KUHU MINNA

Hüvasti alaealise elu : Laura-Ly tähistab täiskasvanuks saamist uue muusikavideo ja raju pidudesarjaga!

Laura-Ly, kes 15.aastasena koos Cityflashiga Saksamaal esimese hittloo “Don´t Leave Me” välja andis, saab 6.detsembril 18!

Uurisime, millest Väike Laura-Ly unistas, kui saab täisealiseks ja kuidas ta sünnipäeva peab.

Väike Laura arvas, et täisealised või gümnaasiumiõpilased on juba hüper super suured. Nad elavad omapäi, käivad tööl ja on õnnelikud. Pubeka Laura arvas, et 18.eluaastaks on olemas load, auto, ja lauljakarjäär on nii suur, et kooli peaaegu ei jõuagi.

Nüüd on see sama Laura saamas 18 ja põhimõtteliselt mitte miski pole nii nagu ma ootasin. Ma käin koolis, load küll saan, aga kohe 18.sünnipäevaks neid koos autoga pole. Tööl ma ei käi ja kodus elan veel ka. Siiski vaatamata sellele kõigele olen ma väga õnnelik ja motiveeritud ning pürgin kõikide unistuste poole suurema hooga edasi peale see aasta gümnaasiumi lõpetamist.

Minu elus on juba praegu palju muusikat ja laulmist ning küll ma üks päev ka maailma vallutan. Minust te veel kuulete! 18-siit ma tulen!

Laura-Ly annab kokku 3 sünnipäeva showd (Rakvere, Tallinn ja Viljandi).
Lisaks temale on laval muidugi Cityflash ning tõusvad artistid Beatrice ja Mario.

Sünnipäevaks anti välja ka uus lugu “Where is the Love”, mille videomaterjal leiti kadunud sahtlitest ning kus näeb päris esimese esinemise emotsioone enne lavale minekut.

Cityflash feat. Laura-Ly – Where is the Love

Meie soovime omalt poole palju õnne ja uusi ning huvitavaid seiklusi!

Esimene kontsert leiab aset juba sellel reedel, 06.12 Rakveres, ööklubis Mjau!

Back to top button
Close