PERSOON

Kes on uus kodumaa räpiplika Liisi? KUULA UUT LUGU!

Liisi, sa oled tõsiselt lahe tüdruk! Ja sinu uue loo sõnad on väga “beibelikud”. Kes sa tegelikult oled ja kuidas sinust üldse “räpitüdruk” sai?

Olen 17 aastane, tulen suvepealinnast Pärnust, vabal ajal räpin ning jõuan ka tööl käia.
Kõik algas sellest, et nooremana kirjutasin väga palju raamatuid ja luuletusi. Mingi hetk parima sõbrannaga mõtlesime esialgu naljaga, et kutsuda mingi noormees räppima ja meie laulame refrääni.

Asi otsustatud ja läksime siis Pärnu Noortekeskuse stuudiosse. Üritasime seal siis midagi teha kuni ükspäev pakkus Silver Orissaar (AG) enda abi ja kuidagi asjaolude muutumisel juhtus nii, et üks noormees kellega pidime lugu tegema puudus ükspäev stuudiost ning räppisin temale kirjutatud osa ise sisse. Räppida oli palju lõbusam ja see tuli kuidagi iseenesest. Lõpuks juhtus nii, et laulsin ja räppisin ise kōik osad enda laulust. Nii sündiski mu esimene lugu “Hetkeemotsioon”.

Mõne aja möödudes plaanisin igasuguseid erinevaid lugusi teha, kuni ühel päeval Laura-Ly (artist) koolilõpupeol tutvusin Meelis Eskolaga (Cityflash), kellega kohe sinapeale saime.
Ühel päeval tahtsime korvpalli mängima minna, kuid mul murdus küüs ja siis sel hetkel tuli Meelisele idee teha lugu mille refrään olekski “appi, appi küüs läks katki”. Kirjutasin laulule sõnad ja Meelis hoolitses muusikalise ja minu vokaalse õpetamise eest. Nii sündiski minu teine lugu “Appi”.

Lugu ilmus uue Cityflash poolt loodud labeli alt “1Rulerecords” ning ilmub peagi ka Spotifys ning muudes kanalites üle maailma.

KUULA UUT LUGU:

WOW! soovib noorele andekale räpichickile ja Meelisele tuult tiibadesse!

Foto: Andres Järv; MUA : Chanette Kodres

Back to top button
Close