MÜSTIKA

Kas sina oled raha poolt manipuleeritav või manipuleerid sina raha ?

Raha on meie igapäevane tarbevahend ja energeetiline vajadus maiseks eluks, mis suudab panna meid kõiki enda pilli järgi tantsima. See on miski, milleta me ei saa justkui edasi liikuda ja kõik võimalused elus oleksid olematud. 

Raha nimel ollakse valmis loobuma tihtipeale kõigest, ka oma lähedastest ja sõpradest, oma eelistustest ja siirastest soovidest, oma tõelisest minast ja isiksusest. Kui küsimus on kasumi teenimises või raha saamises, siis tihti valitakse eelkõige see raha saamine ning alles siis see, mis võiks olla hingetasandil olulisem valik. On väga tavapärane ning ka oma tõepõhjaga ütelus, et ”Laena oma sõbrale raha ja jääd sõbrast ilma.”. Kuid siin tekib küsimus, kas tõesti on see maine vara tähtsam lähedastest inimestest ja sõpradest ? Kas tõesti on raha see, mis määrab meie elu tsükli ja kulgemise ? Kas raha otsustab kes on meie kõrval täna või homme ? Kas raha otsustab meie elustiili? Kas meie olemegi raha poolt manipuleeritavad ? 

Leidub väga palju inimesi, kes on sõbrad senikaua, kuni see on nende jaoks kasulik. Nad oskavad naeratada, olla lahked ja alati abivalmis täpselt nii kaua, kui saavad omalt poolt mingisugust kasumist läbi selle suhte. Need on need inimesed, kes ei teadvusta endale, et olenemata nende uskumusest või teadmise tasemest, on nad võrdsed kõigi teistega ning peavad samamoodi vastutama omakasu püüdlikuse ja ahnuse eest ühel ilusal päeval. Läbi teatud käitumismallide ja suhtumiste me kutsume ise enda ellu ühel hetkel ligi õppetunde, kus me peame enda nahal läbi kogema kõik selle, mida me ise oleme kellelegi siin elus tekitanud.

Kui sõber aitab heast tahtest sõpra, kes vajab abi, siis ei tohiks seda abi iial kuritarvitada või omakasu eesmärgil sealt pealt teenida. See kõik pöördub vastasel juhul sulle ühel hetkel valusa õppetunnina elus tagasi. Iga asi mida me teeme, teeme me kindlal põhjusel ning kõige suuremad õppetunnid sünnivad siis, kui kellegi head tahet kuritarvitatakse. Me peame oskama hinnata seda, mida meile antakse, et see küllus saaks meie elus veelgi kasvada, et see abi, mis meile raskel hetkel on ulatatud, saaks tuua meie ellu lahenduse. 

Samamoodi on äärmiselt oluline osata hinnata oma lähedasi ja sõpru enam kui äri, raha ja kasumiteenimist. Kui me hakkame väärtustama rohkem kasumiteenimis võimalusi kui enda kõrval olevaid inimesi, kes on meid kunagi toetanud või võiksid seda tulevikus teha, siis me anname automaatselt signaali Universumile, et me vajame õppetundi, kus meid ühel hetkel enam ei toeta ega abista keegi. 

Kui sul on hinges soov endale midagi soetada, siis tuleks seda teha vastavalt oma seesmisele soovile ning ei tohiks kindlasti lähtuda rahalisest summast, kui palju miski maksab: 
– Kui sul on kohukese isu, siis tuleks osta poest see kohuke, mis sulle maitseb, mitte see kohuke, mis on kõige soodsam.
– Kui sul on vaja kogeda teraapiat, et leida lahendus oma murele või tervendada mingist hingelist aspekti, siis ära lähtu sellest, kui palju see maksab, vaid lähtu sellest vajadusest, kas sa seda vajad.
– Kui sa tahad osta endale lõpupeo kleiti, siis osta endale see kleit, milles sa ennast ette kujutad, mitte see kleit, mis on kõige soodsam. 

Kõik see, mis toidab sinu hinge, kõik see tuleb sulle ringiga alati tagasi ning Universum hoiab sinu raha energiad aktiivsena töös. Kui sa lähtud oma seesmistest tegelikest vajadustest, mitte ei lase rahasummadel endale ette dikteerida, kas sa võid seda endale lubada või ei või, siis on sinu rahalised energiad aktiivsed ning töös. Siis ei manipuleeri raha sind vaid sina manipuleerid raha. 

Sama oluline on see, et kui sa kusagilt midagi oma elus saad, siis peab olema tasakaal ja oluline on anda enda poolt alati midagi ka vastu. Energeetiline vahetus peab toimuma. Ei pea see olema alati ilmtingimata raha raha vastu, kuid Universum ei salli tühja kohta ning kõik mille sa võtad, tuleks omalt poolt tagasi tasakaalustada, et ei tekiks energiavoolus takistusi. 

Kõik see, mida sa teed teistele omakasu eesmärgil, tuleb sulle ühel hetkel õppetunnina tagasi. Õnnesärgis sündinud omakasu mehi ei eksisteeri siiski. Eriti tasub olla tähelepanelik sellel, käesoleval aastal, kus kõik see, mis te olete teinud, tuleb päevavalgele tagasi. Ja mitte ainult, tuleb teha omapoolne tasakaalustav tagasimakse sellele. Kõik, mis teie elus parasjagu on, kõik see on teie enda loodud. 

Kui sina ei taha olla raha poolt manipuleeritav, siis:
– Ära eelista raha ja kasumit oma lähedastele – tea ja tunne oma sõprade väärtust kuni nad su kõrval on. 
– Oska hinnata abi, mis sulle kusagilt tuleb. Ole tänulik ja näita seda välja.
– Soeta endale seda, mis on sinu hinge soov ning ära lähtu rahast. Ära lase rahal dikteerida endale ette, mis on sulle võimalik või mis ei ole. Sina ISE otsustad, kuidas sa oma elu elad, kellega sa elad, kus sa käid, millal sa käid jne. 
– Kui sa juhid enda vajadusi ilma omakasuta ning ei lähtu rahast, siis sinu rahaenergia on voolavuses.
– Ära kogu raha, kui sul ei ole selleks kindlat otstarvet, vastasel juhul elad sa tuleviku energias ning tarbid oma tuleviku raha.
– Ära laena võimalusel raha, kuna siis elad sa mineviku energias, sest mineviku vari käib sul kukil seni, kuni sul on võlg.
– Kui sa võtad midagi kelleltki, siis anna alati midagi vastu! Pigem maksa sent rohkem, kuid ära jää võlgu. Universum võtab tasakaalustamata energia alati kusagilt tagasi – ka sealt, kust sa seda oodata ei oska. 

Kui sa soovid näha enda käesolevat blokeeringut, siis tee sellele laadne palve õhtul, enne magama minekut ja jää unes vastust ootama! 
” Universum ma tänan sind minu käesoleva õppetunni eest ning teadvustan endale selle olemas olu. Ma palun tuua sul minuni täna öösel probleemi algpõhjus ja lahendus sellele. Tänan, tänan, tänan! ”

Valgust ja armastust,
​Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close