MÜSTIKA

Horoskoop nädalaks 25.03 – 31.03

Inimesed keskenduvad sellel nädalal rohkem oma hingelistele küsimustele. Olulised on head suhted lähedastega ja rohkem soovitakse olla hoitud ning hoitakse ka ise teisi. Jagatakse palju kallistusi, hoolitsust ja armastust. Paljud võivad tunda erilist vajadust põgeneda kohustuste eest ning tuulutada oma meeli – minna perega või sõpradega koos kuhugi väljasõidule või teha mõningaid meelelahutuslikke plaane.
Igal juhul pingeline töönädal see nädal olema ei saa. Samas on väga hea võimalus leida endale uusi tutvusi ja lisada seiklusi ellu. Lihtne on kaasa minna meeleliste naudingute, põnevate pakkumiste ja kohtingutega. Mõni võib avastada ennast isegi kolmanda osapoolena uues suhtes.
Sõna ’’EI’’ on see nädal raske öelda.
Tuleb ka palju kirjavahetust ja teateid, mis panevad su tegutsema ning endale mõningaid asju tõestama. Uus info, mis sinuni sellel nädal jõuab on kindel ning sa võid seda kindlalt usaldada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Võid jääda endaga veidikene tupikusse, kuna kipud looma endale liigset enesepettust. Annad lubadusi, mida sa ei suuda täita ning see toob kaasa sulle teatava pettumuse. Samas pead sa olema ka ise väga tähelepanelik selle suhtes, mis sind ümbritseb. Tõsiseid kokkuleppeid ei tasu sul praegu sõlmida, kuna võid langega kellegi pettuse, manipulatsiooni või omakasu ohvriks. Pead olema kannatlik ning ootama, kuni tulevad paremad lahendused. Oluline on leida tunnetus iseenda sees ning usaldada täielikult iseenda intuitsiooni ja sisetunnet. Suhted pereliikmetega on rahulikud ning võimalik, et oled isegi veidi omaette eemaldunud. Soovid olla mõnda aega üksi ja keskenduda oma Sisemisele Minale.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Võid tunda, et soovid kodus või majapidamises teha suuremaid muutusi. Renoveerida midagi või lihtsalt möbleerida oma toad veidi ümber. Seltskondlikult on sul suhtlemise aeg, ning oodata on külalisi ja meelelahutust. Kui sa oled vallaline ja otsid enda ellu armastust, siis nüüd on see sinu juurde tulemas. Vähemalt on selleks väga suur tõenäosus. Suhtes sõnnid aga muudavad oma suhe tegusamaks. Partnerite vaheline ühendus on suurepärane ja te mõistate üha sügavamalt teineteise vajadusi. Võimalik, et võtate isegi midagi koos ette ning lähete väikesele puhkusele või üritusele. Tööalaselt võib tulla mõningaid muutusi plaanide kohapealt või lausa soov asuda uuele ametikohale.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Nädal tuleb üpriski emotsionaalne. Sind võib lummata mõni uus armuprojekt ja neid võib olla isegi mitu. Samas aga võid ka oma olemasoleva partneriga nautida sügavat armumist. Soovid liikuda ringi rohkem looduses.
Sellel nädalal tahad luua uusi loomingulisi plaane enda jaoks ning ei taha tegeleta mingite tüütute kohustustega. Võite saada ootamatult raha. See võib tulla kingi, õnne, preemia või mõne auhinna näol. Samas on see nädal väga soodne võlgade tagasimaksmiseks, et panna oma tuleviku küllus uuesti kasvama. Tunned, et tahad aidata kedagi, kellel on vähem võimalusi, kui sul. Perekond ja sõbrad on nüüd tähtsal kohal. Nendega soovid sa rohkem koos aega veeta. Võib olla teed isegi kallile inimesele väikese kingituse.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Sul tuleb teha enda elus oluline otsus, mis puudutab tervet sinu tulevikku. Otsuse tegemine ei saa sinu jaoks olema sugugi lihtne ning seega võib juhtuda, et sa jõuad mingisse ummikseisu. Võta pigem seda aega kui relvarahu perioodi või puhkust enne seda, kui algavad uued läbirääkimised. Oma silme eest võta kate maha ning vaata tõele näkku, ilma seda ilustamata. Siis ootab sind ees vähem üllatusi ja ebameeldivusi. Ühegi probleemi eest ei saa ära põgeneda, vaid nendega tuleb tegeleda.
On väga vajalik ennast kaitsta ja võtta aega puhkuseks. Võimalik on isegi, et võtad plaani reisile sõitmise.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Sul on oluline panna paika kindlad piirid ning kaitsta kõike seda, mis kuulub sulle. Oluline on see, et võimalused, mida sulle antakse, ei muudaks sind ahneks ega teiste suhtes liiga autoritaarseks. Oma armastusele oled truu ning keskendud praktilistele asjadele ja oma tuleviku kavandamisele. Rahaasjad saavad sul korda ja võimalik, et planeerid isegi mõningate kulude korrastamist. Töökohal võid arvestada õiglase kohtlemisega ning kindlate eesmärkidega.  Uus struktuur saab sulle sobima kas igal juhul või vastupidi sa tunned, et keegi lämmatab sind. Katsu ka jälgida oma emotsioone, et sa liiga emotsionaalseks ei muutuks.

Neitsi (23. august – 22. september)

Oled tiivustatud mõttetest  teha oma kodu kauniks ja stiilseks. Võib olla valmistad ette oma aeda suve tulekuks. Võimalik, et eelistad käsitööd ja kujundusprojekte praegu kõigele kõige enam. Sellel nädalal saad sa olla ka silmapaistev isiklikus, kellele teised aplodeerivad. Sinu suhted partneriga on üldiselt praegu rahulikud ja harmoonilised. Ka rahaõnne on oodata.
Töö, mida sa teed, see hakkab ennast nüüd ära tasuma ja sinu püsieesmärgid täituvad. Suudad suunata oma pilgu vaid tähtsale ning see toob sulle ka edu. Võimalik, et sind haarab uus idee ning sa soovid teha algust millegi täiesti uuega või avastad endas ande, mida sa varem tähele ei ole pannud.  Samas on oht, et oled liiga nõudlik ning teiste suhtes ning võid liiga palju nõudmisi esitada ja olla veidi pahur.

Kaalud (23. september – 23. oktoober)

Sa oled igas mõttes tähelepanu keskpunktis ning naudid tähelepanu. Sa justkui särad üle kõigi teiste. Oluline on sulle, et sa saaksid olla koos inimestega, kes arvestavad sinu arvamuse ja nägemusega. Nende toetus on sinu jaoks väga oluline. Samas oled sa ka sõnaosav. Sa ei hoia nüüd enam oma keelt hammaste taga ning kui sul on midagi öelda, siis seda sa kindlasti ka teed. Oled valmis oma seisukoha eest kindlalt välja astuma ning oma põhimõtteid teravalt selgitama. Suhe ja kodune elu on sul igas mõttes harmoonias ning töö suhtes mõlgutad sa mõtteid uute ja põnevate väljakutsete suhtes.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Rahaliselt on sinu jaoks tulemas väga hea nädal. Seda eriti nädala esimene pool. Raha justkui tuleb ise sinu juurde ning otsib sind taga. Sinu ülesanne on sellele ainult uks avada ja tuppa lasta. Olulised on sulle sellel nädalal ka perelised väärtused ning võib olla, et tunned soovi veeta aega koos oma vanemate sugulastega või vanemate inimestega. Tahad näidata välja oma austust ja hoolivust nende suhtes. Samas nädala lõpus võib sind ees oodata üllatus, mis on sinu jaoks isegi veidi ehmatav. Igal juhul tuleb midagi sellist, millega sa kuidagi arvestada ei oska ning kui see sinuni saabub, siis see tuleb sulle kui välk selgest taevast.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Sinu ellu tuleb midagi uut. Miski, mida sa oled kaua soovinud või oodanud endale, see võib nüüd suure tõenäosusega sinu uksest sisse astuda. Ka uued suhted pole välistatud ning inimesed, kes sinu ellu nüüd tulevad, tulevad selleks, et sinna mõneks ajaks jääda tähtsat rolli mängima. Samas on sul ees ka valikute periood. Sul tuleb teha millegi suhtes tähtis otsus, mis mõjutab sinu tuleviku pikemas plaanis. Seega peaksid jääma pigem neutraalseks ning mitte lubama emotsioonidel endast võitu saada. Võimalik, et sul tuleb isegi soov või plaan minna reisile või minna pisikesele väljasõidule.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Rahaliselt võib olla sinu jaoks hea nädal. Mingi rahaline või materiaalne küsimus leiab väga hea lahenduse. Sa tunned, et kõik on harmoonias ja oled üldiselt väga rahul. Mingeid erilisi ja suuri sündmusi tulemas ei ole, mis sind kuidagi eriliselt mõjutaksid. Pigem oled omas elemendis ja naudid oma head elu. Ka meelelised naudingud võivad sinu meeli kütta enda poole. Samas on oht, et sa langed kellegi pettuse või manipulatsiooni ohvriks. Kõik ei ole alati nii nagu see pealtnäha paistab olevat. Seega peaksid olema kindel kõige suhtes enne kui sa kui sa millelegi alla kirjutad või oma sõna annad. 

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Võib tulla väga raske nädal. Sul on vaja teha mingi oluline otsus ja eelkõige puudutab see sinu enda sisemust. Sa ei ole endaga rahul ja võid teha endale etteheiteid kas minevikus valesti tehtud otsuste suhtes või selle eest, et sa ei suuda olla alati päris see, kes sa tegelikult oled. Liiga pingelised mõtte ja etteheited võivad isegi su viia. Samas tea, et minevik on minevik ja sellega ei ole täna enam midagi peale hakata. Usalda elus siin ja praegu ning loo omale uus ja parem teekond tulevikkus.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Põhimõtteliselt suuna kogu oma energia töösse. Muud nagu polegi, kui teeks ainult tööd, tööd ja tööd. Samas sa armastad ka küllust ja raha ja kuidas sa muidu seda saaksidki, kui sa ei teeks tööd. Seega seetõttu sa tööst nii naljalt loobuma nõud ei ole. Samas on sinus ka rahutus ja sa ei ole kõigega päris rahul. Tunned, et nagu sind ei võeta piisavalt tõsiselt või oled nagu tõrjutud eemale inimesest kes on sulle oluline. Liiga suur koorem ja kohustus on sinu õlgade ning sellega üksi toime tulla on päris keeruline. Lase negatiivsetel mõtetel minna. Sina lood iseendale enda tulevikku ja pole asju, millega sina toime ei tuleks. Seega tõsta pea ülesse ja mine edasi. Ära kuluta oma energiat sinna, kus sind ei väärtustata.

Selgeltnägija Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close