ILU JA MOOD

KAUNI JUME NIMEL! 6 vitamiini, mis panevad naha särama

Häirivalt kuiv või liialt rasune nahk, akne, peened kortsud – meil on lahendus olemas! Need vitamiinid teevad nahaga imesid.

Maailmas on nii palju suurepäraseid retsepte ja imetooteid, mis lubavad märkimisväärseid tulemusi. Sport, vee joomine, detox-dieedid ning tervislik eluviis jätavad kahtlemata sinu jumele positiivse jälje – ilu algab ju seestpoolt! Allpool olevad vitamiinid aga muudavad sinu naha veelgi kaunimaks.

#1
C-VITAMIIN

Muudab naha nooruslikuks ja jume kaunimaks. Mõjutades kollageeni tootmist (aitab kaasa kollageensete kiudude sünteesile), teeb naha elastsemaks, ennetab pigmendilaikude teket ja parendab nahatooni.

#2
A-VITAMIIN

Kaitseb väliskeskkonna negatiivsete mõjude eest, ennetab naha ketendamist ja punetamist.

#3
E-VITAMIIN

Aeglustab vananemisprotsesse, ning reguleerib ainevahetust nahas. E-vitamiini mõju on eriti tõhus koostöös A-vitamiiniga.

#4
B7

Hädavajalik vitamiin väga kuiva, ketendava ning jumetu naha omanikele. Vastutab rakkude regenereerimisprotsesside eest – seega muudab naha nooruslikumaks.

#5
B9

Kaitseb rakke ja veresooni, ergutab vereringet ning kiirendab rakkude uuenemisprotsesse.

#6
PP

Linnanaistele hädavajalik vitamiin, sest taastab naha kaunist jumet osaledes ensüümide sünteesis.

Lisaks vitamiinidele, vajab nahk korraliku hooldust. Igapäevane puhastamine, toitvate ning niisutavate toodete kasutamine on kohustuslikud ilurutiinid igas vanuses. Näohooldus, tervislik eluviis ja vajalike vitamiinide tarbimine annavad kauni tulemuse juba õige pea!

Back to top button
Close