ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Jüri Pootsmannil ilmus singel „Üksinda koos“

Jüri Pootsmannil ilmus uus singel ”Üksinda koos”. Lugu sai oma alge juba eelmise aasta suvel, kuid Jüri Poostmanni ja Elina Borni ühissingel ”Jagatud saladus” troonis kõikvõimalikes edetabelites ja raadiojaamades üle poole aasta ning ei jätnud eriti ruumi uuele repertuaarile.

Uus soolosingel lõpetati Helsingis produtsent Matias Melleri käe all ja loole valmis fotograaf Jürgen Paabu poolt ka moodne lyric-video.

KUULA UUT LUGU!

Jüri Pootsmann: ”Lugu ise on oma olemuselt päris otsekohene ja muidugi väga isiklik. Mul on hea meel, et sain jälle uue kogemuse võrra rikkamaks, kuna ”Üksinda koos” sündis koos Eesti ja Soome laulukirjutajatega Tallinnas laulukirjutajatelaagris ja neid, kes lugu aitasid kujundada oli mitmeid ja koostöö sujus õnneks edukalt. Kuigi lool on palju autoreid, olen rahul, et iseennast ma selle protsessi käigus ära ei kaotanud ja lõpp-produkt on vägagi minu nägu.”

Loo muusika autorid on Jüri Pootsmann, Matias Melleri, Eva Vaino, Taavi Paomets, Atso Soivio, sõnad Jüri Pootsmanni ja Eva Vaino sulest.

Jüri on terve bändiga võimalik esinemas ja ”Üksinda koos” esitamas näha sellel reedel, 10.05 Kultuurikatlas peosarja FÖPP laval –https://www.facebook.com/events/275131826705836/

Back to top button
Close