SEKS JA SUHTED

Keha monoloog, keda Sa oled liiga kaua liiga halvasti kohelnud

Tere! Mina olen 31-aastase naise keha, kes on valesti ja halvasti toitumise, liigse kofeiini ja nikotiini manustamise ja kohati ka liiga tihti veini joomise ning töörügamisega ära kurnatud ning totaalselt hooletusse jäetud. Aga täna hommikul juhtus midagi enneolematut:

Oot, misasja?!Päriselt või? Mismõttes Sa annad mulle PÄRIS toitu?! Nagu päris kütus! Jeeeeee!Polegi poolfabrikaadid, töödeldud crap, burks, kabanoss ja suhkrust läbiimbunudvalge jahu käkid. Selle uue kraamiga saab ju lausa tööd teha ja isegi midagi uut ehitada!

Oot, oot, oot –kas see on päriselt vesi?! Vesi! Sa ei kallagi kurgust alla valget veini, musta kohvi või Dr Pepperit? Aga mis ma nüüd teen siis sellega? Ma ei oskagi äkki enam ju. Okei, okei – anna veel kui juba nii lahkeks läksid, kulub ära.

Kuule, naine nüüd läksid küll päris hulluks kätte! Selle asemel, et meritähena keset voodit vegeteerida, istuda kontoris ühe koha peal sellel neetud toolil või auto roolis hakkasid veel liigutama ka? Ou, ou, ou – võta nüüd hoogu maha! Paljuks läheb korraga! Jumal tänatud, et 100 meetri kaugusele spordiklubisse ikka autoga läksid ja enda arvates sisse magasid ning seetõttu korralikult koera jalutada ei jõudnud. Muidu oleks juba kaputt nii. Kuule, päriselt ka – võta nüüd hoogu maha! Aru ei saa või? Kui ise ei võta, siis võtan mina! Fain – ära siis kuula mind – laseme su siis täis ja vot istu siis oma sita otsas sõna kõige otsesemas mõttes. Ahah, said ikka hetk enne aru, jah. No hea seegi.

Ära ehmata mind siin niiviisi järsku üle öö keset lambi hommikut oma hullustega! No tegelikult… Tegelikult on ju hea ka. Jätka samas vaimus – anna mulle seda, mida ma PäRISELT vajan. Ma siis vastutasuks olen nõus Sinuga kaasa mängima ja uut aastat kaalul number 7-ga alustama.

Diil?

Järgmine keha monoloog ilmub 12.12.2018!

Back to top button
Close