ILU JA MOOD

Ilusalongi Ilu Idüll edulugu

On teada-tuntud tõde, et ilusalongid tulevad ja sama kiiresti ka lähevad. Vaid vähesed suudavad meie kiire elutempo ning suure konkurentsiga ellu jääda.

WOW toimetuse naised on avastanud enda jaoks kesklinnas asuva ja hubase salongi Ilu Idüll. Kindlasti on see üks parimaid kohti, kus enda jaoks aeg maha võtta ning salongi ülimalt mõnusat spa-pediküüri nautida.

Uurisime salongi omaniku Katri käest, kuidas ta on suutnud oma ettevõttega nii kiirelt areneda ning konkurentsiga vastu pidada.

Katri, kuidas teie edulugu alguse sai? Ja palun räägi ka oma tublidest tehnikutest!

Kolisime Jõe tänavale (Jõe 3) 2017 aasta kuuma suve lõpus, augustikuus, sel ajal töötasin mina üksi vanemtehnikuna ja muutsin salongi nime praeguseks Ilu Idüll Ilustuudioks. Kartsin väga, et ei saa uude salongi tüdrukuid tööle ja ei olnud üldse kindel, kas kolimise otsus oli õige. Samas aga tundsin, et eelmine koht jäi väikseks ja ootasin juba väga kolimist (ennem olin üksi väikses ilutoas).

Võtsin kohe oma tütre kampa turundust tegema ja saatisin ta pediküüri õppima ning õpetasin talle ise veel vajalikud teadmised juurde.
Täna teeb Kerttu ainult turundust.

Asukoht osutus väga populaarseks ja samuti väga kiiresti kasvas ka kliendibaas ning meie SPA pediküür kivikestega sai väga sooja vastuvõtu osaliseks. Keskendusime, et jalad oleksid kliendil beebipehmed, et kliendil oleks mõnus istuda ja kohvi juua ning saaks telekat vaadata. Lisaks on meil alati värksed ajakirjad, mida on mõnus samal ajal sirvida.

Värvivalikut laiendasime päris palju suuremaks, et kliendil oleks võimalik valida oma lemmikvärv. Meil on üle 160 ilusa tooni ja enamus Eesti oma bränd Glamlac. Suur rõhk läks ka kivikeste paigaldusse ja oleme lausa välja töötatud oma salajase retsepti, kuidas paigaldada kivikesi, et need peaksid vastu mitu-mitu kuud (loodetavasti jõuab klient ikka ennem hooldusesse).
Jah, ja see on tõsi, et meil on isegi raskusi kivide eemaldamisega ja need ei ole üldse paigaldatud, et tulemus oleks kuidagi raske, vaid näeb väga loomulik välja.

Ühe kuu pärast liitus meiega ripsmetehnik Kerlika, kes tegutseb meiega siiani. Kliendid hoiavad teda hoolsasti ja ajad on enamjaolt täiesti täis, tema juures käib ka Paljas Porgand hoolduses. Kerlika on läbinud mitmeid Carmen Palmiste koolitusi. Kerlika pakub volüümripsmete paigaldust/hooldust, klassikaliste ripsmete paigaldust/hooldust ja Lash Lifti. Klientidele meeldib ka Kerlika juures see, et ta töötab õhtuti ja nädalavahetustel.

Järgmisena liitus meiega minu teine noorem tütar Janne, kes elas vahepeal Horvaatias paar aastat ja kolis Eestisse tagasi. Ta oli ka varasemalt õppinud pediküüri ja seda minu vanas salongis ning nüüd kolis uude Ilu Idüll Ilustuudiosse ja alustas ka küünetehnikuna, tehes maniküüri geellakiga ja SPA pediküüre.

Janne on kuldsete kätega ja joonistab vaba käega suvehooajal hennasid. Ei valmista talle raskust ka patsipunumine ja seinapiltide joonistamine.
Janne on läbinud Anneken pediküüri koolituse, Mereneid aparaadimaniküüri koolituse, Glamlac  Lii Limbergi poolt tehtud Polyacryli koolituse ja Tradehouse patsipunumise- ja hennakoolituse.

Vaikselt hakkas salong väikseks jääma ja astusime uue suure sammu ja võtsime uue toa koridori lõppu, kuna meil ei olnud enam pakkuda vabu aegu pediküüri ja tüdrukud juba ise kirjutasid meile, et soovivad meiega liituda.

Üks tüdrukutest, kes kirjutas on väga tragi ja energiline Kristliin, kes teeb meil SPA pediküüre noortehniku staatuses veel.

Seega tuli jälle leida uus tüdruk ja meiega võttis ühendust väga kohusetundlik ja heade kätega Victoria, kellel on ka oma massaźistuudio ning õppinud kosmeetikuks ja samamoodi Elizabeth, kes õpib nädala sees Tartus kosmeetikuks ja on olnud pikalt meie pediküüriklient. Mõlemad töötavad nädalavahetsutel Ilu idüllis ja on meie pediküüri noortehnikud. 

Esimeses toas töötavad nüüd ka geelküünte tehnikud Carolin ja Regiina. Carolin on olnud küünetehnik aastat 2011 ja läbinud Deivia Viira ja Kerli Pantri geelküünte koolitused. 

Regiina alustas 2017a oma küünemaailma teekonda ja on läbinud Coco Beauty geelküünte koolitused.

Esimes toas on ka jumestuskunstnik Diana. Lisaks jumestustele teeb Diana ka ripsmehooldusi ja henna/keemilise värviga “insta perfect” 3D kulme.

Meie kõige popimad teenused on:

SPA pediküür prantsuse stiilis kivikestega

Ühevärviline/disainiga geellakkimine

SPA pediküür ühevärviline/kivikestega

Klassikaliste ripsmete hooldus

3d kulmud

Geelküünte hooldus

Glam meik

Minu juures ühevärviline/disainiga geellakkimine ja SPA pediküür ühevärviline/kivikestega  koos võttes saab ka soodust -10%.

Koduleht:
www.iluidyll.ee

Broneeri ise aeg:
www.iluidyll.setmore.com

WOW soovib Ilu Idüllile tuult tiibadesse ning peatse kohtumiseni!
Back to top button
Close