomepuhkuse aega, mis toob sulle uusi võimalusi ning selgusi tuleviku plaanide osas.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Oled ehk tiivustatud mõttest teha oma kodu kauniks ja stiilseks. Seega on võimalik, et sa naudid sellel nädalal käelist tööd ja lased oma loovusel lennata, kuna sa otsid ja soovid luua ilu. Universum pakub sulle nii lootust, kui ka juhiseid, et oma elu suunata paremasse homsesse. Sinu energiasse saabub võimas lootuse sümbol, mis suunab sind rohkem nautima oma elu ja võimalikke võimalusi. Rahaliselt on sinu jaoks väga hea nädal. Kõik sinu raske tee tasub ennast nüüd igati ära. Kui sul on olnud pikaajalised püsieesmärgid, siis nüüd on neil võimalus sündida. Lood endale kas oma ettevõtte, projekti või avastad endast varjatud ande, mida soovid nüüd rakendada. Sa oled väljapaistev isik ning on aeg tutvuda ka uue hingekaaslasega. Samas tuleb pinnale ka miski sinu minevikust. Kas mõni vanamälestus, omand või inimene ilmutab sulle ennast. Ikka selle jaoks, et miski, mis jäi lahendamata, leiaks uue võimaluse.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaladel on oodata uuel nädalal seltskonna elu ja pidustusi. Võimalik, et osaletakse tähtsatel üritustel või seltskonnas, kus saad kogu tähelepanu endale. Üldiselt on väga hea nädal tulemas. Mitmed sinu plaanid ja soovid teostuvad. Kõik, mille nimel oled eelnevalt pingutanud, seda rakendab nüüd kindel edu. Olemasolevad suhted on harmoonias ja rahulikud. Oled palju unistustes ning võib olla on üks nendest sinu unistuste kodu, millele mõtteid mõlgutad. Kõik, mis te teete tööalaselt, see tasub ennast ära. Sul on võimalik end täielikult väljendada ning töö lausa lendab käes. Sissetulek kas suureneb või on lausa ootamatut rahaõnne oodata. Samas aga toob see nädal sulle ka lõppemise kaasa. See on pigem positiivset laadi lõpp. Mingi keeruline olukord või suhe, mis on sinu jaoks raskusi tekitanud, jõuab lõpule ning sa saad õige pea tunda vabamat hingamist.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.com

Back to top button
Close