KUHU MINNA

Käbliku Beer Camp & Rock’n’Roll festival tuleb taas

Teist aastat järjest toimuv Käbliku Beer Camp & Rock’n’Roll festival 18 – 21 juuli on seegikord end sisse seadnud maalilises ja ähvardavalt energilise nimega Lõuna-Eesti külas Palutaja. 


Mis värk on? 
Muusikaline fookus on peamiselt alternatiiv rockil nii kodumaalt kui ka mõned väljamaa bändid. 
Tema Infernaalse Majesteedi enda Adama ja Eeva energiline rock’n’roll trash duo The Devils toob Itaaliast lavale spektaakli, kus on fuzzi ja feedbacki kaste serveeritud halastamatult kaasakiskuval rütmil.
Rahvusvaheline seltskond Dagamba on relvastatud klassikaliste instrumentidega, kõlab nagu LudwigVanRammstein ehk segu maailmamuusikast, rockist, popist ja klassikalisest muusikast.
Eestist annavad tuld ja tuju Talbot, Goresoerd, Kaschalot, Pedigree, Urt, Valtvoar, Desert Queen, Burn One, Mang Ont, Burbon Sugar ja Intact.
Lisaks keerlevad plaadid’n’liikuvpilt nii pealaval kui telklas, kus on üles seatud peotelk. Seal saab soojenduseks jala tatsuma sättida juba neljapäeva õhtul peale kellegi Metallica ja Ghosti ettendust.

Ei puudu muidugi ka käsitööõlu- selle festivali teine peategelane. Esindatud on Käbliku Pruulikoja kogu looming, plus kolleegid Eesti ja väljamaa pruulikodadest, kokku 14 erinevat pruulikoda. Erinevatel päevadel saab maitsta erinevat crafti pea igas kääritussuunas, seda muidugi mõistlikult, et nii endal, kui ümbritsevatel oleks mõnus ära olemine.

Käbliku Beer Camp & Rock’n’Roll pakubki Sulle sõprade ja tuttavatega (vanade ja uutega) mitu päeva rock muusika saatel muhedas keskonnas hea söögi ja joogiga olemist. Saab telkida, sauna, ujuda järves, lebotada, tarku mõtteid ja helgeid välgatusi.

Ootame teid Käblikul kallid sõbrad 🙂

Jaurata ja nõuda saab siin:
Facebook

Piletid saab kohapealt või:
Piletilevi

Back to top button
Close