ILU JA MOOD

Janne lugu: esimest korda kliinikusse huuli korrigeerima

Olen 35-aastane naine ning siin on minu lugu, kuidas ma esimest korda ilukliinikusse huuli korrigeerima sattusin.

Võin panna käe südamele ning öelda, et olen terve oma elu olnud rahulolematu oma huulte kujuga. Mäletan, et kui olin 10-aastane, siis tõmbas kass mänguhoos oma küünega kogemata mu huule katki. Loomulikult kasvas see ilusti kinni ja teistele jäi see minu väike iluviga märkamatuks, kuid alati, kui peeglisse vaatasin, nägin, et üks huulekaar oli väiksem kui teine. Mind häiris see. Kui end meikisin, siis joonistasin huulekaared pliiatsiga ühesugusteks.

Nii olin ma aastaid mõelnud, et tuleks lasta oma huuli kohendada. Kuna ma aga kardan nõelu ning süstlaid, jäi see mõte kauaks õhku rippuma. Vaatasin kadedusega oma sõbrannasid, kes enda juures üht-teist veidike kohendada olid lasknud ja tänu sellele palju kenamad välja nägid. Siis juhtusin vaatama saadet „Minu imeline muutumine” ja otsustasin ikkagi vähemalt konsultatsioonis ära käia. Küll siis hiljem jõuan otsustada, mida ma peale hakkan. Keegi ei kohusta mind ju millekski. Seadsin, nagu õigele iluhoolikule kohane, sammud Christinas Clinicu ukse taha. Ütlen ausalt – hirm oli endiselt nii suur.

Kliinikus käis mõnus sebimine ning diivanitel istus juba päris palju rahvast, kui arvestada, et tegemist oli ennelõunase ajaga. Tundsin end juba veidike paremini, kui assistent minuga suhtlema hakkas ning maja sisekorraeeskirju tutvustas. Minuga tegeldi väga sõbralikult ja naised, kes minu kõrval istusid nii rahulolevate nägudega, andsid mulle enesekindlust veel juurde.

Ja oligi käes minu aeg! Tundsin, kuidas peopesad higiseks tõmbusid. Kabinetis võttis mind vastu seesama telesaatest tuttav kirurg dr Mari Laasma. Kui hea ta välja nägi, ausalt! Rääkisin oma mure ära ning arutasime, mida ja kuidas teha. Mari ütles, et süstidega on võimalik huulte kuju korrigeerida ning neid ühtlasi ka pisut lopsakamaks muuta. Kuulasin ja kaalusin ning otsustasin, et teeme ära!

Enne süstimist määris Mari mulle huultele tuimastavat kreemi ning protseduur võis alata. Tundsin, kuidas mul süda jälle puperdama hakkas, kui dr Laasma Juvederm Smile karbi avas ning sealt ampulli välja võttis. Protseduur polnud absoluutselt valus, vahest ehk ainult pisut ebamugav. Kuid kõik käis nii kiiresti. Kuidas oli see võimalik, et ma aastaid ei julgenud tulla oma pisikest iluviga kohendama, kuigi see oli niivõrd lihtne? Ma ei jõudnud end ära kiruda.

Silmaga nähtav vahe, aga samas piisavalt loomulik tulemus!

Mu huultesse süstiti kohenduseks 0,5 ml täidet ning viltust huult poleks nagu olnudki! Tõstsime ja suurendasime natuke ka teist huulekaart. Minu jaoks sai tulemus täpselt selline, millest ma unistanud olin! Isegi parem. Tänaseks on süstimisest möödas 2 kuud ja võin kinnitada, et paremat otsust poleks ma saanud teha. Vahel naeran hommikul endamisi, kui tõusen ja vaatan peeglist, kas mu ideaalsed huuled on ikka alles.

Võib-olla on huulte korrigeerimine või ilukliinikust abi otsimine mõne inimese jaoks tabuteema, kuid leian, et kui miski sind enda juures ikka väga häirib, siis miks mitte lasta see korda teha! Soovitan tõsiselt: kui teil on mõni probleem, minge Christinas Clinicusse konsultatsioonile minna ja uurige võimalusi. Enesega rahulolu on kõige tähtsam. Ma ei pea enam endale topelt huulekontuuri joonistama, vaid kasutan iga päev mõnusat roosakat huulepalsamit, mis mu huulekumerust täiendab.

Teate ju küll seda tunnet, kui paksu kampsuni all on seksikas uus pesu – keegi teine seda ei näe, aga Sina tunned. Mõnus.

Back to top button
Close