HOBI / SPORT

Karina Polovnikova sai fitnessi EM-il kaks esikohta

Eestlanna Karina Polovnikova võitis kaks esikohta kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel, mis peeti eelmise nädala jooksul Hispaanias Santa Susanas.Ta oli parim naisjuunioride fitnessis avatud kategoorias ja absoluutarvestuses.Liis Org sai kuni 163-sentimeetriste naiste bodyfitnessis 3. koha ja Arida Muru kuni 160-sentimeetriste juunioride bikiinifitnessis samuti 3. koha.


Agne Kiviselg tuli kuni 169-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis 4. kohale.Anna Fjodorova oli kuni 166-sentimeetriste naiste bikiinifitnessis viies ja Esta Pilt seenioridebodyfitnessis samuti viies. Viies oli ka värske Eesti karika võitja Ramil Lipp üle 175-sentimeetriste meeste klassikalises kulturismis.


Eesti oli väljas rohkearvulise koondisega. Esikümnesse pääsesid veel Tatjana Pudovkina, Kristjan-Johannes Konsap, Relika Merilai, Eliise Peterson ja Rait Vahermets.Esikümnest jäid välja Artur Sedov, Kadri-Ly Miil, Maris Malm, Karmen Kiier, Kaisa Abner, Merli Oago, Amani Kiivikas, Regina Hiiet ja Kady Pärnaku.

Back to top button
Close