Laupäev , oktoober 20 2018
Avaleht / EESTI / Vaata ja imetle: eestlased naudivad imelist Lõuna-Aafrikat

Vaata ja imetle: eestlased naudivad imelist Lõuna-Aafrikat

Priidu Null on Tallinnast pärit noormees, kellele meeldib ekstreemsport, reisimine, sõbrad ja kvaliteetne meelelahutus. On ju ilmselge, et Eestist kõike seda ei leia ja selleks tuleb kodumaa tolm jalgelt pühkida.

Hetkel viibib Priidu koos elukaaslase ja sõpradega Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas, kus lisaks ilusale ja soojale ilmale nauditakse surfimõnusid. Kaplinna kohta on öeldud, et see olevat üks ilusamaid linnu maailmas. See tekitavat igaühes elamuse ja oma osa selles on nii järsul mäeahelikul, mille nõlvad on kaetud roheluse ja haruldaste lilledega, kui ka äkiliselt sädelevasse merre langeval rannal.

Kõikjal maailmas reisinud ja elanud Priidu hobiks on reisivideote tegemine ja neid on tal valminud nii palmide alt, pealt, kui ka lumistelt suusanõlvadelt. Hiljuti valmis tal VLOG imelisest Kaplinnast. WOWEesti.ee jagab seda mõnusat videopäevikut ka Sinuga! Head nautimist!

Vaata lisaks

club venus

Peogalerii: Club Venus täitus naiseliku ilu ja parima klubimuusikaga

Pealinna popimas ööklubis Club Venus pidutseti taas salapäraste kaunitaride ja müstiliselt heade klubihittide järgi. Toimus …

Hakka meie sõbraks!

Hoia ennast uudistega kursis.