ILU JA MOOD

Hetke suurim ilutrend – särav jume ja terve nahk!

Foto: PantherMedia/Scanpix
Foto: PantherMedia/Scanpix

Pidevalt vahetuvad ilutrendid võivad tihtipeale segadust ja stressi tekitada. Kes see ikka jaksab iga kuu uuele osturallile minna ja end igale hooajale vastavate ilutoodetega varustada? Lõpuks võime hoo maha võtta ja rääkida seni kõige populaarsemast ilutrendist – särav jume ja terve nahk!

Alustades highlighter’itest kuni valgustpeegeldavate kreemide, sädelevate puudrite ja strobing’uni on see trend moelavadel püsinud juba mitmeid hooaegu. Seljataha on jäetud matistavad tolmpuudrid ja kompaktsed kivipuudrid. Nende asemel on avasüli vastu võetud ilutrend, mis tekitab justkui sellise efekti, et oled töölt koju rutanud, kiiresti riided vahetanud ja õnnest õhetavate põskedega kohtingule jooksnud. 

.

Kuidas seda saavutada?

Highlighting

Nagu sõnagi ütleb, on highlighting näo loomulike varjudega mängimine. Nii saad esile tuua näo kõrgemad osad, kus tavaliselt langeb valgus ning varje ei teki. Sellised puudrid on ideaalne valik juhuks, kui tahad oma õhtusele meigile veidi sära lisada! Kanna põsesarnadele, ninaotsale ja kulmude kohale. Highlighting käib käsikäes kontuurimisega ning tihtipeale on julgema meigi pooldajatele, kuna tähendab mitut kihti puudreid ja kreeme.

Strobing 

Foto: PantherMedia/Scanpix
Foto: PantherMedia/Scanpix

Strobing on highlighting‘u väike järeltulija, mis on sinu uus parim sõber, kui pooldad lihtsat ja naturaalset meiki. Strobing tähendab valgusega mängimist. Kanna puudrit või kreemi otsaesisele, ninasillale, ülahuule kohale, põsesarnadele ja lõua otsale. Selline viis tekitab näole imeilusa kuma ilma igasuguste muude abivahenditeta. Võid lisada ka jumestuskreemi, aga ei pea. Tulemus on lihtne ja ilus ning ei tekita efekti, et oled oma nägu mitmeid tunde kontuurinud.

 

Back to top button
Close