SEKS JA SUHTED

Ideaalne naine … võib-olla oled see sina?

Ikka ei suuda sa leppida faktiga, et sa pole ideaalne? Sa püüdled ideaalini pidevalt, aga tee selleni on ikka nii pikk?

Lõpeta oma piinamine erinevate dieetide ja muude amoraalsete tegevustega. Õpi end aktsepteerima ja armastama sellisena nagu sa oled. Kahtlused peavad kaduma!

Sa oled isiksus ja indiviid. Paljud mehed ja isegi paljud naised imetlevad ning kadestavad sind. Sa lihtsalt ei märka seda kogu aeg.

Püüame leida üles asjad, mis takistavad sind end siiralt imetlemast:

  1. ära mõtle nii paljudest meestest. Iga hetk on imeline ja sinu hinges on piisavalt ruumi meeldivate hetkede jaoks.  Sa ei pea minema viskama ühtegi hetke, sest su hing on suur.
  2. ela nüüd ja kohe.
  3. ära aja asju ekstreemseks, sa saad kõike ühendada suurepärasel viisil: töötamine ja õppimine, trenn ja perekond ning viimaks abikaasa või armuke.

Peamine on seda teha asjatundlikult:  töö – hommikul, trenn – õhtul.
Naudi elu täies mõõdus:  isegi tavaline vanniskäik on võimalik muuta vaimustavaks sündmuseks.  Alati leia enda jaoks aega. See on hästi teada tõde, et me armastame neid, kes armastavad ja austavad ennast. Me alati ihaldame rõõmsameelseid, õnnelikke ja ilusaid inimesi. Inimese ilu võib olla nii väline kui sisemine.

Kanna ilusaid riideid, isegi kui oled üksi. See tõstab su tuju ja julgustab sind. Suhtle huvitavate inimestega. Sa peaks alati kindel olema, et su sõber (abikaasa, armuke jne) on kõige lahkem, õrnem jne mees, st tõeline mees. Sa väärid ainult sellist meest. Kui sa mõtled, et su partner pole sulle sobiv ja lisaks tunned end temaga järjest enam õnnetuna või ebamugavalt ning kui su mees ei austa sind, siis lahku vaikselt tagasi vaatamata, eelnevalt soovides talle kõike head. Selline raske koorem pole mõeldud sinu õrnadele õlgadele.

Lõpuks, iga naine on omaette isiksus!

Close