ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Laupäeval esineb Tallinnas UK superduo “Phats & Small”

17. juunil astub Tallinna ööklubis “Patt” üles 90ndate lõpus UK singlimüügitabelite tippu krooninud superduo “Phats & Small” (UK). Edetabeleid vallutas duo tol ajal singliga “Turn around”.

“Phats & Small” on housemuusikat viljelev duo, kes koosneb meestest nimedega Jason Phats and Ben Ofoedu. Viimane võttis 1999ndal aastal „teatepulga“ üle mehelt nimega Russell Small. Phats ja Ofoedu on koos musitseerinud juba pea 20 aastat ning selle aja jooksul on nad võitnud väga palju nimekaid auhindu ning nominatsioone:

Muzik Ericsson auhind – parim singel

Southern Capital Radio auhind – parim singel

Southern Capital Radio auhind – parim tantsumuusika

Brit Nominatsion – parim uustulija

German Dance Music auhind – parim tantsumuusika

Peale väärikate auhindade ja  suurte müüginumbrite on mehed tegijad ka erinevates maailma suurklubides. Mängitud on näiteks klubis Cocoon Fraknfurtis, Minstry of Sound Londonis ja seda koos selliste suurkujudega nagu Fatboy Slim, Carl Cox, Todd Terry ja Arthur Baker.

Phats & SmallKlubis ”Patt” üleastumisega teeb duo oma Eesti debüüdi.

Kuna juunis ootame kõik juba sooja suve, siis teeb ka klubi „Patt“ selleks ürituseks ettevalmistusi, avades suure suveterassi. Peale selle on ürituse ajal klubis kolm erinevat lava koos mitmete DJ-dega nagu Super Oganes, Alex Rostov, Mindgamers (ProgressiveBeats Radio), Martin Grey (Digitally Imported Radio), Andrey Vishnevsky (Vürts).

Soodushinnaga eelmüügipiletid on saadaval Valdo äppis (www.valdoapp.com).

ÜRITUS FACEBOOKIS: https://www.facebook.com/events/1406326562780007

Back to top button
Close